Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic proti ní nemám... ale ten její úsměv od ucha k uchu je vážně šílený... *1* *1* *1* *1* *1*
    • Znám nespočet lidí co nenávidí její úsměv. Lidi zkuste si být někým kdo má takový úsměv a poznáte co je to být nenáviděn. 100x denně chci zabít tátu za to, že jsem po něm tak vykřeněná. Úsměv mám totiž úplně stejnej a 8 let mi trvalo než jsem se ho naučila ovládat *1*
  • je dobrá herečka ale u mě to končí protože se mi její zpěv nelíbí snaží se napodobit Avril Lavigne!Ale jinak nic proti no!I když Seleně Gomez se málo kdo s dnešních slavných teenegerkých virovnááá!!!! *1* *1* *1*
  • kasandra_aliene
    ´mě se nejvíc líbí písnička Skyscraper, a i kdyby byla Selena Gomez hezčí, tak ne Demi nemá
  • Demi měla svoje problémy s váhou... bulimie ji dostala do léčebly a leckomu po jejím návatu připadalo, že je tlustá. Bez urážky, ale byla. Jenže stejně jako z bulimie i z tohohle se dostala. Nazpívala nové písničky, už nikdy nebude stejná... bude lepší... Ale vraťmě se k tomu co jsem chtěla říct na začátku. Když Demi ztoustla, moc se mi to nelíbilo. Ale pak se vrátila do formy a mě fackovala hanba. Protože jsem ani já nebyl nejak extra hubená(vůbec, na svou výšku jsem byla fakt tlustá), řekla jsem si, že když to dokázala ona zak i já. Začala jsem cvičit a už jsem shodila osm kilo! A za to můžu děkovat jen Demi... Říkejte si co chcele, ale já téhlé holce vdčím za hodně a jediné křivé slovo protí ní mě teď dokáže rozzuřit do nepříčetnosti... Jinak by si někteří měli uvědomit, že je to žena a ne dívka a stavbu těla má prostě jinou... takže závistivci zavřete huby...
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* mám jí ráda
  • Nenáviidím jí:-((((
    *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *6*
    • Tak si to strč do prdele!;)
    • Ale nás fanoušky Demi to vůbec nezajímá!! *16* Jenom jí závidíš!! Když ji "nenávidíš", tak sem nechoď a nepiš ty trapné komentáře!! *10*
    • Tak sem nepiš ;)
  • Dobre rano:) mohla bych vas poprosit o jeden HLAS na http://www.poslipolibek.cz/?visual=1521 moc prosim, budu vam hodne vdecna...dekuji *4*
  • krásná , úžasně zpívá :)) ♥♥
  • Je skvělá! Má moc krásnej hlas, na postavě vůbec nezáleží. Mám jí moc ráda.
  • PRo ty co řikají, že je tlustá.....ne a i kdyby byla tak co? na věci by to nic neměnilo...umí zpívat? umí..je snad někde napsaný, že zpěvačka musí bejt hubená?..Tak se zas uklidněte :)...je krásná a má nádhernej hlas a není tlustá, co bych dala za její postavu! *3*
    • Přesně to si taky myslím! Není žádný pravidlo, že zpěvačka musí být super-hubená! Nevím kdo se rozhodl, že když holka není strašně hubená, tak je ošklivá. Když je člověk zdravej, tak může mít jakou postavu chce! (A navíc Demi opravdu štíhlá je!!!) :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit