Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 219katka
    Miluju Demi!!! Má ten nejúžasnější hlas na světě!!!
  • verik93
    Demokracie? DEMENCE je pravý slovo. Nechápu lidi, co lezou do dizkuse o celebritě kterou nemaj rádi... *3*
  • A já si můžu psát cokoliv já chci a kde chci, a mě zas nezajímá že to tebe nezajímá, tohle je dizkuse a já si budu psát co chci, jsme v demokracii tak zkus někdy respektovat ostatní názory, krávo *6* *3*
  • verik93
    Tak si to nech pro sebe, nás to tady vůbec nezajímá *3* JUST SAYING LOL.
  • verik93
    A ty jsi jako asi fakt velký pako ne? Jak by ti Demi asi mohla vzít LOGANA? Za prvý: Jak říkají tady holky...jsou jenom kamarádi a za druhý: Si jako myslíš, že s tebou bude někdy Logan chodit? Už jste si s kamarádkou domlouvaly s Loganem svatbu nebo co? Demi s Loganem nic nemá a i kdyby měla, tak to tobě a tvý kamarádce může bejt uplně jedno, protože ten váš Logan ani neví, že existujete...docela vás nechápu...dětičky... *3*
  • Dems s Loganem nic nema ! Sou jenom kamarádi no a co!!A navíc Nic ti do toho není i kdyby to bylo jinak,je to její život! *16*
  • ani0
    Přesně jsou jen kamarádi!A i kdyby tak to je její věc a tobě do toho nic není!Stejně by tě nechtěl tak co chceš!A demi blbá není!To si asi ty"!Kdyby si do něho byla(Logana)opravdová in(zaláskovaná) tak bys o něm měla vědět uplně všechno!
  • Demi a Logan jsou jen kamarádi!!! Znají se od děctví a nic mezi nimi na 100% není!! Demi se líbí Naill Horan! Říká, že je roztomilí! A Logana tobě a tvé kamarádce nebere!!! *16*
  • demi jsi blbá a bereš moji kamarádce a mně logana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • ani0
    Je skvělá,sympatická a taky dobrá herečka i když se mi nelíbí jak zpívá a to neva ze Selenou Gomezovou je mám moc ráda *14*
  • z.u.z.k.a
    Nemám ji ráda. Just saying lol
  • Prosím všechny fanoušky, hlasujte pro Demi na óčko chart *3* http://ocko.tv/charts/ocko-chart-22bcd2c4.html
  • verik93
    Koukám, že tady asi nikdo není pravej Lovatic co? *3* Demi a Niall Horan nemají absolutně nic spelečnýho. Možná jenom to, že se znají a párkrát si na twitteru tweetly. Ale nechodí spolu. Jste se zbláznily? Víte vy vůbec něco o Demi? Je to docela vtipný si tady číst ty příspěvky, protože se u toho dost nasměju. *15* Hele já proti Niallovy a 1D nic nemám, docela ujdou, ale proč je všichni strkaj tam, kde ani bejt nemusí? Tím chci říct, že to, že si Demi s Niallem párkrát tweetla atd...neznamená že jsou spolu. Já jsem lovatic už těch pár let a na Demi profil na twitteru lezu furt. Mylíte si že tam nevidím trendy smyslu "Demi and Niall" / "Nemi" / "Niall y Demi" ? Jsou tam pořád!!(dokonce i ty španělský!) Kdyby jste fakt měli Demi "rádi" tak jak říkáte, tak byste tam určitě chodily taky a věděli byste, že tam všichni Lovatici nadávají, protože oni dva spolu nejsou. Pravej Lovatic ví, že NEMI není (Niall a Demi) ale (Nick a Demi. A jestli mi sem okomentujete, že znáte fotky jak jsou tam Demi a Niall spolu, jak se líbaj a objímaj, tak mi to sem ani nepiště, ani neposílejte odkazy...Protože jsou to FAKE FOTKY. Hlavně mi tu zase neříkejte, že dělám chytrou, protže já tu chytrou ze sebe dělat ani nemusím. Jsem totíž dost chytrá na to, abych rozpoznala FAKE fotku Demi a Nialla *16* Btw...to že máte profilovku s Demi z Vás nedělá LOVATICA *3* Koukněte se třeba na mě...Já profilovku s Demi ani mít nemusím, a vím toho o ní víc, než vy všichni tady dohromady...bye *5*
  • hoděj se k sobě sama si najdi kluka kterej se ti bude líbit nebo spíš ty jemu intoši *10* *6*
  • ne to je nalepující *3*
  • demi není dobrá ale ona je skvěláááááá *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* ajá s bráchou jí máme radi
  • Ten pírs, co má v nose, je pravý ? *4*
  • Je prostě úžasná! *1* *3*
  • ani0
    *4*
  • ani0
    Demi je mi velmi sympatická a je i hezká a dobrá herečka i kdyš se mi moc nelíbí jak zpívá ale to neva *3* jinak moc dobrá a mám ji rada spolu se selenou gomezovou ale M.Cyrus ne doufám že nikdy není proti!? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit