Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* http://marisinamoda.blog.cz/ *14* KOUKNĚTE!
  • Na seriál "Sonny ve velkém světě" na Disney se nedá koukat, je to tak strašně stupidní a nevtipný, že je mi z toho až smutno. A ten úsměv Demi...kdyby ho v jednom díle ukázala jen jednou, tak jí to odpustím, ale když ho tam předvádí pořád dokola...Ta by zasloužila nejméně pár facek... *5*
    • Radši si dej pár facek ty!!! *16* *16* *10* *10*
    • Nesouhlasím.
      Ok, beru to, každý má rád něco jiného, ale myslím si že jsou o hodně blbější seriály než Sonny with a chance.
      Třeba Sterling Knight(Chad Dylan Cooper)je tam úplně dokonalej.
      Sonny osobně patří mezi moje top seriály :-)
      Ale jak říkám každý je jinej *3*
  • Ahojík,
    mám pár sbírek k prodeji(HSM, M. Jackson, US5, Miley ...)
    Info tu: http://twins-mkao.blog.cz/1103/sbirky-na-prodej
  • Demi je skvělá :-* Není tlustá jenom má velká stehna *4* To je její věc jaké si vybere šaty. No a co ať si kopíruje koho chce. Ona je jak Miley Cyrus,už to není žádné děcko jako Selena Gomez (jako sorry),chce být prostě sexy tak ji nechte žít. Jo a ten piercing ji sluší ;-) *3*
  • Ta Demi nějak přibrala...Nechapu proč se rve do menších věcí, dělá jí to víc tlustou.A připadá mi, že hrozně kopíruje Miley Cyrus.Nic pro tí ní, písničky má krásné, ale jinak, by mohla mit svuj vlastni styl a nekopirovat druhe a lepe se oblekat a ne rvat se do malych bot a šatu co ji dělaj vic přitěle
    • *8* kopíruje miley? Děláš si xxxxx kdyby ji kjopírovala tak se všude protahuje v trikotech nebo minisukních jako ta xxxxx *11*
    • verik93
      Demi není vůbec tlustá, nechápu, proč si to všichni myslí. Nechci tady zase poslouchat, jak mi tady všichni budou psát, že že jsem slepá a že jsem si nevšimla toho že trochu přibrala, no a co jako? Taky už jí je 19. Copak musí být na kost vyhublá aby byla považována za hubenou? *8* Fakt nechápu lidi co soudí podle vzhledu. Já jsem si Demi oblíbila už před dvěma rokama, ale ne jenom proto jak vypadala, ale taky proto jaká je! Je to naprostý zlatíčko a není jedna z těch namyslěných celebrit. Je to úžasná zpěvačka a herečka s nejkrásnějším úsměvem a taky s výborným smyslem pro humor, který mimochodem jen tak nikdo nemá. Já bych Demi měla ráda i kdyby nevím co se všechno stalo! Jde vidět jaká logika tady převládá fakt. Nesuďte lidi podle toho jak vypadají, ale podle toho jací doopravdy jsou. A navíc si myslím, že si Demi tímhle 'nadáváním' za to jak je 'tlustá' prošla už dávno a to už když byla malá. Nechtějte aby se zase vrátila do té doby co byla uplně na dně jenom kvůli nějakým dementům, co nevidí vnitřní krásu. Problém je v tom, že ona právě není krásna jenom uvnitř - ona je totiž krásná i naporvchu) Ale to můžou vidět jenom opravdoví fanoušci a fanatici *14* S nikým se tu nehádám, jenom říkám svůj názor *3*
      • A ještě s užasným hlasem!!! *1* *1* *14* *14*
      • Naprostej souhlas :-) jsou hloupí, chtěla bych vidět jejich vzhled, když jim na něm tak záleíží
  • Sice tuhle zpěvačku neposlouchám ale je to nejhezčí zpěvačka.
    Je to fakt kost *1*
  • Demi je krásná,obdivuju její hlas,opravdu skvěle zpívá.
  • terka220399
    http://aboutsellygomezademilovato.blog.cz/
    Na tomto blogu najdete novinky o úžasných zpěvačkách jako jsou Demi Lovato a Selena Gomez!!! Neváhej a zajdi prosíím na tento blog!!!
  • Demi je nejlepší zpěvačka na světě.Na mp3 mám stažené všechny její písně ze všech třech alb.Jsem rád že se vzchopila a opět zpívá. její písně jsou absolutně úžasné.
  • Demi jsem dřív nemusela. Ale momentálně jsem se do ní tak vcítila. Se sebepoškozováním mám také zkušenosti. Vy kteří jste to nezažili nemůžu pochopit, proč to děláme, proč se nám po tom tak ulevuje. Líbilo se mi na ní, že o tom před všemi promluvila, nedržela své problémy pod pokličkou jako to dělám já. Denně skrývám své jizvy, aby si jich někdo nevšiml, je to tak otravné. Bojím se, že si toho někdo jednou všimne a bude mě mít nadosmrti za blázna, ale Demi mi dává naději, že to tak možná nebude. Že život ti dá druhou šanci. Demi, děkuju moc, mám tě ráda. A tvá písnička Skyscaper je úžasná, hlavně ten text. Když mi je nejhůř, poslouchám jí.
    • Souhlasím! *1* Jak si Demi o tom se všemi promluvila, tak to dodalo jejím fanouškům (ale i jiným lidem) sílu, aby to zvládli. Jak psala Katka: Když to zvládla Demi, zvládnu to i já *1* No a Demi to zvládla! *3*. A to jí musíme gratulovat a ještě víc milovat! *2*
    • Myslim ze jestli mas nekoho blizkeho napriklad svoji nejlespi kamosku ze by ses ji sverit mohla ze by ti trebas pomohla jak to jinak resetit,ale musis chtit ¨pokazde kdyz to chces udelat musis se ovladnout a rict si neco co te odradi trev¨bas si rekni ze Demi to zvladla a ze uz to nedela tak ze ty taky. A mas pravdu skyscreaper je uzasna pisen
    • moc hezky napsáno..:) souhlas s tebou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit