Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není zas tak dokonalá jak si myslíte

    A víte tady někdo co schovává pod vlasy???Viděl jste někdo její fotku s vlasy vyčesanými nahoru??Nikdo,protože se tak fotit nemůže,protože má uši plachťáky, na všech fotkách má culíky jen a pouze přes uši...NIKDO NENÍ DOKONALÝ,ŽE????:)))) *1*
    • Re: Není zas tak dokonalá jak si myslíte

      jako s těma ušima mi to přijde jako ubohá poznámka : D
    • Re: Není zas tak dokonalá jak si myslíte

      Jestli umíš číst..a máš doma net..tak už by jsi mohla dávno vědět,že je má přišité..lol... *9*
  • s

    teda,na te hlavni fotce nevypada nejak hezky.DOOPRAVDY VYPADA LIP *3*
  • Bučková nebo Lutovská

    Eliška je pěkná holka, ale je tuctová a přesladká až moc. Iveta je starší a je to pozna. Konečně vyhrála holka, která nepotřebuje silikony ani víru v Boha aby byla zajímavá a musela na sebe poutat pozornost!!!! Iveta je velice simpatická holka, která má v sobě určitou noblesu. Jo a k tomu že je peroxidová no a??? Eliška také nemá svou přírodní barvu vlasů a co já vím tak má vlasy umělé (přidělané) takže o přirozenosti bych u Bučkové pomlčela! Navíc vypadá jako barbína.
    • Re: Bučková nebo Lutovská

      Souhlasím, naprostá pravda. Eliška je hezká, ale tak obyčejně, navíc rozhodně bych jí neřekl 20, ale tak hezkých 35. Na některých fotkách na mě působí jako matka od dvou dětí. Ať se na mě nikdo nezlobí.
  • :)

    Eliška je překrásnáá :) Jak ji můžete srovnávat s Lutovskou....ta vypadá na 50 a její výhra je pro mě záhada *9*, vždyť po ulici chodí tolik krásných děvčat ;) *3*
  • V še nej

    Přeji vše nej nejkrásnější dívce na Jižní Moravě.Jako z mála jsem Elišku výdával ve Strážnici na vinárce dřív než se stala miss a musím říct,že je vážně nádherná a od pohledu sympatická.Vážně nejpěknější holka co jsem kdy naživo viděl.. P.s. Dám za to ruku do ohně.
  • avril122

    Vše nej.

    Všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • Eliška

    Vy šecí tady píšete že je hnusná, narážíte na její víru v Boha, píšete také hnusné věci aj přesto že ju vůbec neznáte !!! Já ju znám od malička a narozdíl od vás šeckých vím jaká je !!! Soudit ji jenom kvůli její víře !! To je čistě její osobní věc a vás to nemusí vůbec zajímat !! Nechápu ¨jak nekdo može byt tak ubohý a trapný a psát o nekom takové věci !!! Eliška je moc pěkná a hodná holka a vy kteří jí neznáte tak ju nemožete ¨posuzovat !!!! A za to co jí navrhli návrháři ona nemože esi to tady nekomu eště nedocvaklo !!! Eliška Miss vyhrála právem!!! Tak vy ubozí kreténi běžte nekam s takýma řečama že je pi*a a ku*va si nechte pro nekoho, koho to bude aspoň trošku zajímat !!!
  • :-)

    Eliška je krásná a neuvěřitelně sympatická.Podle mého názoru je to naše nejhezčí miss *4*
  • Krasna Eliska

    Eliško,jsi krásna holka,přímo překrásná..je náhoda,že jsi zrovna ze Strážnice *14*
  • lady-gaga

    BUČKOVÁ!!!

    Ahoj Eliško nic si z tohp nedělej brunetky jsou stejně lepší než blondýny(alespon nejsi blbá jako blondýnky) *14*
    • Re: BUČKOVÁ!!!

      A co brunetky odbarvené na blondýny? Myslím si, že jich je převážná většina. Tak jak to rozdělit?
    • Re: BUČKOVÁ!!!

      A kdo ti zase rekl, ze blondyny jsou hloupe?Znam plno holek co jsou blondyny a nektere jsou mnohem chytrejsi nez ty brunety. Asi ctes moc hodne vtipu o blondynach ze? kdyby neco tak na barve vlasu vubec nezalezi, ale to co ma clovek v hlave ale podle tveho usudku jsi moc inteligence asi nepobrala. Takze ty budes asi bruneta ze? lol
      • Re: Re: BUČKOVÁ!!!

        Je obecně známo, že blondýny jsou hloupější, tak to prostě pochop.. chlapy okouzlíte zlatou hřívou, ale už je jim fuk, že máte v hlavě vymyto..prostě brunety jsou pro mě větší konkurencí (na ně má aspoň smysl žárlit)..a hotovo!!
    • Re: BUČKOVÁ!!!

      OMG,trapas devce trapas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit