Přejít na výpis diskuzí

Cody Simpson

OSOBNOST 9.12.2009 
299 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Justin je lepší v tom, že aspoň nedává svoje videoklipy na „soukromý videa“… Tohle je to nejhorší, co Simpson kdy udělal!!!
    • No NENE
    • To určitě
    • Pokud mi nevěříte, tak se podívejte na YouTube. *7*
      • Jo a kam asi? Ty CHYTROLÍNE!!!!!
  • :)

    Cody není nezadaný :) .. chodí se Stellou Hudgens :)) ... Psala jsem si s ním o tom :)
    • karolisek

      Re: :)

      A ještě ěnco se Stellou by nemohl chodit ona je z druhé strany USA navíc je starší ;)
    • karolisek

      Re: :)

      Tak to seš asi vedle, to musel být FAKE ;) Cody je nezadaný ;)
  • Cody,twitter

    Ahoj,jak mám vědět ktery z těch lidí na twitteru je pravý Cody Simpson???Díky moc.
    • Re: Cody,twitter

      Cody se tam jmenuje Thecodysimpson :)
      • Re: Re: Cody,twitter

        Radši odkaz... :D http://twitter.com/#!/TheCodySimpso n
  • Cody,twitter

    Asi fakt budu za blbce ale já tam dala odkaz a stejně se mi ukázalo tak 30 jiných účtů s Codyho fotkou a co se tak jmenovalo prosím poradte,díky
    • Re: Cody,twitter

      Už jsem našla správného,díky :-)),přihlásila jsem se na twiter a nwm jak mu můžu napsat nejde to :D
  • Koncert

    Cody přijede do Evropy až v zimě protože v Austrálii teď maj zimu..:)
  • School

    Hele chodí Cody vubec do školy..ted když koukám na codysimpson.com a na ty show tak ma skoro pořád koncerty..:)
  • Cody.vs.Bieber

    Je fakt hezkej,roztomilej *14* Zpívá dobře.Mám ho ohodně radši než Justina Biebra.Nevím ale jestli dá justina.naží se tojo :D ale je začátečník *3* možná časem.....ale kdo jeho fanouškům zaručí že nakonec nedopadne stejně jako homošek teploušek Bobr! *13* *14*
    • Re: Cody.vs.Bieber

      *13* justin bieber neni homoušek*16* ale cody je lééééépší a to o dost a justina prekoná levou zadní je totiž super *14*
    • Re: Cody.vs.Bieber

      Jáá...To klidně zaručím...1,Je mu teprve 14...Takže nebude tak skandální...2,Povahově jsou úplně rozdílní...Cody je takový vysmátý človíček...Zato Bieber se chová jako úplnej frajer...3,Oba zpívají jiný styl hudby...
      Takže je prostě boží <3
      • nicola14

        Re: Re: Cody.vs.Bieber

        1. když Justin začínal bylo mu 12-slavnej se stal taky ve 14
        2.Na tom je vidět, že Justina vůbec neznáte...jasně, že já ho taky neznám osbně...ale viděla sem spoustu videí na youtube...a tam je uplně nejvíííc v pohodě, prostě s kámošema a tak...největší sranda!
        Navííc je mnohem hezčí než Cody!
        souhlasim, že někdy si hraje na frajírka...
        3. zpívají stejný styl hudby (pop a r&b)
        A v natáčení klipů a v koncertech se hooodně vyžívá, ale hlavně Justin ví, že tam kde je dostal kvůli fanouškům a nedělá to kvůli slávě nebo prachům-přispívá na charitu a hlavně na děti a stavbu škol v Africe!
        OK, beru to, že se vám tenhle Cody líbí víc než Justin, každej má jinej názor, ale JB je prostě lepší! <3
        • Re: Re: Re: Cody.vs.Bieber

          Jo hezky napsaný to jee ale prostě se mužeme smířit stím že kždej má rád někoho jinýho a když je to Cody Simpson vs. JB tak se nedá říct kdo je lepší a kdo ne ...:) jo a jenom taková malá poznámka...no všechny celebrity něco dělaj určitě pro prachy nebo spíš pro slávu každá ta celebrita chce určitě načerpávat víc a víc slavy tak nebudme najivnííí :DDDD
        • Re: Re: Re: Cody.vs.Bieber

          Tak ted ses hodne, mimochodem hodne spletla. Jestli sis nevsimla Justina už zpívání nebaví dočteš se to všude. Justin by chtěl být spíš s rodinou než jezdit po celý republice po koncertech. Tenhle Cody je o něco lepší v písničkách se vyžívá za to Justin je jen odzpívá a hotovo. *10*
          • Justina zpívání nebaví?! wata...
          • Re: Re: Re: Re: Cody.vs.Bieber

            cože ? že justin odzpívá a hotovo? viděli jste někdy jeho koncert? na youtube je hodně videí z jeho koncertu a tam je vidět jak hodně to prožívá a užívá si to! a že justina zpívání nebaví? dočíst se to můůžete všude ale nemusí to bejt vůbec pravda! protože ty noviny otisknou všechno aby si to lidi kupovali.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Cody.vs.Bieber

              hele ty si nejaka chytrá nespala si ty v kihovně ? xD .... ne tvuj nazor se opravdu cení ale 60% vé že cody je nejlepší 30% si myslí že justin a 10% si nemyslí nic .... kdo vyhrál ? .... CODY!!
            • nicola14

              Re: Re: Re: Re: Re: Cody.vs.Bieber

              souhlasím s didi...teď už ale stejně Justin doma a odpočívá =)...a myslim, že každýho zpěváka i herce vyčerpává jeho práce a když je právě takhle mladej jako je justin a i cody, tak je to ještě víc náročný, ale oba to zvládaj v pohodě...jenže justin to už dělal rok a půl asi a tak si potřeboval odpočinout...teď si chvíli užije se selenou a pak se zase pustí do prác=)...
      • Re: Re: Cody.vs.Bieber

        máš prawdu jako je to pohodovej kluk a visim ze kdyz nataci tak se vtom vyziva ale bieber ten jenom nataci kvuli slave
    • kajuska4

      Re: Cody.vs.Bieber

      joo *14* *14*
  • LoveYou_Austin
    Neviete či má frajerku alebo je single?
    • Ještě pořád s někým chodí...
    • Yes, he has a girlfriend *14* *14* *14*
  • DaddySimpson
    Vše nej k narozkam si nej *14*
  • Ujaja

    No FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší