Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, já nevím, co jste čekali!!! Eliška se chová naprosto stejně jako církev. Nebo snad někdo chcete tvrdit, že církev vám nelže? Nechápu, jak můžete po ní chtít, aby byla morální a všechny ty bláboly co tu píšete, když církev lže na každém kroku a to nejen o morálce. I když co se morálky týče, co to všechno zneužívání dětí a žen knězi? Nebo snad chcete tvrdit, že o tom nevíte? O Elišce čtete, ale o pochybení představitelů křesťanské církve už ne? A kdo je tedy pokrytec? Jen Eliška?
    • Já osobně jsem konvertitka a myslím si, (uznávám, že možná jsem optimistka), že těch dobrých lidí v církvi (i když je jich málo), je víc. Věřím, že ti dobří nakonec přemůžou ty zlé, Bůh si to už přebere. Lidi jsou prostě jen lidi, s tím nikdo nic neudělá, Eliška by se ale měla věřejně omluvit, že nedostála svým slibům, co slibovala nám mladým.
      • Možná že by se měla omluvit, ale proč by to dělala? Svět, ve kterém se ocitla ji prostě semlel a nevím, kdo z nás by mohl prohlásit, že jemu by se to nemohlo stát. Já si ale myslím, že už to její prohlášení, že Boha si představuje jako svého tatínka dalo tušit, že s ní něco není v pořádku.
        Jste optimistka, Chryzanténko, ale to je jen dobře, jinak se v tomto světě žije jen velmi těžko. Myslím ale, že katolíci jsou v podstatě slepí k tomu, co jim církev nalhává ve srovnání se skutečností. Zda jsou zlí bych si netroufla posoudit, nic není jen černo - bílé.
        • Já klidně s čistým svědomím prohlašuji, že by se mi to stát nemohlo, protože jsem asexuál a v partnerském vztahu žít nechci ani nikoho nehledám. Ten, kdo má zájem založit rodinu, to má těžší, uznávám, ale to není důvod všechno vzdát a žít si jako "všichni". Můj osobní názor je takový, že věřící by měli hledat partery mezi svými, to je věřícími, jinak se jim může přihodit to, co Elišce a to by určitě nikdo nechtěl.
          Bůh je náš Otec, ať chceme nebo ne, ale určitě to není vousatý děda, co sedí na obláčku, jak ho např.přibližuje pohádka Anděl Páně (to je opravdu dětský pohled).
          • No, já si zase myslím, že není normální mít sex až po svatbě a už vůbec není normální mít ho jen kvůli plození dětí. A taky hledat partnery křesťané jen mezi křesťany mi připadá stejně úchylné, jak mít svatby mezi příbuznými kvůli zachování čisté krve.
            Elišky se nezastávám, ale nechápu, proč jste do ní vkládali takové naděje. Nikdo za vás vaše životy žít nebude, ani vy za nikoho, tak laskavě nesuďte. Nebo to vás ten váš Bůh učí? To máte v desateru - soudit bližního svého budeš ? Neříká spíš že poslední slovo bude mít stejně On při posledním soudu? Nuž, tak ať pro vás dopadne co nejlíp a nestarejte se, jak dopadne pro Elišku. Mě je docela fuk, co kde kdy prohlásila a můžu vám říct, nežije se tak špatně, to mi věřte.
            • Kdo tady píše, že křesťané mají sex jen pro plození dětí? Vy jste se asi nesetkala se symptotermální metodou, která je spolehlivější než antikoncepce? Nejde o zachovávání čisté krve, ale o to, že oba partneři se dívají na věc stejným způsobem a vychovávají děti ve stejné víře. Je to ale věc názoru, mého názoru, neberte mě prosím jako dogma. Církev nezakazuje uzavírat manželství s nevěřícími.

              Kdyby se člověk k tomu nevyjádřil, musel by být slepý a lhostejný. A to já osobně nejsem, ráda říkám věci na rovinu, ať je "čistý stůl". A jestli Eliška obstojí nebo neobstojí před Bohem, to je její věc, bojím se jen toho, aby svým podle mě špatným příkladem, nestrhla jiné. Proto ode mě tyto zprávy. Vkládala jsem do ní naděje, že přijde konečně nějaký křesťan, který ukáže víru v Boha z té lepší stránky než ukazují třeba naši politikové. Jde mi o dobrý příklad pro lidi.
            • Křesťané nehlásají sex jen pro plození dětí, to je fakt hroznej mýtus!
              Já Elišku nechci soudit, to rozhodně ne! Soudit může jen Bůh. Ale v Bibli se píše (nevím přesnou citaci, ale určitě je to z Nového zákona, tipla bych Skutky apoštolů), že mi křesťané se máme s láskou napomínat, abychom se společně utvrzovali a posilovali ve víře a šli společnou cestou!
          • Chryzantémo, souhlasím s Tvými názory. Ale podle mě nejde jen o to, že Eliška žije s Noidem. Znám několik věřících párů, kteří také spolu žijí bez svatby - a nijak jim to nezazlívám, ty vztahy jsou krásné.
            Ale Eliška celkově svým životem nemluví pravdivě. Podle rozhovorů s ní je pro ni na prvním místě její vzhled. V Bibli se říká: "Rovněž ženy ať se oblékají slušně a zdobí se prostě a střízlivě, ne účesy a zlatem, perlami nebo drahými šaty, nýbrž dobrými skutky, jak se sluší na ženy, které se rozhodly pro zbožný život. "(1Tim2,9-10) Eliška se však chodí za "dokonalou postavou", vlasy umělé, prsa umělá, spousty neinvazivních liposukcí, botulotoxin proti pocení atd.... Kde jsou ty dobré skutky? Když vyhrála Miss, kasala se, jak je jí blízká charita, že podporuje Papežské misijní dílo, SOS vesničky... A teď? Má spoustu kontaktům mezi celebritami, které by mohla využít ve prospěch potřebných... Pravděpodobně má i dost peněz, když nevádá investovat desetitisíce do svých plastických úprav....
            Možná mě tady někdo odsoudí, že jí to závidím a nepřeju. Ale já jsem z ní jen prostě zklamaná. Jsem stará skoro jako ona a když vyhrála Miss do jisté míry pro mě byla takovou vzpruhou, že jsou věřící, kteří se nebojí o víře mluvit nahlas. Teď si myslím, že "lepší" je můj přístup, kdy o víře moc nemluvím, ale snažím se podle ní žít.
            "Tvoje skutky křičí tolik, že neslyším co říkáš", milá ELiško!
  • A ještě jedna věc.... Myslím, že je taky pěkná lhářka. Že má silikonová prsa pozná každý, ale ona to popírá. Nebo je kost a kůže protože se jí všechen tuk přesunul do prsou? :-)Nechci jí osočovat z anorexie, ale podle mě má problém s jídlem nebo je nemocná. Vždy byla štíhlá, ale to jak vypadá teď už je moc... A její prohlašování do médií, že jí osmkrát denně je fakt trapný - v tom případě je její porce list salátu.
  • Tento týden jsem si přečetla rozhovor s Eliškou a Noidem v časopisu Glanc. Hrdě prohlašuje, že se hlásí ke katolické církvi a přitom se nechá fotit v prádle s Noidem v posteli. V rozhovoru se probírá, že Noid spí nejradši nahý a nejlepší uspávadlo je pro něj sex.
    Tohle, že je katolička???
    Když soutěžila v Miss, podávala rozhovory křesťanským médiím o tom, jak bude jiná, jak si bude stát za svou vírou, že nebude předvádět prádlo, že dodržuje sex až po svatbě, s přítelem, že by před svatbou nebydlela, že chce evangelizovat showbussiness. A teď???
    Radši měla držet hubu!
    Jsem katolička, nikde svoje zásady neplakátuji, ale dodržuji je. A z takovéhle "katoličky" je mi poněkud mdlo. Neodsuzuju lidi, kteří mají sex před svatbou, žijí s partnerem apod. Plně to respektuji. Jen já vím, že to chci mít jinak. Ale Eliška je kam vítr, tam plášť.
    • Máš pravdu, Kláro. Nevěřící ať si dělají co chtějí, je to jejich volba, ale když někdo hlásá, že bude dávat dobrý křesťanský příklad a pak se chová přesně opačně, společnost si toho jasně musí všimnout dát jí to najevo, protože Eliška je velmi vzálená slušné katoličce. Takhle se věřící holky nechovají. Já si lidí, kteří něco slíbí a pak se podle toho nechovají vyhýbám na sto honů. Někteří věřící lidé jsou pokrytci (jsem katolička a s pár takovými jsem se setkala), prostě církev je pestrá směska lidí všech charakterů.
      • Ze začátku se Eliška chovala jako ta nejslušnější holka, která ví co chce, bude si stát za svými názory ať se děje cokoliv a co je z ní teď?
        Husa, která naletěla na prvního chlapa, kterého potkala a bez rozmyšlení s ním šla do postele.

        Na lidi, kterým slibovala, že bude světlem v předmanželské čistotě zapomněla a ani se jim veřejně neomluvila. Když někdo něco slíbí, má to dodržet...když nechtěně poruší slib...má se zvednout z "prachu" a dál zkoušet přiblížit se ideálu. Ale za žádných okolností nehodit flintu do žita.
  • Ztrácí se před očima. Je to anorektička, která se akorát neustále vymlouvá na střevní potíže *7*
  • Mě se Eliška vůbec nelíbí a nikdy se mi nelíbila, jen chci reagovat na tu blbku se základkou. S tím taky souhlasím, ale uvědomte si, jak nás, obyčejné, poctivé lidi utřela. I bez vzdělání vydělává tak, jak my, maturanti, nikdy vydělávat nebudeme. Zdá se, že tento svět je nastavený úplně jinak, než by bylo normální. *11*
  • Byla nádherná, teď je jen hezká , ale nejhorší je, že vypadá na 35 , když ve 20 vypadá takhle a je posedlá dokonalostí co bude holka dělat ve 30,40? *7*
  • Na některých fotkách bych ji nerozeznal od Gondíkové. Jinak je celkem sympatická, ale působí jako mladá stará.... na některých snímcích vypadá tak na 40. Měla by se pořádně najíst, jinak to bude ještě horší.
  • Eliška Bučková vypadá jak kostlivec, její tělo je příliš vychrtlé.
  • Hezká holka, ale měla by se občas nažrat... *1*
  • Dobrý den Eliško,
    potřebuji mít jistotu, že tahle zpráva s k Vám dostane, tak doufám, že jsem zvolila dobré stranky. Jsem stejně stará jako Vy, je mi 22 let. Nebudu chválit vaši tělesnou krásu, na té podle mě nezáleží, důležité je, co je v duši.
    Píšu vám z důvodů náboženských. Také jsem katolička, ale na rozdíl od Vás beru svou víru vážně. Nikdy bych svému partnerovi nedovolila sex před svatbou. Neříkejte mi, že s tím potetovaným frajírkem Noidem, který je přecpaný všemi světskými požitky,nic nemáte?!
    Myslím se, že lidé Vašeho typu dělají círvi jenom ostudu. Takové křesťanství je vlasně "pohanství se zlatým křížkem na krku" - žít si podle svého, zvnějšku se na to naplácne křesťanská nálepka a světe div se. Je to velmi smutné, jak je Bůh od lidí, kteří by měli tvořit jeho lid málo milován. "Kdo mě miluje, bude zachovávat mé slovo"praví Pán.
    Křesťanský život nespočívá v sebešlechtění, ale v následování Krista. Následování znamená i osobní oběti, podřízení se, odříkání atd. Myslím si, že společný život se musí budovat na jiných hodnotách, než je tělesná fascinace partnerem. A můžeme nazývat láskou to, že tu nejmilejší osobu uvádíme do stavu těžkého hříchu? Dost bych o tom pochybovala.
    Doufám, že máte aspoň takovou úctu, že nechodíte ke svatému příjímání, jestli jste porušila 6.přikázání. Jinak víte, že by to byla svatokrádež, protože církev učí, že sex mimo manželství je smilstvo. Přijímala byste nikoliv ke svému spasení, ale ke svému odsouzení. Vezměte si moje slova k srdci.
    • Ivanko, i kdyby tvoje myšlenka byla na Nobelovu cenu míru, tím svatouškováním jsi to totálně zabila. Nikomu v životě nevnucujte Ježíše, jsme ateistická země a nikdo na slovo boží zvědav není. Církev jsme dávno prokoukli.
      • Jo a Ježíše nikomu nevnucuji, jestli sis nevšimla, tak se Eliška stavěla od začátku jako katolička, teď když se tak nechová, ji chce člověk pouze napomenout. Dělá nám věřícím jen ostudu. O tohle mi jde. Nevěřící ať jsi jdou do pekla když chtějí, já nejsem Svědek Jehovův, který něco někomu vnucuje.
        • Souhlasím, dělá ostudu ostatním věřícím, kteří si stojí za svými názory!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší