Přejít na výpis diskuzí

Eminem

OSOBNOST 31.12.2006 
976 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eminem alias Shady alias Marshall Mathers. rozdílná Ega v jednom člověku prostě geniální.A pro Hlupáky ,kteří tvrdí že je nula ,tak si vzpomeňte,kdo byl VYHLÁŠEN UMĚLCEM DESETILETÍ!!!! Jinak za minulý rok nejvyšší prodeje podle rolling stone cca 7,5 mil. alb celkem z toho Recovery nejprodávanější album na světě! Bad meets evil až na LIGHTERS skvělé EP.Které bylo hned nejprodávanější albem v prvním týdnu ,ale pozor je to jen EP!!! NA Facebooku nejvíce fanoušků cca 44 milionů,počet shlédnutí na youtube 1,3 miliardy! Vyhrál 203 cen a byl 310X nominován a získal Oscara + 2 diamantová alba MM LP a Eminem show.Doufám že i Recovery bude jednou diamantové :) .Je to král není o tom pochyb a komu se to nelíbí at mi klobouk políbí :D
  • Prostě nejlepší ^^ Co všechno dokázal, čím si prošel, má můj neskonalej obdiv a bude ho mít navždycky *3* *3* !! Ví o čem rapuje, prostě je to KING!!! *4* *4* *14* Jeho songy mi pomohly z nejhoršího a poslouchala bych je klidně nonstop... No prostě nemám pro něj sloov...:WHEN EMINEM'S DEAD, RAP IS DEAD WITH HIM *9*
  • eminem je superny juj mam ho strasne rada :D ma tak super pesnicky :D juj hih
  • Em

    Bože já nechápu proč se tu furt všichni hádej, tak jako sem by se snad měli psát pozitivní příspěvky...Když ho třeba nemá v lásce..Nikdo nenutí aby se koukal na tento profil...Hold nějakej chudák co se nudí tak musí nasrat ty ostatní co ho mají rádi!
  • CHyba

    Eminem měří něco kolem 170-172 cm ne jako uvadí v popisu 178 !!!!
  • Eminem je pán

    Takže rada by som sa vyjadrila k týmto soplavučkým slečinkám, ktoré ak nepočúvajú Eminema, tak nerozumiem čo za prvé robíte na jeho stránke a prečo tu naňho nadávate, Eminem dokázal také veci, o ktorých možete všetky len snívať. Takých spevákov ako je Bieber bude ešte miliony a za pár rokov o ňom nik nebude počuť. Takého Eminema už nenahradí nik. On je jedinečný, má úžasné texty, prežil si taký život, že vy malé kozy by ste tu už dávno neboli keby ste mali taký život a vy tu idete ohovárať ja beriem každý ma svoj názor, ale nehádžte špinu na niekoho o kom nič neviete! Ešte jedna poznámka a možeme tu velmi dlho diskutovať! trapky!!
  • Re: Re: Re: NEJ♥

    omg... já to nechápu... všichni ve třídě na mě tak: dyť EM neumí zpívat a já na ně: jaj EM je rapper takže co???? rapuje (tk zpívá ae víc rapuje)
  • Re: MC Eminem

    Hej přesně... Já miluju rap už od cca 9(teď je mi 12) a poslouchám taky 50 centa... *4*
  • Re: Re: MC Eminem

    mna by zaujimalo ci by si ty tak vedela odrapotat tie jednoduche slova a ci by to dokazala predat .. mno silno .. welmi silno o tom pochybujem
  • Re: EMINEM

    A ty si jako co???Nwm,kohos myslela,ae tk...A co si ty jako??No tak píšou,že se jim EM líbí.noa??Jesli ti to nějak vadí,tk sem nemusíš vbc nic psat.Hmm,za prvé mě není 15 a za druhé,kolik je tobě,noo?Nestarej se o druhý!!S tím J.B. je pravda,že je magor..Laskavě si to nech,jo a neplet se do drhých!!
  • Shady

    kua co mate furt s tim biebrem je to jenom namyslenej pubertak.A celou jeho karieru mu zaridil usher.Holky ho jenom zboznujou ze mu je 16 a je to mladej talent(nn tomu se vlastne neda rikat talent).A proc tady pomlouvate Ema kdyz o nem nic nevite, Eminem si aspon zaridil celou karieru sam na rozdil od biebra(mno mozna mu jenom trochu pichnul Dr Dre).Proste Eminem je hip hopova legenda
  • EMINEM

    Lidi, vy fakt nejste normální. Furt sem píšete, jak někde na stránkách v brava a tady v diskuzích píšou TŘINÁCTILETÝ KRÁVY, že milujou Justina Biebera, jo? No a teď když si čtu ty vaše komentáře, tak musím říct, že jste fakt mimo, protože vy zase píšete "EMINEM JE NEJLEPŠÍ" "MILUJU EMINEMA" "NA EMINEMA NIKDO NEMÁ" "ZBOŽŇUJU EMINEMA" atd. No hele, nevidíte v tom nějakou podobnost? Takže já můžu napsat, že sem zase píšou patnáctiletý krávy a patnáctiletí volové píšou jak zbožňujou eminema. Nic ve zlym. *3*
  • Re: PRO Michaela!!

    hahahahahahahahaha nejkrásnější! Půjdu zvracet *1*
  • Re: ,,

    Ty jsi z toho poslouchání eminema asi totálně vypatlaná. Ježišmarja, když napíšou "porazil jsem eminema", ta tím myslí, že ho porazil jen v těch cenách, to se nemyslí, že je celkově lepší. Mě Justin Bieber baví, ale nejsem do něj magor, ale i tak si myslím,ž e je mnooooooooooooooooohem lepší než eminem
  • Re: Re: NEJ♥

    A co dokázal eminem? Vždyť nic neumí! Eminem je zpěvák? Vždyť nezpévá! Mluví!!
  • Re: MC Eminem

    Já zas nechápu lidi co poslouchaj Eminema. Lady Gaga, Justin Bieber mají aspoň talent za zpívání, ale Eminem ho nemá. Eminem vlastně asni nezpívá, jenom blekotá nějaký slova
  • MC Eminem

    Hej jako s Eminemem se nemuze nikdo rovnat.Anereste tu nejakeho biebra kde ste to vzali docela chudak Eminem kdyz tady cpete nejakeho bibra.Nechapu ty co poslouchaj nakou Lady gagu atd *1* *1*
  • Re: Re: Re: ...

    ne to teda není!!!!!!!!!!!!!!!Ted je o mnooheeem lepší!! *4*
  • Re: Re: ...

    Jo máš pravdu!!Souhlas!!Ted je o mnohem lepší!!
  • Meegač

    Tak to joo no..Ale je to hrubéé.Hey všichni,víte co,teka sem napsala 1 koment(no spíš kritiku)k Bííbrovi a ty malí holčiny se tak do mě pustili.jako např.nech mojeho justíínka,nepomlouvej ho,on je boží,atd.No a já takový *VÝSMĚCH* twl,prostě NO COMENT * *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší