Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demi je moje nej. zpěvačka a herečka moc ji obdivuji a chtela bych jí potkat na živo.Je krásná a moc me mrzí ze se rozesla se Shanem Greem *5* *1* *2* *3*
  • GabkaS
    to co jsi napsala....mě se to líbilo a taky jsem ráda že jsem LOVATIC, protože jí nebýt bych byla....co já vím ale naprosto s tebou souhlasím *14* *14* *14*
  • GabkaS
    Demi se nenarodila v novém mexicu ale v Dallasu protože to zmínila v X-Factoru *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • No asi tak! *3* Já jsem taky Lovatic a to mi nikdo, nikdy nevezme! *1* *14*
  • veru_needy93
    Je až neuvěřitelný, jak najedou Demi začínají mít všichni rádi. Ještě před pár měsícema jsem do téhle diskuze vlezla a bylo to tu samý: "Demi je hnusná", "Demi je tlustá".. atd..
    Ale od tý doby co je Demi v X-Factoru, jako by se všichni najednou zbláznili a prostě jí začali obdivovat za to, jaká doopravdy je. Ok proti tomu nic nemám, naopak jsem děsně ráda.. ale jenom nechápu, jak jste si toho nemohli všimnout dřív, že Demi je ve skutečnosti úžasná, hodná, milá a ohledupůná k ostatním. Je totiž docela smutný, že až potom, co česká nebo slovenská televize odvysílá americký X-Factor se tady polovina lidí probere a začne Demi brát takovou jaká opravdu je. Při tom Demi taková byla vždycky a vždycky i bude. Proto jsem hrdá na to, že jsem Lovatic a že jsem v tom s ní už od samýho začátku. *14*
  • veru_needy93
    To je blbost aby Demi měla víc jak Sel *15* Demi měla vždycky o malinko míň jak Selena. Asi to braly i s podpadkama hele.. *1*
  • Jestli máte rádi Demi Lovato tak se Prosím podívejte se na můj blog - http://markeet123.blog.cz/
    a napište mi prosím co mám na mém blogu vylepšit popřípadě co se vám tam líbí bud do komentářů nebo na email - markeet123@seznam.cz
    mooc děkuji :-)
  • superHanka
    Je prostě jedním slovem - úžasná! A ten její skvělej hlas!
  • Demi meri 172 cm? *8* sak je se Sel tak stejne a Sel meri 165 -.-
  • Já miluju Americký X factor!!!!!!!!!Demi porotkyně a i Britney Spears!!!!!!!
  • je nejlepší zpěvačka na světe
  • je nejlepší zpěvačka na světe *1*
  • loreta
    jsem tvá nej.faninka,jsi super prostě bomba *5* a tvoje písničky, boží *14* *14* *14*
  • je nejlepši
  • kaculinka2012
    je moc hezká a ta hudba *14* *1* *5*
  • Je skvělá mám jí moc ráda.
  • Demi je dobrá :) mám můj obdiv :)
  • kikina888
    Je to celkem dobra holka *3*
  • MCyrus
    jsi ta blbá
  • salinecka
    hlasujte, který účes Demi nejvíce sluší :)
    http://blogdemilovatoblog.blog.cz/1208/top-15-best-demi-lovato-hairstyles

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit