Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tfpdaa

    Re: FB

    no víš.. zkus vymazat mezery a pak ti to pujde xD
  • ....

    Neznášam ten jej nechutne umelý úsmev. *8* *8* *8* *8*
  • ....

    Neznášam ten jej nechutne umelý úsmev. *8* *8* *8* *8*
  • Re: FB

    jj je to Demi opravdu pisu si sni uz asi 4 mesice a je to opravdu ona akorat nwm co se deje ale uz vice jak 14 dni tam Fb nebyla mam socela strach a na netu neni ze by nekde byla nebo tak s Demi se dobre pise opravdu a opravdu je to ona pridala si me do sestrenice jsem happy
  • FB

    Jak jsi sem dala ten odkaz tak mě to nejde, ukazuje se mi: Požadovaná stránka nebyla nalezena. *8*
  • tfpdaa

    FB

    Čau,čau a zase čau xD Teď vám tu napíšu jednu věc a vím, že si o tom budete myslet jak jsem blbá a bůh ví co ještě, ale já se za to nestydím, na nic si nehraju a proto to nemám pod anonymem jako všichni ostatní, ten kdo mě tu aspoň maličko zná (např. armenakos1- pokud sem vůbec chodí- k Demzy xD) tak ví že si opravdu na nic nehraju a v plánu to ani nemám! No.. takže ta věc.. našla jsem jeden facebook Demi DemetriaDevonne Lovato a říkám si bude to fake jako všechny ostatní profily ale to je jedno prostě si jí přidám... přidala jsem si jí a lidi je pravá!! Odkaz je zde http://www.facebook.com/TheOfficial DemetriaDevonneLovato hele taky sem tomu nechtěla věřit a prosím vás nenavážejte se tu do mě jak jsem blbá a blah blah blah. páč kdyby to nebyla pravda tak to sem ani nedám... ptala jsem se jí ona odpověděla ano.. stále jsem nevěřila a tak jsem ji řekla že chci důkaz, zeptala se jaký... řekla jsem ať jde na webku na facebooku známá jako tinychat xD nemohla a domluvily jsme se na dnešek, byla to ona! A hlavně pokud si ji přidáte tak pak na zdi můžete vidět nějaké určité.... "statusy" přidané přes "Smart Tweets" a když si najedete sem www.twitter.com/ddlovato tak tam ten status je.. tohle je PRAVEJ twitter tak v čem je sakra problém? *15* *3* Pokud mi nebude věřit je mi to jedno ale pokud si ji přidáte tak tam máte na FB status- My feels soooo much better, thanks friends.. I love you all. a na twittru je to SAMÝ!! a je to přidaný přes Smart Tweets...tak si prostě věřte nebo ne, ale já vám to sem jen chtěla napsat
  • verik93

    Re: Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

    to taky nesmíš věřit všemu co přečteš :D
  • Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

    by ses divila cetla jsem o taylor ze je lamacka srdci...
  • Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

    by ses divila cetla jsem o taylor ze je lamacka srdci...
  • Re: Re: fanoušek číslo1

    demi profil na lidech ddlovato-dm
  • Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

    ahoj pukud si chceš psát s demi a sel podívej se na lid na profil ddlovato-dm
  • verik93

    Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

    Když budete chtít, tak si mě můžete přidat na facebooku http://www.facebook.com/verubaru *5*
  • verik93

    Demi a Selena už jsou zase spolu

    *14* Jóóó Demi a Selena (Delena) už jsou zase spolu, nejlepší kamarádky se nám vrátily!! *4*
    Takže nějaký keci, že Taylor Swift přebrala Sell Demi, tak na to se už vyprdněte, protože Taylor mám ráda a ona toho není schopná *4*
    Já jsem neskutečně ráda, že už jsou Demi a Selena zase spolu :) Jsou to pro mě ty nejlepší a nejkrásnější zpěvačky a herečky na světě :) Jsou pro mě všechno *14* tady je ta fotka z jejich společno večera, Demi na twitteru psala, že byly na večeři, tak tady je ta fotka http://plixi.com/p/86928158 Zdravím všechny *5*
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Omlouvám se....došlo mi že vám to asi nic nenajde....tak koukněte sem http://ladyrohlik.blog.cz/ a vlevo jsou v rubrikách soutěže tak to dejte a je to tam
  • natka16

    Re: fanoušek číslo1

    Demi je dokonalá princeznička úžasná! *14*
  • natka16

    fanoušek číslo1

    demi je úžasná herečka a zpívá úžasně!Je to moje nej herečka!Je víborná!Ona hraje vtipnou Sony kterou zbožnuju!A hraje Mitchie v Camp Rocku!A program na ochranu princezen Rosie Goncales a Selena Gomez alias Karter Maison!Demi hraje víborně zbožnuju jí! Natka16 *14* *14* *14*
  • tfpdaa

    Re: blog-soutěž

    ještě zapoměla jsem napsat odkaz....
    www.ladyrohlik.blog.cz/c o-udelat-soutez

    A tam jsou i pokyny
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Čau...mám blog a tak bych vás chtěla poprosit, udělala jsem tam soutěž...O nejlepší herečku/zpěvačku tak mě napadlo jestli by jste nechtěli zaslat foto jako s Demi nebo jestli máte někoho lepšího a já bych to přidala do blogu. Prosím, je to moje první soutěž ;)
  • tfpdaa

    Re: Re: Re: Re: :)

    ale já neříkám že jsou nejlepší kámošky! já jen říkám, že se spolu bavěj a kámošky sou!
  • kajulik0000000007

    Re: Re: Re: :)

    To nie je pravda ja sa pozerala niekde už neviem kde tam sa pýta nejaká ženská Demi
    ,, Demi objímete Selenu? "a ona odpovedala,, Opýtajte sa Taylor" "A potom tam bolo (nejaká ženská sa pýta SG kto je tvoj najlepší kámoš) a ona odpovedala Taylor tak čo kecáš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit