Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verik93
    Ahojky ! *15* Milujete Selenku s Demi ? *14*
    Tak se prosím přidejte na FACEBOOKU do této skupiny, nebo spíše stránky. Bude celá v češtině a rozjede se tam úplná DELENA mánie *15*
    Teprve to rozjíždím, můžete se tedy přidávat? Děkuju moc, VERU *3*
    Tak tady je link :)

    http://www.facebook.com/pages/Demi-Selena-DELENA-CZ-SK-FanPage/106093399479454?success=1
  • meggy1999
    Ten kdo napsal že seriál sonny ve velkém světě je stupidní tak ten musí být uplnej pitomec *16* *16* *16* *16*
    • no jo ale 10 letý dítě napíše-sonny je nejlepší seriál na světě
      13-letý dítě -je to pí*ovina
  • *14* ♥♥♥ podívejte se prosím na tuhle stránku, je úžasná : http://diaryofmisslizzie.blog.cz/ *14* *3* ♥♥♥
  • Nechápu lidi, co soudí jen podle postavy. Že přibrala? chtěla bych vidět vás dokonalé. *11* Demi je velmi talentovaná. Poslechni si ji live a uvidíš, že zpívat prostě umí. Když už chcete porovnávat Selenu a Demi, tak byste si měli poslechnout i Selenu live a neusuzovat Selenu lepší podle vzhledu, protože když si je poslechnete, zjistíte, že Seleny hlas je mizerný a naživo nezazpívá nic, vždycky tam má raději vokály. To je věc, kterou Demi přinejmenším nepotřebuje. *3* |Slyšeli jste national athem z tohoto roku? myslíte si, že by to Selena zazpívala? Já tedy ne *2*
  • DemiLovatoBFF
    Je ted krásnější než kdy předtím! :) *3*
  • ahojky vseci mam velmi rada deni a aj ju velmi obdivujem
  • Lidi, hele takže takhle: Demi měla bulimii, od dvanácti let se řezala, opustil jí její vlastní otec,......... Takže kdo očekává že bude úplně OK?
    ale ona dokázala, že to jde
    a že trošku přibrala? myslím, že jí ten nový styl sluší víc a kdo chcete skutečný facebook, protože jsem ji viděla přes webku, tak tady napište. Ptala jsem se ji, jestli ho tady muzu dat a ona odpovedela ze jo, že bude ráda, takže takhle. Nechápu proč se chodíte když pak říkáte že je tlustá a nemáte ji rádi.

    Já ji mám ráda moc a je vtipná a milá. *3* *14*
    • Ahoj,chtěla jsem se jen zeptat jak to s ní teď vypadá :) Já ji mám taky velice ráda a obdivuju ji.
      A ty si s ní vážně povídáš přes webku?
    • Dáš nám ten facebook..? :))
    • Přesně, vypadá líp než kdy předtím... Strašně se mi líbi její hudba hlavně z 3 alba, které je naprosto skvostné!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • La na ni dělám project a je to super u některých se nudím a u ní prostě ne je božska *14* *3* *1*
  • demi som mal strasne rad ale to ze bola na psichiatri jej ublizilo a strasne pribrala uz ani nove album neni take ake bolo tie ostatne su tam 3 dobre songy a pozrisa vypada aok prasa taka tucna selena je 100 krat lepsia a karjsia porovnajte uspech seleninho noveho albumu a deminho selena je ovela lepsia av radiu nadavaju ani jednu piesen od demi a seleni som tam uz pocul skoro vesty selena je najlepsia a sexi postavu a nema zadok ako prasa napr demi
    • Tak si poslechni Selenu a Demi live, Selena nezazpívá skoro nic, zřejmě si nikdy nebyla na lékách, nevíš co to s tělem udělá, si uplně neinteligentní
  • mě se od ní moc všechno líbí a chtěla byca aby přijela do české republiky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit