Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ples

    Eliško, nebyla jsi včera na plese ve Veselí nad Moravou ? Zdálo se mi, že jsem tě tam viděla.
  • strange

    Má takový falešný a strojený výraz...
    • Re: strange

      Závist *13*
    • Re: strange

      To máš pravdu a snad je hodně naivní. A Hadašová,to ani nemluvě ,hrozná "pipka".Nejlepší z těch strážnických děvčat je moderátorka Iveta Kořínková.Inteligentní,příjem ná a na nic se nehraje.
      • Re: Re: strange

        Koneckonců ve Strážnici jsou i jiná děvčata a i pěknější než tyhle Bučková a Hadašová dohromady.
        • Re: Re: Re: strange

          KDYŽ TADY VŠICHNI PÍŠETE JAK JSOU VE STRÁŽNICI HEZČÍ HOLKY TAK PROČ SE NAM TEDA NEJDOU UKÁZAT DO MISS???JE TO VŠECHNO JENOM O ZÁVISTI!!!
          • Re: Re: Re: Re: strange

            Možná proto, že ne každá slečna má potřebu se zviditelňovat a natřásat před uslintaným obecentvem ;-)
  • Pro X

    X:To bych chtěla vidět tebe! Jestli Eliška a Zuzana jsou nány s vydlema v ruce tak to ty musíš být asi něco víc než oni dvě! Oni aspon něco dokázaly, ale ty určitě ne! A jak podle tebe vypadá štíhlá postava? Štíhlejší než oni jsou už jenom anorektičky! Něco tady smrdí! Není to závist?
    • zuzanka12

      Re: Pro X

      Je to jenom wšechno o záwisti..... já newim proč jí wšuchni nadáwají.... ona jako jedna z mála je nezkažená a nemá hwězdný manýrky...... je pěkná a tag jí to záwidí...
  • Je náááádhernáááá

    Tohle je snad ta nejkrááááásnější holka na světě. Jsi překrásná Eliško *14* *14* *14*
  • nic moc

    Ona ani Jandová se mi nelíbí. Jsou to typické moravské nanyny s vidlema v rukách. Nemají tak pěkné štíhlé postavy jako miss z Čech a neumí se chovat ve společnosti.
    • Re: nic moc

      Tak ty jsi mě fakt pobavil....s vidlema v ruce. To bych nechtěla vědět, co nosí v ruce čecháčci. Táhni doprdele idiote a moravu nech na pokoji!!!!! *5*
    • Re: nic moc

      přesně tak, chtěla bych vidět tebe :D
    • Re: nic moc

      Když ste všichni tak chytří všichni si myslíte jak jsou naše Miss škaredé tak se tam jděte sami ukázat!Je to všechno jenom o závisti.Mnoho lidi se nedostane tam kde je Eliška dnes a proto tady píšete takové nesmysli.A srovnávat Moravu a Čechy .. trošku trapny ne?? *1*
  • Eliška

    Jako já nevím, ale ona je krásná taková přirozená, ne jak ty zmalované ostatní modelky. Navíc je velmi milá... Jako vy závistiví lidi byste se měli stydět, je jasné, že byste chtěli být tam, kde je ona, ale hold jste asi dobří v něčem jiném, tak ji nechte *3*
    • delinda
      vždyť nikdo nemůže za to jk se narodil ať je hezký nebo škaredý tady bych to moc jko že dokázaly něco dobrýho nebrale .Podle mě ten ,co něcodokázal zachránil život ...machři sou ti doktoři kteří dokáží zázraky ale nn ten kdo šel do miss vyhrál a hraje si na něco co není ....
  • bohudik

    Moc moc pěkná

    Eliška je moje bohyně moc ji miluji *14* *14*
  • Krása zostane napořád

    Ja si myslím že Eliška je v pohodě holka prože ji znám ze Strážnice a nikdy bych nezapoměl přece na Strážničanku ale chtěl bych ty říc že než si byla miss tak si byla ke každému trohu upřímná a ted se stebe stala ta miss tak asi každého odsuzuješ *9* *9* *9* *9* *4* jsi takoví *5* *5* *5* *14* *14*
  • ona

    kamoš jezdí do brna za jejím bratrem na historickej šerm a prej je totálně blbá,na jednom taboře prý dělala instruktorku ikdyž sama ani šermovat neuměla a učila to ty mladý:-D njn modelky sou sice pěkný ale to iq roste jenom dolu
  • K R Á S A !

    Je krásna, fakt naozaj !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit