Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy tu zde všichni píšete jak je Eliška hnusná,dětinská a pitomá, ale to jsou pouze vaše názory. To že vám se Eliška nelíbí neznamená, že je hnusná. Každému se líbí něco jiného. Dnes jsem byla na muzikálu Hamlet, kde Eliška hrála krásnou Offélii, do té role se naprosto vžila a vůbec nic nepředstírala. Na konci se políbila s přítelem Václavem Noidem Bártou a mimo jeviště když se tam fotila s lidmi a podepisovala fotky, byla opět přirozeně krásná. Už to nebyla Offélie ale Eliška Bučková. Moc jí fandím. Podle mě je to moc krásná, přirozená a inteligentní žena. :-)
  • Dřív sme ji měli rádi, ale teď se hrozně změnila.. je to tupka jen se základkou, ani tu blbou maturitu pořád nemá a prej i ukončila studium na střední a velice jak každý rok tvrdila, že si ji udělá a ho*no z toho.. a s těma umělýma kozama mě dostala, kdyby aspoň přiznala, že je má, když to každý vidí, přes noc jí přece nenarostly.. Jsi ostuda STRÁŽNICE!!
    • Ivanko, pár příspěvků nad tímto se rozohňuteje, horujete za Krista a teď předvádíte tuhle slovní zásobu??? Máte schizofrenii?
      • Ahoj! Ne schizofrenii nemám, ale někdo jsi vypůjčil mé jméno, nebo spíš přezdívku. Komentář začínající slovy: Dřív jsme ji měli rádi...jsem skutečně nepsala. Slovní zásobu mám o hodně lepší a sprostě zásadně nemluvím ani nepíšu *4*
        Navštívila jsem tyto stránky až teď od svého prvního příspěvku z 5.4.2012
  • Škoda Eliško, že si opustila svou poctivost o které jsi říkala v rozhovoru Salesiánského časopisu. Do té doby sem si tě vážil.
    • A nejen do salesiánského časopisu...Celostránkový rozhovor v jednom katolickém médiu a když si vzpomenuna ty nadšené a emocionální reakce části katolíků, s prominutím tupých jak vidle, kteří horlili, že konečně svět uvidí, jaké krásné jsou holky katoličky, tak se směju a zároveň se mi otvírá kudla v kapse. její chování je ostudou katolické víry a měla by už nějak veřejně prohlásit, že se zříká své víry i církve. I když je fakt, že by to mělo udělat asi víc katolíků - Eliška sice hřeší veřejně a na očích, ale řada hřeší stejně, ale méně viditelně. Pravda, má vzor. Takto zjevné chování by asi chtělo buď hodně velké pokání nebo exkomunikaci. Co vy nato, páni biskupové, strážnický pane faráři, salesiánská rodinko? Pořád je dobře, že tato dívka bude evangelizovat showbyznys? Eliško, kdy jste byla naposled u svátosti smíření?
  • Eliška je hezká holka, fandím jí.
  • Ahoj. Myslim, že je hrozná škoda, že jsi podstoupila plastiku a zařadila se tak mezi plastikové krásky. Ve tvém věku a s tvými tvary naprosto zbytečné. Jinak super. Měj se.
  • MAKY-tvému názoru u nás říkáme tupost...ale největšího kalibru;) *3* *15*
  • Eliško,
    příjemně jste mne překvapil Vaší reakcí na chování Vašeho přítele.
    Líbí se mi Váš realistický pohled na NOida a začíná Vám konečně docházet, že je opravdu nezodpovědný bohém, který se navíc chová jako rozmazlený maminčin mazánek. Opravdu jste nejen krásná ale i inteligentní, máte navíc!!!!škoda Vašeho promarněného času vedle takového kašpara exota - extraverta, který umí nejraději strhávat pozornost sám na sebe svoji hloupostí. Prosím, zamyslete se. On je vedle Vás jak ňouma, v životě by jste byla na všechno sama. U něho je prvním místě jeho "umělecký"bohémský život.
  • lidi na lidi jako saně

    Myslím,že kdyby každá měla příležitost něco si poupravit,tak neváhá,tek se nerozhořčujte *3* ženy vždy touží po kráse,ač lecky není úprav třeba,sebekritika je sebekritika.Taky jsem se chtěla do Miss přihlásit,ale pořád jsem to oddalovala,teď už nedosahuji věkově.Hodně jsem se bála médii a težce bych asi nesla nehezké a závistivé reakce,na to už musí být odvaha a někdy žaludek... Smlsnout si na někom a trávit na netu psaním hnusných komentů,jediny koho je mi líto a kým bych nechtěla být jste vy,co máte hubičku plnou keců...,ale i tak..buďte spokojení,hlavně sami se sebou-to zahání závist *3*
    • Kdyby bylo co závidět. Já bych si nedala upravit nic, protože vím, že upravení jako zvětšení prsou, odsátí tuku nebo dokonce plastiku nikdy potřebovat nebudu. Pokud to nebude po nějakém úrazu např. pokousání psem tak bych do toho nikdy nešla. Přírodní krása je nejhezčí.
  • JANDOVA JE NEJ

    KONI HLAVA : JANDOVA NEJ
  • Elišška vs Iveta

    Nevím,co tady všichni řešíte...A hádáte se tady o tom,která miss je hezčí..to vám ještě nedocvaklo vy blbečci,že s tím stejně nic nesvedete??Hádáte se tady jako děti o bábovičku..Každá si to zasloužila..obě jsou krásné.Tak už to neřešte,je to tak maximálně trapné. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší