Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odvaha se cení

    Vim co to je šoubyznys, sama jsem herečka a cejtim jak je tvrdej... obdivuju Eliščinu odvahu bejt svá a plout proti proudu... Přeju jí, ať se drží, nikdy se nevzdává svých ideálů, i já v ně věřim a spousta dalších v ty ideály věří, jen nemaj odvahu je projevit.

    Elišce fandim a přeju jí jen to nejlepší.
    • Re: Odvaha se cení

      odvaha se fakt cení ... za takové dojebání českého jazyka bych ti s chutí rozkopal xicht krávo vymatlaná !!!
    • zuzanka12

      Re: Odvaha se cení

      Já taky .... nechápu proč jí wšichni soudí.....
  • ztloustla

    Elišku jsem také nedávno viděla, kde jsou ty doby, kdy byla hubená..na pravý modeling může zapomenout, přes zadek má alespoň 97 a v pase je to podobně hrozné *9*
  • 0-petunka-0

    Eliška

    Teď v pondělí dojela k nám do města Eliška Bučková...dala nám autogram a fotku dokonce byla i tak hodná, že sem se s ní mohla vyfotit a mohla sem vyfotit s ní i mé kámoška...ve skutečnosti je krásnější než na fotkách! Je to úplně normální ženská, která si na nic nehraje a snaží se moc všem vyhovět...je úplně úžasná...nemám slov...fakt super... *4* *4* *3*
  • neni nejhorši

    celkem ujde...vzhled nic moc ale jiskřej ji oči.
  • Eliška bučková se mi nelíbí

    Měli jsme hezčí Miss, one je takové šedá myš.Zuzana Jandová i Lucie Hadašová jsou mnohem hezčí !
  • oči

    Akorát hóódně pěkný oči jinak nic moc.........
  • Mě se to líbí, že je Eliška panna.

    Taky už sem slyšela, že šetřit si pannenství až pro toho s kym budu chtít strávit svůj život, je čím dál víc populární. psali to v cosmogirl. a taky v dívce. Je to takový hezký. Mě se to líbí. Protože pannenství můžu dát jen jednomu, tk je blbý ho dát nákýmu tupci, s kterzm se zy rok rozejdu.

    a vydržet to až do svatby je opravdu hezký. *14*
    • Re: Mě se to líbí, že je Eliška panna.

      psali to v Divce a v cosmogirl!! *1* *1* jsi vážně vtipná! asi se docela dost ridis casopisi tady toho typu...
      Ja proti holkam, co si to setri do svatby rozhodne nic nemam - ale na rovinu vetsinu kluku to nijak nebere. kdyz mam tu holku rad, tak je mi naprosto jedno, jestli je nebo neni panna. asi bych se nezamiloval do nejake, ktera da kazdymu, taky se mi libi vic, kdyz se neda ukecat hned na prvnim rande - ale jinak je mi to fakt jedno, na holkach si vsimam upne jinych veci... a sex jako takovy ke vztahu podle me patri. naopak se mi libi, kdyz tu holku taky pritahuju, kdyz to sama chce. nejaka frigidni panna by me asi moc nebrala...navic me prijde, ze pokud je holka panna napr. ve 20 letech, je to proto, ze je neatraktivni a nikdo ji moc nechce, ne proto, ze by byla tak "nedobytna" *3* toh¨le je muj nazor, ale mozna kluci v americe to vidi jinak *1*
      • Re: Re: Mě se to líbí, že je Eliška panna.

        Hele neurážej holky kterejm je víc jak 20 a jsou panny, jo? Mě je 21 a jsem hrdá na to že jsem panna, a je to tak jen a pouze proto, že miluju svý tělo.. abys věděl tak já jsem mimořádně hezká holka a neznám jedinýho muže kterej by po mě neslintal... takže pannnství se netýká jen ošklivek brouku!

        No jo no teď mi asi spousta lidí odepíše že jsem děsně namyšlená supermrcha co kluky láká do sítí a pak jim nedá ani ň... jo to je fakt, jenomže - já to tak prostě cítim, miluju svý tělo natolik moc, že ho nedám jen tak někomu... si počkám na toho nej co bude stát za to, a ještě předtim než dostane vytouženou trofej mi bude muset odpřisáhnout věrnost u oltáře. Zadarmo ani kuře nehrabe.

        Ha ha.. námitka že pannenství do svatby je naivní? Ha ha.. tak se koukněte na mě.. mrcha k pohledání... trápim kluky jak se dá... jenomže oni to mrchy stejnak dotáhnou nejdál..

        A moje zkušenost s chlapama? Narozdíl od mých hodných kamarárek co daj každýmu kdo pěkně poprosí, můžu mít každýho chlapa na kterýho se podívám.
        • Re: Re: Re: Mě se to líbí, že je Eliška panna.

          no tak jako muzes mit kazdyho chlapa na kteryho se podivas ale otazka jeslti on chce i tebe.. no a to ze ses v dveceti jedna letech panna..no tak co ji ti jinyho zbyva nez ze ses na to hrda..ja uz panna nejsem a sem na sebe taky hrda!!!!
        • Re: Re: Re: Mě se to líbí, že je Eliška panna.

          V tom, jak píšeš že jsi herečka a nej na světě už naznačuje, že je něco v nepořádku. Předpokládám, že jsi právě ta hnuska, co ji nikdo nechce. A taky se bojím o tvůj další vývoj, protože holka, co má životní kredo trápit chlapy je divná, no nechtěl bych s tebou nic mít, fakt. Po takové nafoukané protivce, co si myslí, že kluci chcou jen sex a oxiduje je, po té neslintá, kočičko, fakt nikdo, ač by byla sebehezčí. Naopak obyčejná holka mě může zaujmout svou přirozeností, když se směje, je vtipná a inteligentní. A pokud holka není ještě rozhodnutá, tak klidně chvíli počkám, láska je mocná čarodějka. Ale nemám rád holky, co jsou svým způsobem "divné", většinou za tím něco je a taková zařezaná panna by se mi stejně v životě neosvědčila.Sex není utrpení, jinak by asi nebyl námětem x zamilovaných filmů, viz. Rome a Julie, a většinou se holky poprvé bojí, ale zároven těší.Ty to spíš bereš jako nějaké využití ze strany muže, z čehož předpokládám, že se ti ještě neprobudily hormony, takže kolik ti doopravdy je ? 12-14 ?
    • Re: Mě se to líbí, že je Eliška panna.

      A co když v posteli zjistíš, že vám to neklape a nebo že partner je nějaký sadomasochista ? To se pak budete rozvádět kvůli sexu? To se ti bude hezky vysvětlovat okolí, už vidím zoufalé rodiče a navždy budeš mít v životopise napsané :ROZVEDENÁ. Držím palce, ale já jsem pro to, aby sis to vyzkoušela před svatbou, samozřejmě s někým, koho miluješ, ne s nějakým tupcem odvedle.
      • Re: Re: Mě se to líbí, že je Eliška panna.

        Tohleto "zkoušení" se mi právě nelíbí. To mi nepřipadá jako láska si někoho zkoušet a když by sex s nim nebyl dobrý, tak že bych se s nim rozešla...
        Myslim si, že vztah není jenom o sexu, že ten duševní vztah je mnohem důležitější...
        A proč bych se rozváděla s klukem s kterym mám krásnej vztah, kterej mě miluje a já jeho???
        A sadistů je tak 0,0001 procent. Proč by to měl být ten můj zrovna? A já myslim že bych to poznala, když by byl takovej úchyl. To by to ani bez sexu takovejhle naddrženec nevydržel čekat do svatby. A vůbec takovej sexuchtivej úchyl by si mě jako pannu za ženu nebral, ne? Co si o tom myslíte? *14*
  • Sex bere energii!

    Jasně, jen češi jsou ve všem pozadu! Sex bere energii, kterou my mladý lidi nutně potřebujem! A češi to pořád nechápou, proto česi nikdy nic velkýho nedokázali!
    • Re: Sex bere energii!

      Ty jsi panic ? *1* Jinak si takovou blbost vysvětlit nedovedu
  • pannenství jako hit!

    Že má Eliška naivní a dětinské názory? No to snad nemyslíte vážně! To vy nevíte co je dneska in!

    Asi nesledujete světový trendy. Koukněte na západ! Naše generace se bouří proti starý generaci našich rodičů, kteří rozjeli sexuální revoluci. Svět je přesycenej sexualitou.

    My chceme změnu! Já vyrostla v USA a tam teď letí bejt pannou až do svatby! ČISTOTA DO SVATBY se stává módním hitem. A to jak u kluků tak u holek!

    Koukněte na www.lifeway.com
    • Re: pannenství jako hit!

      Jo jo ta amerika! Tam něco vymyslej a už to frčí k nám....jako santaklaus..hmmmm

      Každopádně trendy to je no...

      Jessica Simpson
      Britny Spears
      Stacie Orico
      Rebecca St. james

      ..všechny tyhle superstars vo tom žvaněj ...tak na tom něco bude...

      EVROPO BRAŇ SE, ONO UŽ TO LETÍ K NÁM!!! *16*
      Asi je to positivní věc, ale od ameriky já to teda neberu. *16*
    • Re: pannenství jako hit!

      taky jsem o tom slyšela a líbí se mi to. Diskutovali sme o tom s holkama ve škole a skoro většině se to líbí. *14*
  • lamerienda

    nemastná neslaná a nesympatická

    Sice tak normál hezká, ale nezajímavá. Je mi strašně nesympatická tím, jak neustále strojí proti Jandové, která je stejně daleko krásnější. Co ji žere ? Snad to, že je Jandová daleko úspěšnější ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit