Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani0
    Demi je mi velmi sympatická a je i hezká a dobrá herečka i kdyš se mi moc nelíbí jak zpívá ale to neva *3* jinak moc dobrá a mám ji rada spolu se selenou gomezovou ale M.Cyrus ne doufám že nikdy není proti!? *4*
  • eliza.urb
    Je fakt, fakt, fakt super! Počkat ale ona je ve znamení lva? To znamená že je občas protivná. To bych si s ní rozumněla. Já jsem taky lev *7*
  • Proč naražite do Demi Lovato . Demi nemohla za to že měla PPP tak se jí neposmívejte
    • eliza.urb
      Co je to PPP?
  • je sice hezká...alee chodí s Niallem Horanem ze skupiny One Direction...Vubec se k sobě nehoděj!!!! *16* *16*
    • verik93
      Koukám, že tady asi nikdo není pravej Lovatic co? *3* Demi a Niall Horan nemají absolutně nic spelečnýho. Možná jenom to, že se znají a párkrát si na twitteru tweetly. Ale nechodí spolu. Jste se zbláznily? Víte vy vůbec něco o Demi? Je to docela vtipný si tady číst ty příspěvky, protože se u toho dost nasměju. *15* Hele já proti Niallovy a 1D nic nemám, docela ujdou, ale proč je všichni strkaj tam, kde ani bejt nemusí? Tím chci říct, že to, že si Demi s Niallem párkrát tweetla atd...neznamená že jsou spolu. Já jsem lovatic už těch pár let a na Demi profil na twitteru lezu furt. Mylíte si že tam nevidím trendy smyslu "Demi and Niall" / "Nemi" / "Niall y Demi" ? Jsou tam pořád!!(dokonce i ty španělský!) Kdyby jste fakt měli Demi "rádi" tak jak říkáte, tak byste tam určitě chodily taky a věděli byste, že tam všichni Lovatici nadávají, protože oni dva spolu nejsou. Pravej Lovatic ví, že NEMI není (Niall a Demi) ale (Nick a Demi. A jestli mi sem okomentujete, že znáte fotky jak jsou tam Demi a Niall spolu, jak se líbaj a objímaj, tak mi to sem ani nepiště, ani neposílejte odkazy...Protože jsou to FAKE FOTKY. Hlavně mi tu zase neříkejte, že dělám chytrou, protže já tu chytrou ze sebe dělat ani nemusím. Jsem totíž dost chytrá na to, abych rozpoznala FAKE fotku Demi a Nialla *16* Btw...to že máte profilovku s Demi z Vás nedělá LOVATICA *3* Koukněte se třeba na mě...Já profilovku s Demi ani mít nemusím, a vím toho o ní víc, než vy všichni tady dohromady...bye *5*
    • hoděj se k sobě sama si najdi kluka kterej se ti bude líbit nebo spíš ty jemu intoši *10* *6*
  • je hrozna hezka a ktomu i dobre zpiva a moc se mi libila ve filmmu program na ochranu princezen
  • je hrozne hezka a ktomu i dobre zpivat a moc se mi libila v programu na ochranu princezen *14* *3* *4*
  • Demi Lovato je neeeeeeeeeeeeej spěvačka na celém světě! *1* *15*
  • Demi je jedna z nejlepších zpěvaček :) Sice je s ní teď takovej trochu "Buřtík" Ale přeso jí mám ráda :).Nejlepší film co v něm hrála si myslim že je Camp Rock1. Moc jí to tam slušelo :). Nejlepší písničku ani nevim protože ona má všechny písničky Dobrý. A jistli si nikdo myslí že je trapná tak ať si to myslí ale nemusí to jsem psát :P.
  • Líbí se mi jak hraje a spívá ale Selena je o kapinku lepší. Jinak je Demi skvělá!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Demi je skvela inač som Slovenka a nie Češka . O.K *3* *15* *3* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit