Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Demi L.

    jo to si myslim taky
  • Demi L.

    tak já vám všem něco povím,Demi je hodná,slušná a možná že mi nebudete věřit ae setkala jsem se s ní a jk kolem ní běhalo tolik fanoušků,tak se ani nedivim že je v psychiatrycký léčebně je jasný že asi musela mít stres ne?a navíc co je na tom že tam byla?třeba vám by se líbilo kdyby někdo řekl že ste alkoholičky a nebo že berete drogy no?to by se vám líbilo?já myslim že ne! *16*
  • Re: Re: Re: **

    jo presně.... *3*
  • Re: **

    hee vy taky věříte všemu co si v časopise přečtete co?to jako kdybych já přišla a řekla že ty jsi já nwm cvok ne?? *10*
  • Re: huh

    helet jesli chces slyset muj nazor podle me se demi nezblaznila a to ze kouri je jen vymysl to s tou fackou bude asi pravda ale zbytek ne je to moje uvaha takze nevim
  • huh

    Je pravda že se zbláznila? A byla tak bezohledná a kouřila? A taky dala někomu facku? To nemyslí na fanoušky? *9* *13*
  • selena.princess

    Re: Pro fanoušky od Demi Lovato

    tááákže teď ti něco napíšu a jsem si jistá že se ti to rozhodně nebude líbit!!!

    Jko si 1.úplně ubohá
    2.vypatlaná
    3.dooost zoufalá

    jinak si to vysvětlim neumim.Si mysliš že ti někdo na ty tvoje kecy skoči!!?? Jesi jo tak si dooost naivní ( doufám že víš co to znamená :P).Tkovy sra*ky tady psat!! ,,my best friend Sabina Smigová..." atd. Demi česky neumí a podle mího názoru by musela hodně přemýšlet aby vůbec přišla na to že Čr je v Evropě.Jo a mimichodem..Demi s miliony fanoušků by si určitě dopisovala z ňákou blbou,zakomplexovanou a naivní holkou z Čr !! To tak!! Newim kolik ti je let a i kdyby ti bylo třeba jenom 10 tk i tak bys byla doost blbá na svůj věk ptž si vymyslela takovou hovadinu!! Takže si laskavě přestaň na něco hrát, je to trapný!! Myslím že je to asi tak všechno co sem chtěla říct :)) s láskou...Já*
  • Re: Pro fanoušky od Demi Lovato

    to jako fakt?? a to s ní jako píšeš přes co?? *7*
  • rosslinda

    This is me

    Vždycky jsem byla taková ta holka,
    která skrývá svůj obličej
    příliš bázlivá, abych řekla slova,
    která musím říct

    Ale mám tenhle sen,
    který ve mně září
    ukážu vám jej
    Je na čase, abyste věděli
    Abyste věděli

    Tohle je skutečnost, tohle jsem já
    jsem přesně tam, kde jsem měla
    být
    Tak ať světlo mé mě osvítí
    teď jsem přišla na to, kdo jsem
    nedá se to nijak zadržet
    už žádné další skrývání, toho, kým chci být
    Tohle jsem já

    Víš, jaké to je
    cítit se být v takové temnotě
    snít o životě
    kde jsi zářící hvězdou

    I když se zdá
    že je to příliš daleko
    Musím věřit v sebe samu
    to je jediná cesta

    Tohle je skutečnost, tohle jsem já
    jsem přesně tam, kde jsem tušila
    že budu
    Tak ať světlo mé mě osvítí
    teď jsem přišla na to, kdo jsem
    nedá se to nijak zadržet
    už žádné další skrývání, toho, kým chci být
    Tohle jsem já

    To jsem Já
  • rosslinda

    Re: Demi Je nejlepší<3

    Demička mám ráda je nejlepší mě se od ní líbí tahle písnička This me jo souhlasím stebou kámarádko
  • rosslinda

    Pro fanoušky od Demi Lovato

    Hello dear fans thanks a lot for you support me when I was in the hospital helped me and it is true that I am learning Czech thanks to my best friend Sabina Smigové and its best and my best friend with love Demi Lovato
    Přelo ž te si to Demi mě poprosila abych vám to napsala *3* *3*
  • Re: Re: **

    jo no nekdo neco vymysli a da to do casopisu ale taky to nemusi byt pravda nerima ze vzdycky kecaji nekde muze byt trochu pravdy ale vetsinou to vymysli *9*
  • annie98

    Re: Demi je v pořádku!

    Ten Twitter není její, je pořád v léčebně
  • annie98

    Re: Re: Re: Demi joooooooooo !

    Jakej zálusk :DD
  • annie98

    Re: **

    Nebyla, je v psychiatrické léčebně kvůli stresu, tak sem nes*er odvykačku, co vím, tak nebere a fakt nesnáším lidi, kterž si myslí, že co je napsany v nějakým časopise je svatý
  • annie98

    Re: Re: Demi <3

    Vlastně ji tam odvezli, kvůli stresu (rozchod i ta facka), ALE FAKT NEKOUŘÍ, TEDA TO NENÍ POTVRZENÝ
  • eminecka

    Re: Re: selena gomez se s ni bavi fuuuuj

    Ze jo kazdy ma nejlepsi kamaradku nebo kamarada proc by demi nemohla ??????? *9* *9* *14* *14* *4*
  • Re: blee

    Ona je narozdil od tebe hezci ale,ona za to nemuze jaka je proste je takova....... nevim proc ju nekdo nema rad aspon narozdil ma neake pisnicky a vy ? no asi ne ze????????? ja to vidim tak kdo ji nema rad ad ji neotravuje jo a jeji e-mail:DemisJoe@centrum.cz mobil: 451 551 820 a adresa : Beverly Hills 612100 Dinnes 5613 ma ooooooobrovsky dum skoro az do nebe........ A pro ty kdo ji ma rad ju mejte porat radi a ja ji mam taky rada (souhlasite ze kdo ju nema rad at ju neotravuje??) tak dobre *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Demi <3

    Ahoj, odvezli ji do lecebny protoze zepri kourila a brala drogy ale, nwm jestli je to pravda lidi toho navimisleji.... ale mela by to byt pravda protoze ona je trochu bezohledna ..... Mam ji rada Cawkyyyyyy!!!!§§§ *3* *3* *3* *3* *3*
  • mattie

    Re: Demi <3

    Neviem presne, prečo je Demi na liečebni ale určite nie kvôli Joe-ovi a Ashley. Či je pravda aj to s tou fackou vie jedine Demi, mne je to tak aj tak jedno, dôležité je aby bola zase fit, neskutočne sa teším na nové cd, ktoré má ževraj výjsť niekedy na jar-no podľa mňa to bude až niekedy cez leto. A aj mne sa zdal Joe taký krajší a mladší keď bol s Demi ako s Ashley *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit