Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday Demi *3*
  • kacabicek
    Všechno nejlepší Demi!!
  • Všechno nejlepší Demí :-* :))
  • sel.96
    Přeju jí všechno nejlepší :)
  • Happy BD demz
  • dra
    všechno nejlepšííí
  • Pro demi vše nej♥♥ *4* Je opravdu dokonalá a silná, že to všechno zvládla!!
  • verik93
    Zajímalo by mě, jakej jsi fanoušek Demi, když ani nevíš, že na twitteru se o tom pořádně začalo mluvit až v srpnu! Nehádej se tu se mnou. Já na twitter chodím každej den, a každej den si prostě kliknu na ddlovato a selenagomez, protože se chci o nich něco dozvědět a jejich twitum rozumím víc než ty jak je vidět!! Ještě před měsícem nebo nějak tak, tam všude ve statusech měla Demi nasáno SKYSCRAPER...SKYSCRAPER... všude to bylo a UNBROKEN tam sice bylo taky, ale kde bylo napsáno, že tak se nakonec její album bude tak opravdu jmenovat? Ono se o tom mluví, jakej název si pro něj Demi vybere, tak si nikdy nemůžeš být jistá, že to je pravda pokud ona sama nenapíše, že je to pravda. Kdyby sis tam aspoň na chvilku vlezla ty sama a nenechala si tam lézt někoho jinýho, tak zjistíš, že si tam Demi teď nedávno napsala Tweet '5..4..3..2..1..UNBROKEN' to bylo pro všechny na 100% jistý že se její nový album bude tak jmenovat! Stejně víš o ní uplný kulový a tady děláš machra, že si se dozvěděla její název alba, který není známo dýl jak měsíc ale míň jak měsíc (teda několik dní)! Svůj koment jsem tu psala, když se o tom ještě ani nemluvilo, takže se tu nebudu dohadovat…
    • Přesně tvl!! Nedělej tad yzase ze sebe xenu!! Vsadím se že ani nevíš že má dneska narozeniny ty trapko.... Nevim co bych k tomu dodala snad jen to že je to pravda... Takže tu nedělej chytrou omg!! Fakt miluju takový ***** jako seš ty!.... *16* *6* *7* *10*
      • tfpdaa
        kdyby něco... narozeni vážně vim kdy má a že je má dneska... tak blbá zas nejsem... Mimochodem... já už psala že Xena je ohraná a že si máte najít něco lepšího :P.... Jéé děkuju... Ale ty si něco víc než *****, takže bych tu moc neříkala kdo jakej je jo...

        Fajn fajn... možná to nebylo jistý, ale tak řeknu "Nikdo tu o tom nic neví, ještě to není oficiální" a nezačnu tu vypisovat že to je Skyscraper.... Hele koukni... Nevíš o mě nic, tak mi tu prosimtě netvrď že o Demi vim úplně kulový... :P Vim o ní mnohem víc než ty si myslíš... Mimochodem... víš taky proč všude psala SKYSCRAPER...SKYSCRAPER? Protože chtěla aby si to poslechlo co nejvíc lidí, a protože to byla její nová píseň..
        • verik93
          Tvl tohle kdyby si mi neřekla, tak bych to nevěděla....Jááj ty jsi jasná jako !! *1* já tu zase chcípám!!
          Se nedivím, že víš kdy má Demi narozeniny, když ti to tam Maky napsala !:D lol
          • tfpdaa
            Víš nějaká vypuclá Maky mi to vážně říkat nemusí... Věděla bych to i bez stupidní Maky nebo bez tebe, i bez tadytý vykoktaný stránky..
            • verik93
              Tak proč sem lezeš tvl když je to vykoktaná stránka! Skoč do zdi!
  • kajuska4
    všechno nejlepší k narozeninám Demi ♥♥ I ♥ U MY SWEETY!!!
  • tfpdaa
    Nechci vám tady do ničeho kecat, ale... někde jsem tu od vás četla že Demiino další album se má jmenovat #Skyscraper. Vy jste asi vážně "natvrdlí" fanoušci, když ani nevíte název jejího novýho alba, co? :D Nejlepší by bylo někdy zčeknout její Twitter aby jste věděli že název alba je #Unbroken a je to momentálně největší hit twitteru. Záhada co?
    • verik93
      Dobře no máš pravdu *3* ale když to tady ty její opravdový fanoušci (jak ty říkáš) napsali, nebo se tu o tom diskutovalo, tak se na Twitteru vůbec o její nový písničce nebo dokonce o názvu alba UNBROKEN nemluvilo! Kdyby si byla ty fanoušek, tak víš, že Demi nikomu v tý době neřekla, jak se její CD bude jmenovat. Až teď nedávno to zveřejnila na Twitteru, tak se to konečně její fanoušci dozvěděli. Proč si to sem nepřišla napsat tak před 2 týdny, když o tom svět ještě nevěděl? *15* asi proto, protože jsi to taky nevěděla co? Tak se koukni jak jsou ty komenty starý a pak sem něco piš ty Xeno :D Nechci se tu s nikým hádat, ale jenom se bránit, páč já jsem velkej faNoušek...a to myslím hodně velkej, to si ani nedovedete představit jakej!! Ale když to Demi nedá najevo, jak se její deska jmenuje, tak to asi fakt v tu chvíli vědět nemůžu ne? LOGIKA! *5*
      • tfpdaa
        Dobře, ale před 2 měsíci ani Skyscraper nevyšel :D Jinak Xena je už hodně ohraná xD

        Mimochodem .... Na twitteru to už je asi 1 měsíc fájn, ale na FB je to už 1,5 měsíce broučku.

        Kdyby něco, stačí pořádně hledat :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit