Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlasujte pro Demi v soutěži o nejkrásnější Disney Hvězdu :)
    http://denik-silene-holky.blog.cz/1208/nejhezci-hvezda-disney-channel
  • Všichni hlasujte pro Demi na T-music je tam v duelu s Miley a docela prohrává...
  • Happy Birthday, Demi. You are best. *4*
  • vsetko naj demi velmi ta mam rad si moja naj herecka a spevačka *4* *4* *4* *4* *4*
  • Všechno nejlepší Demi!
  • HAPPY BIRTHDAY DEMI *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • Bariska06
    Vše nej k narozeninám !!!! Mám tě moc ráda ♥♥♥
  • všechno nejlepší :)
  • Hodně štěstí Demi
  • Všehnoooo...nej nej nej nej nej nejlepší :D k narozkám! ;) =) :** *14* *2* *15* *1* *3*
  • Přeji mojí nejoblíbenější zpěvačce VŠE NEJLEPŠÍ!! *1* (I když vím, že si tohle nepřečte..) *13*
  • demi lovato je skvela hvezda ja ji mam rada *4* *4*
  • A poserte se z ní, né každý ji má rád. Lidi píšou názory, tak to zkuste někdy respektovat. A je mi vážně u řiti jestli lezu do diskuze o celebritě, kterou nemám ráda.Každý tady má přístup no a co. Řeknu si svůj názor a hotovo, vy s tím nic neuděláte.. nezapomeňte dát palec dolů, jestli jsem urazila vaše ega *6* *15*
  • A právě, tohle je diskuze a to znamená že si sem můžem psát názory, a ty s tím prostě nic neuděláš.
  • Já miluji Demi za její upřímnost a otevřenost, o tom, že je talentovaná nemusím ani mluvit. A kdybych měla její postavu, byla by šťastná, je tam nádherná jak uvnitř, tak napovrchu, bohužel se narodila do povrchního světa, jako to dokazuje tahle diskuze.
  • si BLBÁ a s logaanem jsou jen přátelé *12* *16*
  • jo a s logaanem jsou jen přátelé ty blbko *9* *8* *1*
  • přesnně *6*
  • A jakýho prosimtě blbbá seš ty
  • hele bětuno radši mlč a ty kecy si strč taky někam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit