Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verik93

    Re: ffffffffffffffff

    Album se jmenuje Skyscraper :) a Demi ještě neřekla kdy přesně by mělo vyjít, ale vím že tam prý bude mít i duel s nějakým klukem ale neříkala s kterým, jenom se o tom zmiňovala v rádiu Bing :) ale písničku Skyscraper si klidně už můžeš poslechnou na youtube....brzo už k ní bude i videoklip :) už se nemůžu dočkat!♥ ☺
  • z.u.z.k.a

    Re: Re: Re: Re: Re: :)

    Jak můžeš kur.va vědět že se řezala kvůli Joevi? nikdo neví co se stalo, tak jak to můžete dávat Joevi za vinu?! jste ubohý..(někteří)
  • dddddd

    odpovi mi tu daktona prispevek dole
  • ffffffffffffffff

    neviete nieco o novom albume kedy vide ako sa bude volat bripadne niaki link z akeho bi sa dalo nieco o tom zistit prosim ked to viete informujte ma
  • Re: Re: Re: camp rock 3

    bude novy film ocean od deminky co je v tom pravda
  • Jak je ten zivotopis vubec starej

    jak je ten zivotopis vubec starej
  • Re: Re: camp rock 3

    *Chce zpívat, Ne hrát.
  • Re: camp rock 3

    Na bravo.cz psali, že už nebude kvůli tomu, že Demi nechce už být herečka.Chce zpívat ne je hrát.Je to škoda, ale pokud se už takhle rozhodla nemůžeme do toho zasahovat. =/
  • camp rock 3

    ahoj mohu se zeptat bude i camp rock 3 moc bych ho chtela :)
  • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

    ta Ana seš určitě ty kristynojackson!!!
  • Re: ....

    Prepáč ale ona nemôže za to že má krajší usmev ako ty (bez urážky)
  • kde sou fandové

    co se tu sakra deje mileyna blecitrus je prvni a demi až 105. to tu sakra všici poslouchaj sajrusku. demi bývala aj 7. kdysi..
    a co teprv emily osment 192. tak to už nejde bývala 67. a nejhůř 101. ale 192. je pravda že nemá zrovna takový písně jak demi ale i tak... hrůza miley asi se p o b l e j u
  • terezab1

    -

    já fakt nechápu proč sem ty lidi co furt někoho kritizujou lezou sem to si snad myslej že nás to zajímá že je to bavý ponižovat a zesměšnovat lidi já kdyz se mi na naky celebrite neco neliby tak nelezu na stranku o ni a urcite tam nepisu takovy hnusny veci no ale vlastne ja nemam takovej vymastenej mozek jako ty co to sem pisou
    ty musej mit IQ tak 30%
  • Re: ....

    Není umělý ;)
  • tady jde o Demi!! :)

    Takže..četla jsem si, co tady o Demi píšete a donutilo mě to tady napsat. Opravdu Demi mám moc ráda a sním o tom, že půjdu na její koncert. Udělala bych pro ni cokoliv. Někteří tady píšete, že je to ***** (nechci mluvit sprostě) a že má umělý úsměv. Je to každého názor, ale podle mě ho má originální a nádherný. Miluju její úsměv :) A ti co to o ní říkají, tak ať si to říkají, ale né tady, protože tady se má chválit, protože si to zaslouží!!!! :) Teda to je můj názor. A kteří chtějí fan adresu Demi, aby jim poslala podepsanou fotku, tak tady máte: Demi Lovato
    Hollywood Records, Inc
    500 S Buena Vista Street
    Burbank, CA 91521-6369
    USA

    A fan telefon:
    (818) 560-5670

    A facebook jeden pravý opravdu mám, ale promiňte, ten mi dal spoustu času ho sehnat a taky mě to něco stálo, ale mám ho :) Omlouvám se, ale ten opravdu dát nemůžu.
  • Re: demi

    Do jaké chodíš třídy ?! Neumíš psát!!
  • Re: Re: Re: Re: Demi joooooooooo !

    Je to GREENE. Ale to je jedno.. Joe je, podle mě, blbec. A Ashley je kráska největší. Demi je chudák je mi jí líto, ale co se dá dělat. Není sice až taková hvězda, jako Robert Pattinson,Kristen Stewart a třeba ta Ashley. Je prostě, jenom Disneyovská hvězdička a těch BYLO, JE A BUDE! Upřímně mám, když už, radší Selenu Gomez. Ale to už je, prostě, moje věc. :P:]
  • Re: Re: Pro fanoušky od Demi Lovato

    Myslím si to samé! Omg! Už jsem tady něco podobného psala milionkrát! A už mě to nebaví! Strašně dlouhžý text o tom, jak je někdo blbý! Nechápu proč to lidi dělají! Je mi z toho blbě! :P
  • natys313

    Re: ....

    jo přesně- nikdo tě nenutí se na ni dívat a demi nemá falešný úsměv jediný kdo je tu falešny si ty
  • tfpdaa

    Re: ....

    tak se na něj nedívej :P díky za příspěvěk a můžeš zase jít.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit