Přejít na výpis diskuzí

Cody Simpson

OSOBNOST 9.12.2009 
299 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejkrásnější kluk na světě... *7*
  • Žebříček

    Hele lidi zkusíme Codyho aspoň tady peoslavit v žebříčku když na jeho profil budeme chodit každý den ( já tu jsem klidně 20x denně) tak bude klidně i na 1. stránce zatím je na 4. stránce :)
    • Re: Žebříček

      Už je na třetí stránce!! :D
    • Re: Žebříček

      To zní skvěle :D přidávám se =)
  • I love you Cody *14*
  • ahojte každý člověk má jiný názor některý ze cody je hlupi nebo že je pekny jiny říkají ze australský Bieber: D ale urcite neni taky trapna jako Bieber a lutujem Sel ze nema oci ved chodí s příšerou: D vím že některé dívky po něm sní no tak Probouzejte se on neví že existujete on ani neví že kde leží česko *15* *15*
  • HAPPY BIRTHDAY CODY *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • je to moc rostomilej kluk a pekne zpivá. odemne ma klobouk dolu tak mladej a uz ho zna skoro cely svet.
  • Cody překonal tady na osobnostech Martina Haricha :D Nebo Harich je v žebříšku pod nim :D
    • No jako ještě aby byl nějaký harich ( *11* ) lepší než Cody *14* ne? *15*
    • jannahnoahsimpson
      To je super! :D Už je na 105. místě! Si vzpomínám když byl na 143! =D
      • :D :D Já si pamatuju jak byl na 3-4 stránce :D taky furt jsem tak za den na tý stránce tak 60x :D Fůůj co to je za diskusi taky ji máš novou ? :D bléé
        • jannahnoahsimpson
          jj, taky mám novou diskusy, tamta byla o hodně lepší! xP
          • Jo no :D v týhle se moc nevyznám :D nebo neni to tak vidět :D
  • nevíte někdo jak je cody vysokej? momentálně *1*
    • 163cm *4*
    • 180 cm ..:DDD Nebo něco kolem..:D
  • anett96

    Cody

    prej ho objevili taky prej YouTube..A prej chce prebít Justina Biebra.neci nic říkat a neberte to jako urázku ale Justin se proslavil hned svojí první písnickou hitem ONE TIME...a od Codyho jsem ani v radiu jeste nic neslysela ale má dobrej hlas :)
    • Re: Cody

      Hmm..já zase Justina nemusím ale však vím je to tvoje věc ale Cody zpívá líp je ten nejbožší kluk víš ale on ještě není u nás zas tak populární a tady ho neznaj jako v USA tam určitě je třeba všude víc než Justin to nevíme ale můžu se zeptat tety s USA *14* *3*
  • Happy birthday Cody " I love you " *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit