Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • demi_sel_miley

    I LOVE DEMI *14* *14* *14*
  • armenakos1

    Re: Re: Re: Re: Re: ♥

    mattie: vůbec jí nevěř ty její bláboly.. moc dobře jí znám co je zač.. *15*
  • kristynajackson

    *14* demi *14*
  • mattie

    Re: Re: Re: Re: Re: ♥

    to určite nie! by ma zaujímalo z kadiaľ túto informáciu máš, len mi neodpisuj podobné blbosti ako ja si píšem s demi na icq ....
  • kristynajackson

    Re: Re: Re: Re: ♥

    *13* ne ne ne *13* Fakt s nim chodí
    nevěříš... ČAU :PP
    mě nezajímá jestli věříš nebo ne :D
    Mě je to takhle volný :PP *16*
  • mattie

    Re: Re: Re: ♥

    no hej jasne :D :D asi ťažko keď ešte len v nedeľu ju prepustili z liečebného centra
  • kristynajackson

    Re: Re: ♥

    jo,chodí! uvidíš že to zachvíly bude v časopise..mam i fotky jak se s ním líbá *5*
  • mattie

    Re: ♥

    Demi nechodí s Mitchelem, kam ta tie blbosti chodíte, to sa fakt niekedy čudujem
  • kristynajackson

    Demi a Joe se Rozešly!
    Joe teď chodí s Ashley Greene *9*
    A Demi teď chodí s Mitchelem Mussem [z hanny montany "oliver" ] *14*
    To je dobře..podle mě.. *3*
  • kristynajackson

    Re: Demiii

    Přesně *15* *14* *14* *14* *14*
  • natys313

    Demiii

    ja osobne si myslim ze demi je nejlepsi zpevacka a herecka sklada nadherny pisnicky tohle je muj nazor demi *14* *14* *14* *14*
  • kristynajackson

    Re: Re: Re: Demi L.

    To jako myslíš me? *7*
  • Re: Re: Demi L.

    ty vole proberte se kolik vám je ? ste jak malý baví te se tady o úplnejch píčovinách....měl by vás někdo proplesknout ste jak pošahaný takovýhle fanyky ty vole :D jesli jsou takovýhle i L.A: tak se nedivim že se složila :D ale možná tak z vás :D
  • kristynajackson

    Re: Demi L.

    Co to meleš? Ty jsi byla v Los Angeles,asi nejmíň 100 lidí,říkají že se setkali buď s Demi nebo Miley nebo Selenou.
    Jste doopravdy a fakt trapný už s tim!
    Jenom,se chceš vychloubat ale,nikdo tady na to zvědavý není! *16*

    Jo a PS : Nech Demi napokoji,i když nevím co ses to tady snažila říct...
    Jsem,ti nerozuměla ani slovo! *13*
  • kristynajackson

    Demi ♥

    Demi Je nej ♥ a komu se nelíbí že vrazila její tanečnici,facku za to že jí POMLOUVALA! Tak ať mi vleze na záda!
    Protože,je to Demi ♥ věc! Když,něco dělá ta vaše mileyna cyruska,tak nikdo nic neříká,že droguje atd..ale když Demi něco udělá tak jsou už horory! Fakt nechápu!
    Komu,se to nelíbí jdete....víte kam!

    Demi je nejj ♥♥♥ *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: selena gomez se s ni bavi fuuuuj

    A mimochodem Miley neni pipina jasný?? *3*
  • Re: selena gomez se s ni bavi fuuuuj

    Drž hubu ty krávo sprostá Selenka není žádná slepice!!! Můžeš jí nesnášet jak chceš jejím fanouškům je to jedno!! Oni ví co nevíš ty že Selenka je krásná milá a hodná!! Tak si polib!!!! A Demi a Sel jsou BFF a třeba se z toho poser!!! *5*
  • andrejka173

    Re: Demi L.

    Mylím si úplně to smamé !!! Demi Je suprová !! Nevim co proti ní všichni máte !!! *16* *16*
  • Re: Demi L.

    No hele neni zas taková star jako Robert a Kristen aby se z toho složila. Co by asi měli dělat Rob a Kris jestli se Deny složila jen z takovéhle malé popularity? *7*
  • Re: Re: Demi L.

    MÁte pravdu nevím co proti ní všichny mají tady mám neco o selene gomez tk se mužete podivat :) *3* http://paja1256.blog.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit