Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo a s logaanem jsou jen přátelé ty blbko *9* *8* *1*
  • 219katka
    Miluju Demi!!! Má ten nejúžasnější hlas na světě!!!
  • demi jsi blbá a bereš moji kamarádce a mně logana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
    • Božé některé holky dokážou být tak blbé..:'DDDDDD
      Bětka ty si myslíš že s tebou někdy bude ten "tvůj" Logan chodit?:DDDD Trošku naivní jsi ne?:D Jen se ti směju!:)
    • si BLBÁ a s logaanem jsou jen přátelé *12* *16*
    • A jakýho prosimtě blbbá seš ty
    • hele bětuno radši mlč a ty kecy si strč taky někam
    • verik93
      A ty jsi jako asi fakt velký pako ne? Jak by ti Demi asi mohla vzít LOGANA? Za prvý: Jak říkají tady holky...jsou jenom kamarádi a za druhý: Si jako myslíš, že s tebou bude někdy Logan chodit? Už jste si s kamarádkou domlouvaly s Loganem svatbu nebo co? Demi s Loganem nic nemá a i kdyby měla, tak to tobě a tvý kamarádce může bejt uplně jedno, protože ten váš Logan ani neví, že existujete...docela vás nechápu...dětičky... *3*
    • Dems s Loganem nic nema ! Sou jenom kamarádi no a co!!A navíc Nic ti do toho není i kdyby to bylo jinak,je to její život! *16*
    • ani0
      Přesně jsou jen kamarádi!A i kdyby tak to je její věc a tobě do toho nic není!Stejně by tě nechtěl tak co chceš!A demi blbá není!To si asi ty"!Kdyby si do něho byla(Logana)opravdová in(zaláskovaná) tak bys o něm měla vědět uplně všechno!
    • Demi a Logan jsou jen kamarádi!!! Znají se od děctví a nic mezi nimi na 100% není!! Demi se líbí Naill Horan! Říká, že je roztomilí! A Logana tobě a tvé kamarádce nebere!!! *16*
  • ani0
    Je skvělá,sympatická a taky dobrá herečka i když se mi nelíbí jak zpívá a to neva ze Selenou Gomezovou je mám moc ráda *14*
  • z.u.z.k.a
    Nemám ji ráda. Just saying lol
    • verik93
      Tak si to nech pro sebe, nás to tady vůbec nezajímá *3* JUST SAYING LOL.
      • A já si můžu psát cokoliv já chci a kde chci, a mě zas nezajímá že to tebe nezajímá, tohle je dizkuse a já si budu psát co chci, jsme v demokracii tak zkus někdy respektovat ostatní názory, krávo *6* *3*
        • verik93
          Demokracie? DEMENCE je pravý slovo. Nechápu lidi, co lezou do dizkuse o celebritě kterou nemaj rádi... *3*
          • A právě, tohle je diskuze a to znamená že si sem můžem psát názory, a ty s tím prostě nic neuděláš.
          • přesnně *6*
  • Prosím všechny fanoušky, hlasujte pro Demi na óčko chart *3* http://ocko.tv/charts/ocko-chart-22bcd2c4.html
  • demi není dobrá ale ona je skvěláááááá *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* ajá s bráchou jí máme radi
  • Ten pírs, co má v nose, je pravý ? *4*
    • ne to je nalepující *3*
  • Je prostě úžasná! *1* *3*
  • ani0
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit