Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eliza.urb
    Co je to PPP?
  • eliza.urb
    Je fakt, fakt, fakt super! Počkat ale ona je ve znamení lva? To znamená že je občas protivná. To bych si s ní rozumněla. Já jsem taky lev *7*
  • Proč naražite do Demi Lovato . Demi nemohla za to že měla PPP tak se jí neposmívejte
  • je sice hezká...alee chodí s Niallem Horanem ze skupiny One Direction...Vubec se k sobě nehoděj!!!! *16* *16*
  • je hrozna hezka a ktomu i dobre zpiva a moc se mi libila ve filmmu program na ochranu princezen
  • je hrozne hezka a ktomu i dobre zpivat a moc se mi libila v programu na ochranu princezen *14* *3* *4*
  • Demi Lovato je neeeeeeeeeeeeej spěvačka na celém světě! *1* *15*
  • Demi je jedna z nejlepších zpěvaček :) Sice je s ní teď takovej trochu "Buřtík" Ale přeso jí mám ráda :).Nejlepší film co v něm hrála si myslim že je Camp Rock1. Moc jí to tam slušelo :). Nejlepší písničku ani nevim protože ona má všechny písničky Dobrý. A jistli si nikdo myslí že je trapná tak ať si to myslí ale nemusí to jsem psát :P.
  • Líbí se mi jak hraje a spívá ale Selena je o kapinku lepší. Jinak je Demi skvělá!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Demi je skvela inač som Slovenka a nie Češka . O.K *3* *15* *3* *15* *3*
  • nic proti ní nemám... ale ten její úsměv od ucha k uchu je vážně šílený... *1* *1* *1* *1* *1*
  • je dobrá herečka ale u mě to končí protože se mi její zpěv nelíbí snaží se napodobit Avril Lavigne!Ale jinak nic proti no!I když Seleně Gomez se málo kdo s dnešních slavných teenegerkých virovnááá!!!! *1* *1* *1*
  • kasandra_aliene
    ´mě se nejvíc líbí písnička Skyscraper, a i kdyby byla Selena Gomez hezčí, tak ne Demi nemá
  • Demi měla svoje problémy s váhou... bulimie ji dostala do léčebly a leckomu po jejím návatu připadalo, že je tlustá. Bez urážky, ale byla. Jenže stejně jako z bulimie i z tohohle se dostala. Nazpívala nové písničky, už nikdy nebude stejná... bude lepší... Ale vraťmě se k tomu co jsem chtěla říct na začátku. Když Demi ztoustla, moc se mi to nelíbilo. Ale pak se vrátila do formy a mě fackovala hanba. Protože jsem ani já nebyl nejak extra hubená(vůbec, na svou výšku jsem byla fakt tlustá), řekla jsem si, že když to dokázala ona zak i já. Začala jsem cvičit a už jsem shodila osm kilo! A za to můžu děkovat jen Demi... Říkejte si co chcele, ale já téhlé holce vdčím za hodně a jediné křivé slovo protí ní mě teď dokáže rozzuřit do nepříčetnosti... Jinak by si někteří měli uvědomit, že je to žena a ne dívka a stavbu těla má prostě jinou... takže závistivci zavřete huby...
  • Ale nás fanoušky Demi to vůbec nezajímá!! *16* Jenom jí závidíš!! Když ji "nenávidíš", tak sem nechoď a nepiš ty trapné komentáře!! *10*
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* mám jí ráda
  • Tak sem nepiš ;)
  • Máš naprostou pravdu!
  • Nenáviidím jí:-((((
    *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *6*
  • Dobre rano:) mohla bych vas poprosit o jeden HLAS na http://www.poslipolibek.cz/?visual=1521 moc prosim, budu vam hodne vdecna...dekuji *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit