Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je lidi zaspali ste proc nepisete
  • zuzik1310

    Demi Lovato

    Demi je užasná a silná osoba. Mám jí ráda už jenom kvuli tomu jaká je. Každej jí nemá třeba rád protože si myslí že je to disney hvězdička ale já si ymslím že už tak dávno nevypadá. Přála bych jí velikej uspoech s jejím novým CD až výjde :))
    • verik93

      Re: Demi Lovato

      Přesně :) Miluju jí prdelku ♥
      • Re: Re: Demi Lovato

        demi ma najkrajsiu riť na svete
        • Re: Re: Re: Demi Lovato

          demi to je for pozri na saru paxton to je uzasna riť sara je uzasna kočka nic sa nevirovna jej usmevu ona nema umali usmev ako demi
  • verik93

    Demi a Selena ♥ Delenka

    Bóóóže Demi je tak úžasnááá ♥ strasně moc jí miluju je to fakt zlatíčko. Úžasně zpívá a hraje (hrála) ale ona stejně zase začne hrát....říkala v jednom rozhovoru, že se snaží si najít roli =o)) Takže fanoušci Demi....PARÁDA NE? Nebo new song Skyscraper - taky úža prostě (stejně miluju všechny songy)♥ Mohla nych toho tu tolik vyjmenovat, ale na to by ani nestačilo místo v OSOBNOSTECH :D:D:D Miluju i Selenku (to taky musím zmínit, jinak by to nešlo) Obě mi úplně změnily život :D♥ a miluju je proto jaký jsou :)♥ Doufám, že se tu neukáže zase nějakej DEMENT, co sem začně psát urážky, jinak bude mít co dělat se mnou!! Já na ně nedám dopustit :)x♥
  • klaruska44

    Demi

    Demi jsem moc neměla ráda, myslela jsem si, že je to další namyšlená Disney hvězdička, ale potom co vystoupila v Good Morning America a slyšela jsem skyscrape, tak jsem se stala jednou z jejích obdivovatelek :)
    Nezapomeňte pro ní hlasovat na teen choice awards :-)
    • Re: Demi

      selina gomez je ovela lepsia a krajsia a neznasam demin umeli usmev
      • verik93

        Re: Re: Demi

        Takže za prvý: je to Selena Gomez a ne 'Selina' zřejmě jí ani neznáš...a hraješ si na fanouška. A Demi nemá umělý usměv...to by nemohl říct ani slepej člověk ♥ ona má se Selenkou nejkrásnější usměv na světě :) a jestli nemáš Demi rád/a tak jdi z její diskuze pryč :)
        • Re: Re: Re: Demi

          demi je najlepsia na svete a ten kto tvrdi ze ma umeli usemev je totalne slepi podla mna to hovoria zo zavisti lebo bi aj oni chceli byt taky pekny ako demi ja demi počuvam už od sameho zaciatku je uzasna a ti co visie tvrdia ze demi nespieva skyscraper novy album je hluchi demi nema chibu je naozaj velmi pekna a aj pekne spieva milujem je usmev ps ma peknu rit
          • verik93

            Re: Re: Re: Re: Demi

            tak to s tebou souhlasim :) fakt je pžasná, jedinečná, krásná a hlavně je sama sebou a na nic si nehraje :)♥ miluju jííí ♥♥
            • Re: Re: Re: Re: Re: Demi

              za nic bi som ju nedal a neznasam ti lidi co vravi ze skysraper nespieva
  • pro ffffffffffffffffff

    To JE jeji hlas, akorat je to smutná píseň tak to zpívá jinak ale je poznat že je to jeji hlas
    • Re: pro ffffffffffffffffff

      jo je to Demi hlas !!
  • Demi musí být na prvním !

    Podle mě by měla být Demi na 1 Jako herečka a zpěvačka ona není ani v tom nejlepší pořadí já nemám nic proti Seleně ani Miley protože obě dvě mám ráda ale Demi si to zaslouží musí být na prvním kdo to chce taky ??
    • Re: Demi musí být na prvním !

      JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Nová písnička Demi

    Dámy a pánové, pokud chcete slyšet novou písničku od Demi tak jděte na Youtube. com a do vyhledávače zadejte Demi Lovato Skyscraper . Já jsem tuto písen již slyšel a je naprosto super. Doufám, že se stejně jako já těšíte na nové album.
    • Re: Nová písnička Demi

      JO JE UPE SKVELA, DEMI SE CIM DAL ZLEPSUJE
      VCERA JSEM TU PISNICKU SLYSELA A UZ TED JU ZERU!
  • deminka2

    Demi Lovato - Her smile is all for me♥

    S tebou demmm či ddddddd nesúhlasím. Predsa to že sme fanúšikovia nemusíme písať každý deň a sedeť pri kompe a dokazovať že sme "TUCTOVÍ, OBRÓVSKI FANÚŠIKOVA". Demi milujem a to že sem nepíšem nedokazujeme že ja Demi nemám rada. ♥
  • dddddd

    odpovi mi tu daktona prispevek dole
  • ffffffffffffffff

    neviete nieco o novom albume kedy vide ako sa bude volat bripadne niaki link z akeho bi sa dalo nieco o tom zistit prosim ked to viete informujte ma
    • verik93

      Re: ffffffffffffffff

      Album se jmenuje Skyscraper :) a Demi ještě neřekla kdy přesně by mělo vyjít, ale vím že tam prý bude mít i duel s nějakým klukem ale neříkala s kterým, jenom se o tom zmiňovala v rádiu Bing :) ale písničku Skyscraper si klidně už můžeš poslechnou na youtube....brzo už k ní bude i videoklip :) už se nemůžu dočkat!♥ ☺
      • Re: Re: ffffffffffffffff

        to nespieva demi to nie je jej hlas demi tak neškrieka ja demi milujem poslucha ju uz od sameho zaciatku ale to demi neni vsimnite si ten škrikavy hlas tam je demi je skutočna kočka ale to ona nespiava
        • verik93

          Re: Re: Re: ffffffffffffffff

          Hej tak ty jsi asi fakt blbá nebo co? To si děláš prdel ne? se tady se mnou hádej, že Demi nezpívá Skyscraper!!tvl ty jsi teda fanoušek...to jsem ještě neviděla...nic o ní nevíš a budeš poučovat její opravdový fanoušky? tvl to je moc tohle...možná že kdyby si chodila na twitter, tak zjistíš že skyscraper je novej demi hit...tvl tady máš důkaz
          http://www.youtube.co/watch?v=e4Y 2dbjhvp4
          to my chceš jako říct že tohle není demi? tak to si jdi hodit mašli! nic o ní nevíš a poučuješ tady fanoušky o tom co nazpívala a co ne!! zdar!
          • verik93

            Re: Re: Re: Re: ffffffffffffffff

            http://www.youtube.com/watch?v=e4Y2 dbjhvp4

            tady je lepší odkaz
        • Re: Re: Re: ffffffffffffffff

          co ste to za fonušci nechdite sem ja sem pridem kazda den ci sa tu nieco nestalo ci mi dakto opovedal na otazku hore ale nic co to je svama vy nemate demi radi ked hej tak sem prosim vas aj chodte necudujem sa ze demi klesla pod 200

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit