Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Elvis

    Elvis je král rock n rollu.
  • Re: Narozeniny Elvise

    Je super,že si aspoň někdo vzpomněl.A ještě mě udivuje,že si vzopmene právě holka.Díky za to
  • Re:

    Naprosto s Tebou souhlasím. Jediný rozumný příspěvek do těchto stupidních příspěvků od idiotů. Přeji hezký den *3*
  • Re: Re: Re:

    Neumíte nic z toho co uměl Elwis. Je jedničkou, kterou zůstane provždy.Ten kdo píše negativy je tupec tupý *5* miláčkem a to je slabý výraz zůstane provždy a navždy.
  • Re: Narozeniny Elvise

    Ale že mam dnes narozeniny já, na to si nikdo nevzpomene. :D
  • Narozeniny Elvise

    Dnes by měl Elvis narozeniny. Vzpomínáme!
  • Re: pisnicka

    Little less conversation
    I love Elvis too!
    *5*
  • pisnicka

    Nevite jak se jmenuje tam pisnicka jak tam v tom video klipu hrajou ten fotbal v ty kleci *7* .Pomozte diky
  • Povrchní znalosti ...

    Ten, kdo vytvářel WEB o EP, se drží průměru našich žurnalistů.
    "... Baskytarista Bill Blake?!" Nikdy jím nebyl! V dobách těchto začátků nebyla baskytara ještě natolik rozšířená, aby to byl běžný nástroj a Blake navíc tuto Fenderovu novinku bytostně nenáviděl.
    Naopak na klasický kontrabas, který vidíme na autentických záběrech,hraje nenapodobitelně vitálním způsobem a tento zvuk téměř navíc supluje na prvních nahrávkách chybějící bicí.
    Ostatně je známá historka z pozdějšího natáčení, kdy ve studiu po nevydařených pokusech s baskytarou doslova praštil a basový part na takto odvržený nástroj pak bezchybně odehrál zpěvák, který je tu terčem některých "hodnotitelů".
  • Re: Re:

    Jdi se vystřízlivět.Bude Ti třeba líp, už jenom proto,že jsi nic nedokázal.
    MVV *4*
  • Člověk Elvis

    Nepatřím k nejmladším,ale písně,jejich projev i Umělcův život mne k mnohému a věřím,že správnému stilu života nasměřovaly.Elvis nebyl bůh,ani nadčlověk.Byl a je to GENIUS.Ovlivnil a bude ovlivňovat svými písněmi i svým životem stále mnoho z nás.Nás,kteří,když je jim nejhůř,tak přivřou oči a zaposlouchají se do hlasu a melodií jeho písní.A kdo jeho život jenom trošku zná, tak ví, že sláva (i bohatství ) jsou řehole.Byl IDOL a pro mnohé z nás vzorem zaslouženě zůstává.
    Za svoji osobu i za mnohé generace Ti ELVISI děkuji!
    MVV *5*
  • Re: Re:

    Nauč se pravopis!
  • Elvis je král

    Ahoj!
    Pro všechny: Elvis byl, je a bude králem- navždycky!!!!!! Ti, kteří o tom snad pochybují jsou kreténi!!!
    Anita
  • Král králů

    Elvis je prostě nejlepší a vždycky bude......prodej desek hovoří o všem...a Lisa Marie je taky skvělá *14* *14*
  • mapů

    No já Elvise nemusim vůbec,ale uznávám že ve svý době byl frajer. *5* .Říká se že je nejlepší zpěvák na světě,ale on neprodal tolik desek jako Míša Džeksn(Michael Jackson)M.Jackson má tu nejprodávanější desku v celé historii.Ale tady de o Elvise.Ale drogy fakt nemusel. *13* Proč ty skvělý hvězdy na světě musej vždycky dopadnout tak strašně! *10*
  • 30 rokov

    bliži sa 30 rokov od smrti.
    Vzpominame *4*
  • rtc

    je to hnusnej feták!!!!je král to jo na to měl ale já ho prostě nemusim a nikd sem nemusela.říká se že je nejlepší zpěvák všech dob ale já si myslím že to je spíš michael jackson *1*
  • Re: Re: Re:

    ty kurve
  • Re: Re:

    neotravuj lidi *4* *1* *1* *3* *9*
  • Re:

    jsi blba asi že nebo padla na hlavu *13* *5* *16* *5* *10* *9* taky monokl budeš mit ty elvisi už ze vydim hahahahahahahaha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit