Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Omlouvám se....došlo mi že vám to asi nic nenajde....tak koukněte sem http://ladyrohlik.blog.cz/ a vlevo jsou v rubrikách soutěže tak to dejte a je to tam
  • natka16

    fanoušek číslo1

    demi je úžasná herečka a zpívá úžasně!Je to moje nej herečka!Je víborná!Ona hraje vtipnou Sony kterou zbožnuju!A hraje Mitchie v Camp Rocku!A program na ochranu princezen Rosie Goncales a Selena Gomez alias Karter Maison!Demi hraje víborně zbožnuju jí! Natka16 *14* *14* *14*
    • natka16

      Re: fanoušek číslo1

      Demi je dokonalá princeznička úžasná! *14*
      • Re: Re: fanoušek číslo1

        demi profil na lidech ddlovato-dm
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Čau...mám blog a tak bych vás chtěla poprosit, udělala jsem tam soutěž...O nejlepší herečku/zpěvačku tak mě napadlo jestli by jste nechtěli zaslat foto jako s Demi nebo jestli máte někoho lepšího a já bych to přidala do blogu. Prosím, je to moje první soutěž ;)
    • tfpdaa

      Re: blog-soutěž

      ještě zapoměla jsem napsat odkaz....
      www.ladyrohlik.blog.cz/c o-udelat-soutez

      A tam jsou i pokyny
  • mattie

    twitter

    Demi má obnovený starý hacknutý twitter účet... a všetci fanúšikovia jej ostali, no ak chcete zvýšiť toto číslo.. registrujte sa na twitter.com a dajte follow na účet Demi... ddlovato:
    www.twitter.com/ddlovato
  • michaeljackson58

    :)

    Demi nemá Anorexii ona se řezala kvůli tomu že jí její škola nenáviděla protože je slavná a taky kvůli Joovi Jonasovi a nebaví se spolu protože Taylor Swift přebrala Selenu Demi
    • zenonqua

      Re: :)

      chudera :(((
      • tfpdaa

        Re: Re: :)

        cože? řezala se kvůli svým psychickým problémům a jestli nevíš do školy dávno nechodí! má domácí vyučování....Demi se Selenou baví a není to protože by Taylor přebrala Selenu nic takovýho se nestalo! Bavěj se spolu všechny čtyři (Demi, Miley, Sel a Tay) když jsou nejlepší kámošky!
        *13* *13* *13*
        • kajulik0000000007

          Re: Re: Re: :)

          To nie je pravda ja sa pozerala niekde už neviem kde tam sa pýta nejaká ženská Demi
          ,, Demi objímete Selenu? "a ona odpovedala,, Opýtajte sa Taylor" "A potom tam bolo (nejaká ženská sa pýta SG kto je tvoj najlepší kámoš) a ona odpovedala Taylor tak čo kecáš
          • tfpdaa

            Re: Re: Re: Re: :)

            ale já neříkám že jsou nejlepší kámošky! já jen říkám, že se spolu bavěj a kámošky sou!
            • z.u.z.k.a

              Re: Re: Re: Re: Re: :)

              Jak můžeš kur.va vědět že se řezala kvůli Joevi? nikdo neví co se stalo, tak jak to můžete dávat Joevi za vinu?! jste ubohý..(někteří)
  • :/

    Ahoj Lidi... Demi se vážně řeže? :O Neřekla bych to do ní.. Je to pravda? *9*
  • ':O

    Někde jsem četla že Demi L. a Selena G. už nejsou kámošky..Je to pravda? A jestli jo tak kvůli čemu? :O :)
  • zenonqua

    :/

    ja som citala na internete, ze Demi wraj mala anorexiu :/ Ak to je prawda, tak ju fakt lutujem a drzim jej prsty, aby sa z toho cim skor dostala :*
    • Re: :/

      Vždyť Demi když byla malá tak byla tlustá třeba si řekla že chce být hodně hubená že jí to nestačí jak se zlepšila *3*
    • Re: :/

      demi nemá anorexii !!!
      ona neni hubená!
  • kristynajackson

    ♥♥

    Nevíte jak dělají tak hezké tapety ?? *7*
  • barunka88

    ...

    Lidi já z vás nemůžu :D Proč se tady hádáte ? váš život je tak nudnej, že musíte probírat život jiných jako tady celebrit ? jak vůbec můžete říkat, že to jsou piče debilové a podobně, když je ani neznáte? Každej se chová nějak na parketu a zase jinak ve svým soukromý *7* . Berte si je do huby, ža když dokážete to co oni ;)) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit