Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím! *1* Jak si Demi o tom se všemi promluvila, tak to dodalo jejím fanouškům (ale i jiným lidem) sílu, aby to zvládli. Jak psala Katka: Když to zvládla Demi, zvládnu to i já *1* No a Demi to zvládla! *3*. A to jí musíme gratulovat a ještě víc milovat! *2*
  • krásná , úžasně zpívá :)) ♥♥
  • Je skvělá! Má moc krásnej hlas, na postavě vůbec nezáleží. Mám jí moc ráda.
  • Přesně to si taky myslím! Není žádný pravidlo, že zpěvačka musí být super-hubená! Nevím kdo se rozhodl, že když holka není strašně hubená, tak je ošklivá. Když je člověk zdravej, tak může mít jakou postavu chce! (A navíc Demi opravdu štíhlá je!!!) :-)
  • PRo ty co řikají, že je tlustá.....ne a i kdyby byla tak co? na věci by to nic neměnilo...umí zpívat? umí..je snad někde napsaný, že zpěvačka musí bejt hubená?..Tak se zas uklidněte :)...je krásná a má nádhernej hlas a není tlustá, co bych dala za její postavu! *3*
  • DemiLovatoBFF
    http://www.facebook.com/pages/DDLovato-demetria-lovato/101213719997451

    Official Fans Demi Lovato :))
  • Neříká se "skladatelka písní", ale "textařka", kdyby něco. *3*
  • Ne, vážně Demi není tlustá! Má skvělou postavu - prostě už ne dětskou. Třeba v těhle šatech vypadala skvěle!
    http://vickybonline.com/wp-content/uploads/2012/01/Demi-Lovato-2012-PCA-01-11-12.jpg *14*
  • Nevím, proč když jednu obhajujete, tak ty ostatní urážíte. Demi je skvělá, silná holka. Zvládla svoje problémy, a to je opravdu úžasný. Jasně, Selena možná nezpívá živě tak skvěle, jako jiní, ale ona zpívá jenom pro zábavu. Miley je zase v období, kdy si chce vyzkoušet taky něco jinýho, než být za tu malou Hannu Montanu. Taky koho by to pořád bavilo?? Jediný co vím je, že ani jedna NENÍ TLUSTÁ, (Selena dokonce až trochu moc hubená, ale to má prý od přírody), a že se snaží pomáhat lidem, a všechny si umí přiznat svoje chyby. Miley sice kouří, ale chce přestat. Demi si zase přiznala, že má problémy a vyléčila se. A Selena zase ví, že zpívání není to, čím by se měla přímo "živit", ale zpívá pro zábavu. Tak je neurážejte, prosím! *3*
  • ""Kačka" "Jamie" souhlasím s vámi, ale taky mám hodně ráda Selenu, doopravdy nekráká jak orangutan ..... Je úžasná a umí zpívat live. A Demi je taktéž dokonalá miluju je obě, A nechápu ty blbce co řeknou že je tlustá. Má úplně normální postavu.
  • Když se ti nelíbí, co sem lezeš?
  • Opravdu nechapu ty lidi co nadavaji demi, co o ni rikaji ze je prý tlusta pritom je uplne normalni uz nekolikrat jsem se divala na jeji fotky a je uplne normalni a to same i Miley no asi zrejme zavist nebo uz fakt nwm.
    Ja nemam Demi rada a ani je nenavidim beru ji uplne normalne, ale vzdycky kdyz vidim jak sve problemy perfektne zvladla a je ted OK tak si reknu ze kdyz ono zvladla tohle tak ja to taky musim zvladnout a vzdy mi to pomuze.
  • Kdo uráží Demi, tak je kret*n! Poslechněte si tohle: http://www.youtube.com/watch?v=YrgjzSIhVVQ
    a pokuste se jí znovu urazit. Kdo umí tohle vyzpívat? Já teda ne, ani blbá Selena, že? Ta kráká jak nas...štvaný orangutan, který má zaražené prdy... *1* *1* Takže absolutně nechápu urážky na Demi. Jasně, je to torochu psychouš, ale kdo ji má právo soudit? Jasně, právě přibrala, ale co je na tom špatného? Lepší než trpět bulimii a být na dně. A že se řeže? Řeže se spousta lidí a nikdo se do nich nenváží, tak proč se navážet zrovna do ní, do Demi? Jediné, co mě na Demi štve je volba šatů - a to jen kvůli mega výstřihům a blbým volbám podprsenky, v kterých vypadají její prsa nechutně uměle a hrozně nabušeně... *1* *1*
    Jinak jí nemám co vyčíst, protože je to úžasná zpěvačka a to je hlavní, a v tom jí smekám, protože zpívat doopravdy umí!
  • Ahoj,chtěla jsem se jen zeptat jak to s ní teď vypadá :) Já ji mám taky velice ráda a obdivuju ji.
    A ty si s ní vážně povídáš přes webku?
  • Je to velkáááá KRÁ*A nemáám ji ráda a nawíc sem ráda že je zpátky v léčebně!!!Newim co na ni widíte a prosim jestly na tendle komentář budete psát různý kraviny jako sou třeba že todle sou jenom keci a pod... tak to radši nekomentujte jeto přece jenom můj názor takže vážně můj názor nemám ji ráda noa moje věc!!!
  • No Selena umí taky zpívat!! Jen měla blbou chvíli že jí odpadl hlas, to je jak Demi. Ztloustla (tím neříkám že je tlustá,je mi jedno jakou má postavu je prostě super) ale určitě zhubne. Taky měla jen blbou chvilku. Mám ty dvě ráda stejně *14*
  • no jo ale 10 letý dítě napíše-sonny je nejlepší seriál na světě
    13-letý dítě -je to pí*ovina
  • ahojte. Právě jsem se dočetla, na oficiální stránce Demi Lovato že čeká dítě. Jeho otec je neznámý. Je v 3. měsíci. *8* *8* *8*
  • verik93
    Ahojky ! *15* Milujete Selenku s Demi ? *14*
    Tak se prosím přidejte na FACEBOOKU do této skupiny, nebo spíše stránky. Bude celá v češtině a rozjede se tam úplná DELENA mánie *15*
    Teprve to rozjíždím, můžete se tedy přidávat? Děkuju moc, VERU *3*
    Tak tady je link :)

    http://www.facebook.com/pages/Demi-Selena-DELENA-CZ-SK-FanPage/106093399479454?success=1
  • meggy1999
    Ten kdo napsal že seriál sonny ve velkém světě je stupidní tak ten musí být uplnej pitomec *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit