Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si to strč do prdele!;)
  • Božé některé holky dokážou být tak blbé..:'DDDDDD
    Bětka ty si myslíš že s tebou někdy bude ten "tvůj" Logan chodit?:DDDD Trošku naivní jsi ne?:D Jen se ti směju!:)
  • MAM DEMI VELICE RADA -ta nova pisen HEARD ATTACK je fakt super *14* *14* *14*
  • ne zevraj chodi s Niallom z 1D
    *14*
  • Znám nespočet lidí co nenávidí její úsměv. Lidi zkuste si být někým kdo má takový úsměv a poznáte co je to být nenáviděn. 100x denně chci zabít tátu za to, že jsem po něm tak vykřeněná. Úsměv mám totiž úplně stejnej a 8 let mi trvalo než jsem se ho naučila ovládat *1*
  • Souhlasím, kde by vzala 174 cm??? A co já vím tak s Valmeramou už nechodí.
  • Pokud vím tak Demi má 161cm.. ;) a ona ještě chodí s Valderamou nebo jak se to píše? :D
  • Je skvělá a Heart Attack je boží *14*
  • a aji ve svojem filmu demi lovato stay strong
  • pravda
  • máš pravdu
  • Neboj se nejsi jediná já ji mněla ráda vždycky když jsem se podívala na Camp Rock.Demi je hezká a když jsem ji zahledla poprve tak měla krásný usměv, ja tuhle stranku moc neznala a Demi má krásné písně......... *3* *14* *4* *14*
  • No tak se spletl nebo spletla.
    Veru needy *1*
  • Tvůj názor mně vůbec nezajímá;* Jenom ji závidíš:) Abys věděla tak TY ji nesaháš ani po paty!:)Jdi se zahrabat píčo:*
  • veru_needy
    nechci nic řikat, ale ten kdo je správce osobnosti Demi, by měl vědět, že Demi rozhodně nemá přes 170 cm. nepřijde vám to trochu divný, kdy Selena Gomez vždy byla větší jak Demi a teď najednou má být menší? Selena má kolem 168 cm, tak Demi určitě nemůže mít víc jak 170 *3* asi to nějakej chytrák měřil i s podpatkama ne? *15*
  • demi je super a já jí žeru demí je prostě nej *3* *14* *4*
  • bellah2o01
    demi je supr
    *1* *2* *15*
  • gggggggggghhro gla slitli , brogy
  • Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lovatic neznamená být s ní od začátku, ale dokonce <3 nikdy ji neopustit ;) já ji mám už dlouuho ráda né z x factoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit