Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* ♥♥♥ podívejte se prosím na tuhle stránku, je úžasná : http://diaryofmisslizzie.blog.cz/ *14* *3* ♥♥♥
  • Nechápu lidi, co soudí jen podle postavy. Že přibrala? chtěla bych vidět vás dokonalé. *11* Demi je velmi talentovaná. Poslechni si ji live a uvidíš, že zpívat prostě umí. Když už chcete porovnávat Selenu a Demi, tak byste si měli poslechnout i Selenu live a neusuzovat Selenu lepší podle vzhledu, protože když si je poslechnete, zjistíte, že Seleny hlas je mizerný a naživo nezazpívá nic, vždycky tam má raději vokály. To je věc, kterou Demi přinejmenším nepotřebuje. *3* |Slyšeli jste national athem z tohoto roku? myslíte si, že by to Selena zazpívala? Já tedy ne *2*
  • DemiLovatoBFF
    Je ted krásnější než kdy předtím! :) *3*
  • Dáš nám ten facebook..? :))
  • ahojky vseci mam velmi rada deni a aj ju velmi obdivujem
  • A ještě s užasným hlasem!!! *1* *1* *14* *14*
  • Radši si dej pár facek ty!!! *16* *16* *10* *10*
  • Přesně, vypadá líp než kdy předtím... Strašně se mi líbi její hudba hlavně z 3 alba, které je naprosto skvostné!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lidi, hele takže takhle: Demi měla bulimii, od dvanácti let se řezala, opustil jí její vlastní otec,......... Takže kdo očekává že bude úplně OK?
    ale ona dokázala, že to jde
    a že trošku přibrala? myslím, že jí ten nový styl sluší víc a kdo chcete skutečný facebook, protože jsem ji viděla přes webku, tak tady napište. Ptala jsem se ji, jestli ho tady muzu dat a ona odpovedela ze jo, že bude ráda, takže takhle. Nechápu proč se chodíte když pak říkáte že je tlustá a nemáte ji rádi.

    Já ji mám ráda moc a je vtipná a milá. *3* *14*
  • Naprostej souhlas :-) jsou hloupí, chtěla bych vidět jejich vzhled, když jim na něm tak záleíží
  • Tak si poslechni Selenu a Demi live, Selena nezazpívá skoro nic, zřejmě si nikdy nebyla na lékách, nevíš co to s tělem udělá, si uplně neinteligentní
  • La na ni dělám project a je to super u některých se nudím a u ní prostě ne je božska *14* *3* *1*
  • demi som mal strasne rad ale to ze bola na psichiatri jej ublizilo a strasne pribrala uz ani nove album neni take ake bolo tie ostatne su tam 3 dobre songy a pozrisa vypada aok prasa taka tucna selena je 100 krat lepsia a karjsia porovnajte uspech seleninho noveho albumu a deminho selena je ovela lepsia av radiu nadavaju ani jednu piesen od demi a seleni som tam uz pocul skoro vesty selena je najlepsia a sexi postavu a nema zadok ako prasa napr demi
  • mě se od ní moc všechno líbí a chtěla byca aby přijela do české republiky
  • *14* http://marisinamoda.blog.cz/ *14* KOUKNĚTE!
  • Nesouhlasím.
    Ok, beru to, každý má rád něco jiného, ale myslím si že jsou o hodně blbější seriály než Sonny with a chance.
    Třeba Sterling Knight(Chad Dylan Cooper)je tam úplně dokonalej.
    Sonny osobně patří mezi moje top seriály :-)
    Ale jak říkám každý je jinej *3*
  • *8* kopíruje miley? Děláš si xxxxx kdyby ji kjopírovala tak se všude protahuje v trikotech nebo minisukních jako ta xxxxx *11*
  • Na seriál "Sonny ve velkém světě" na Disney se nedá koukat, je to tak strašně stupidní a nevtipný, že je mi z toho až smutno. A ten úsměv Demi...kdyby ho v jednom díle ukázala jen jednou, tak jí to odpustím, ale když ho tam předvádí pořád dokola...Ta by zasloužila nejméně pár facek... *5*
  • Ahojík,
    mám pár sbírek k prodeji(HSM, M. Jackson, US5, Miley ...)
    Info tu: http://twins-mkao.blog.cz/1103/sbirky-na-prodej
  • Demi je skvělá :-* Není tlustá jenom má velká stehna *4* To je její věc jaké si vybere šaty. No a co ať si kopíruje koho chce. Ona je jak Miley Cyrus,už to není žádné děcko jako Selena Gomez (jako sorry),chce být prostě sexy tak ji nechte žít. Jo a ten piercing ji sluší ;-) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit