Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Hvězde...

    Tvrdý, měkký i neřeš *3* moc děkuji za překlad *14*
  • Re: Re: Hvězde...

    Neni zač *3* A je to tak,kolegina mi tiež tak povedala že by to tak preložila-svojská-"býti svá" (len neviem aké ý,y,í *1* ),sama sebou. *5*
  • Re: Re: Teda holky

    Hmm, to je pravda, stačilo by kdyby kejvnul a holčiny by se mu vrhali k nohám *3* *1*
  • Re: Hvězde...

    Zuzyko, moc děkuju za ochotu *3* *4*
  • Hvězde...

    Svojsky?To je asi taký význam že niečo urobíš po svojom..Alebo že si svojská-že si si vlastná,bez pretvárky,máš proste svoju hlavu...neviem ako inak to napísat a ani ma nenapadá výraz v češtine,ale mám koleginu čo ma maminu češku tak až nezabudnem tak sa spýtam *3* Ufffffff dnes som ale aktívná *1* *3*
  • Re: Re: Teda holky

    a kde sú moji smajlovci *7* hmm *16* No ved preto... *14* *14* *1* ...
  • Re: Teda holky

    Sorella no vitaj,další fans *1* Ja mám Mohykána tiež na 2 dvd,aj s dabingom aj v originále a pravda je že po angl.som ho videla viac krát *3* A Uncas toho ozaj nemusel moc nakecat,stačí ten pohlad jeb*výý.. *14* *14* *1*
  • Teda holky

    Teda holky, tady lítají emoce ...Inu, Unkas je Unkas, pouštěla jsme si teď DVD s Posledním Mohykánem v původním znění a musím říct, že originál je nedostižný oproti českému dabingu. V angličtině se posunují scény k jinému významu, než v českém znění...Akorát Uncas toho moc nenamluví. *14* .
  • lynette

    Re: Re: Re: Eric Schweig je smraďoch

    Takový blbý keci o Ericovi, na mě jako somrák nepůsobí a pravda je, že na všech fotkách, je čistě oblečen, tvářičku oholenou, vlásky umyté *3*
  • lynette

    Re: Čo to je??

    Hmm, mě se tahle nová úprava též moc nezamlouvá... *13* Je to takový nepřehledný a tak. Asi moc lpím na starým a osvědčeným *5* Inu, jde o zvyk *3* Jo, prosim tě, mohla by si mi ze slovenštiny přeložit do češtiny tohle slovo, asi jsem blbá, no ale nějak na to nemůžu přijít co by to mohlo být.. *9* Je to slovo svojský, alespoň myslím, že tak nějak se to píše. *8*
  • Čo to je??

    Hmmm ,tak ale tá stará stránka sa mi pačila viac..Kedy to zmenili? *8* ,ale nejak si zvykneme..Zmena je život že jo. *3* *5*
  • Re: Ehm...

    Ahoj Alice,trefný postreh ale aspon to tu Pauline trochu rozprúdila *1* svojím trápným a gýčovým príspevkom..Musím sem mrknút častejšie čo nové.Ale videla som jedno foto Erica,bol zablatený na zemi vedla vlka no proste -sweet & hot- Ale to sa dá čakat ked sa niekto blázní na zemi so psom al.vlkom *14*
  • Ehm...

    Moja milá Paulínka... Keďže predpokladám, že obe žijeme v civilizovanom a aspoň trocha inteligentnom svete, určite vieš, že nemáš veriť všetkému, čo čítaš v bulvárnych plátkoch. Tie sa totiž priživujú na ľudskej márnomyseľnosti, závistlivosti a takým ako ty prinášajú hlúpe klepy o známych osobnostiach, len aby ste sa cítili o trocha lepšie s vašimi vlastnými chybami. Musím sa zasmiať, lebo neverím, že dnes ešte niekto naletí keciam typu: " ... " povedal dobre informovaný zdroj/ alebo ako si to...? Ericova nemenovaná kolegyňa. Sú to dobre mienené drísty a vidno, že majú úspech. Prečo nenapíšeš , odkiaľ si sa to dozvedela? A hoci milujem Erica a snažím sa o ňom dozvedieť čo najviac, nemyslím, že by sa médiá trhali o rozhovory s ním, poprípade o nachytanie ho v nečakanej situácii. Prosto, neviem, o čo ti tu šlo , Paulínka...
  • Re: Re: Eric Schweig je smraďoch

    Hmm sa tu to nejak rozbehlo.. *4* A na konto Paulininho príspevku len tolko-Mám velký strach že by to aj v bulvári čítala,Eric síce točí filmy ale skor vedlajšie úlohy takže o nom skoro neni ani počut.A nebudem ta tu moc Pauli zhazdovat,to sa nepatrí robit ani ludom s menším iq ktorí nevedia inak zaujat len rýpaním.Tak si bež umyt tie hríbiky čo ti pod pazuškami už rastú a nesmrad nám tu ti,dakujem *5* *1* Ešte Vás baby tu pozdravím a hez večer prajem. P.S. ved som ani nevidela 1 fotečku kde by Mal Eric čo i len vlasy mastné,takže trúbka never všetkému čo počuješ príp.čítaš. *3* _____ *14* Eric *14*
  • Re: Tak tak...

    nu, pište děvčata, pište *3* chtělo by to nějakej Erikovo životopis *5*
  • Re: Eric Schweig je smraďoch

    .. to je z bulváru, že... *8*
  • Eric Schweig je smraďoch

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Herec Eric Schweig (41) údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Eric neustále pracuje, je ale schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila Ericova nejmenovaná ko­legyně.
    Eric Schweig se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá.


    Fujky, fujky..
    *9* *9*
  • Tak tak...

    Aj ja som si všimla. Čo s tým urobíme?
  • Hmm...

    Hmm,nejak nám to tu viazne... *4* *14*
  • Všichni sním naděláte!

    Je svým vzhledem zajímavý, jako herec dobrý, jako člověka ho neznám, tak jaký velký obdiv. V každém případě hezký chlap to je a co vím ledaco dobrého vykonal, tak ať se mu to 100x vrátí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit