Přejít na výpis diskuzí

Cody Simpson

OSOBNOST 9.12.2009 
299 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je najlepší :*
  • ♥ ♥ ♥...To jeho tělo...♥ ♥ ♥ Mňamky... *14* *3*
  • Cody YOU ARE THE BEST !!I LOVE YOU ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  • Jsi strašně pěknej kluk,máš moc pěkné písničky,chtěla bych se stebou někdy potkat-abych tě viděla a slišela tě na živo,ale to se mi asi nesplní,a kdyby jo tak bych byla ráda.Když tak se mi mužeš ozvat kde maš kdy konzert a ja to skusím tam přijet (katka.14789@seznam.cz)muj fb kde si spolu mužem psát když budeš chtít jinak jsi užívej konzerty a at se ti daří dál tak jak tet *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pomhla bych tě poprosit o tvojí adresu abych ti mohla napsat dopis:děkuju ti když mě jí dáš mužeš mi jí napsat na fb(katka.14789@seznam.cz)děkujuti *14*
  • hey cody you really overwhelming leader *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    překlad do čstiny ahoj cody si fakt naprosná jednička
  • cody je fakt jednička a ma užasnou segru je stejne stara a blondýna *3* nam ji nejradci a cody je nejlepsi *16* *16* *16*
  • Kupodivu mi hrozně připomíná jednoho kluka, kterej vypadá trochu jako on a kluci mu přezdívají Justin *1* jediná písnička, která se mi od něj líbí, je One, ale má docela hezkej hlas.
  • Cody mám tě hodně ráda ♥♥ písničky jsou úžasný ;) Justin Bieber je o proti tobě 0 !! CHCI NA TVUJ KONZERT !! ♥♥♥ Vali ;D *14* *14*
    • tady snad není žádný komentář kde by nebylo napsáno Justin Bieber!! xD Jinak na jeho koncert by chtěl asi každý, doufám že se sem zastaví, ale to je jen malá pravděpodobnost :( xD
  • mileycyrusjejednicka

    cody simpson

    jsi prostě dokonalej a jsi lepsi nez justin bieber.i love you *4* *4*
    • kajuska4

      Re: cody simpson

      Prawda jeho hudba je prostě dokonalááááá *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší