Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demi <3

    Mam dotaz:V jednom časáku jsem četla že dala Demi nejake tanecnici facku o oni ji prej odvedli do nejake lecebny bo co.A ve druhem zase ze ji tam odvezli ne kvuly te facce ale tomu ze se po rozchodu s Joem zhroutila na konzertu.tak nwm cemu mam verit .... a jeste neco s Joem byla mnohem hezci nez on ten s Ashley
    Ale neni to vina jenom Ashley ale taky Joea.To same udelal i Taylor Swift se kterou se rozesel kvuli Camille Belle takze na tom asi neco bude :D
    Kdyby porad nestridal holky jak ponozky...
    Ale podle me vypadal vedle Demi tak nejak ,,mladsi"
    ted kdyz je ze starsi holkou obleka se divne a nechava si narust vousy-mozna proto aby nebylo poznat ze je Ash starsi :D :D
  • mattie

    DEMI

    Demi včera vyhrala na people choice awards v kategorii ako hosť v seriáli Chirurgové a taktiež Camp Rock 2, vyhral ako obľúbený domáci film :-), som neskutočne šťastná, že to Demi vyhrala
  • teenka

    Re: Re: Re: Ach jo!!!

    Máš pravdu: taky nikdy nepřestanu mít Demi ráda *14* *14*
  • s.u.z.i.

    **

    byla na odvykačce, četla jsem to v časopise
  • teenka

    Re: Re: Ach jo!!!

    Zapoměla jsem napsat: dala Alex FACKU.
  • teenka

    Re: Ach jo!!!

    Hodně lidí říkaj, že je to fake, já doufám že jo. Taky nemůžu uvěřit, že dala Demi tý tanečnici Alex Welch... Nejdřív když o tom psali jsem si myslela, že je to kec, ale Alex byla v několika pořadech, kde o tom mluvila a ukazovala fotky, kde má tu modřinu! Stejně, když se ukáže, že je to obojí pravda, budu mít Demi navždy ráda. :) :* <3
  • verik93

    Re: Re: Re: Re: Demi joooooooooo !

    vždit to rikam :D CHODI S NI :)
  • mattie

    demi

    http://www.thehothits.com/news/2152 4/top-teen-stars-of-2010

    hlasujt e za Demi v top celebrite za rok 2010-zatiaľ je na prvom mieste
  • mattie

    Re: Re: Re: Re: Demi je v pořádku!

    ona tam nie je stále, to proste iba chodieva na len také sedenia ako k normálnemu psychológovi kde riešia je duševné problémy
  • mattie

    Re: Re: Re: Demi joooooooooo !

    Joe chodí s Ashley Green
  • Demi

    Miluju Demi. A když jsem zjistila že je v nemocnici začla jsem plakat a uplně jsem se zhroutila
  • hlasujte

    ahoj Demi je na 1. místě nejkrásnější ženy světa! tak pro ní hlasujte ať jí nikdo nepředběhne! :) http://listas.terra.com.br/beleza/4 281-concurso-mulher-mais-linda-do-m undo
    ps..vymažte si mezery..:)
  • verik93

    Re: Re: Demi joooooooooo !

    Sterlinga rada ma to je pravda, ale nemiluje ho....navic Joe nechodi s Chelsea Staub ale s Ahley Greene!!:)
    Demi ma ted zalusk na na Nicka Jonase :)
  • hbdelfin

    Re: Re: Re: Demi je v pořádku!

    je to pravda
  • hbdelfin

    Re: pls pomoc!

    myslím, že se to posílá před Disney, myslím, že Miley to má u sebe na profilu své osobnosti, tu adresu, tak to bude asi ono
  • Re: Re: Demi je v pořádku!

    ta sprava o demi lovato že je v psichicke lečebně mě šokovala a je to pravda nebo neni ja to nevim prosím napištemi to nebo se zbláznim
  • hanicka10

    Ach jo!!!

    koukejte se na tohle:http://www.mtv.de/news/2010-1 2-17/22555753-demi-lovato-skandalfo tos.html
  • Re: Demi joooooooooo !

    No,žeprí ji má rád Sterling Knight ale,pak i Joe Jonas a asi nejvíc má ráda Sterlinga protože ve sonny ve velkém světě jde na ni poznat žeho má doopravdy ráda a Joe chodí s Chelseou Staub..... No zkrátka, Má ráda Sterlinga a nikoho jiného!!!!!!!!!!!! napište mi na e-mail:va.verka@seznam.cz a kdyžtak zjistěte jestli ho má fakt ráda ...... *7* *7* *7* *14*
  • luckalusy

    Demi joooooooooo !

    Demi je fakt super zpěvačka a slávu jsi zaslouží a písničky má fajn ale poslední dobou vůbec neví s kým chodí kdyžtak mi napište jestli víte s kým chodí nevím která bježí. *1*
  • sonny98

    Re: Re: Re: Demi je v pořádku!

    Jo Demi je prostě nejlepší a každej o ní píše jen špatně protože už neví o čem psát tak to radši nemaj psát vůbec,a hotovo! *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit