Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: 3 nej

    Ja za mladá hravala futbal s kamarátmi a to sme sa nabehali a teraz dobieham najviac na autobus *1* A súhlasím s tebou,s tým -popredím- ved keby človek mal odhalené všetko čo by chcel vidiet či vediet tak už by ho nič nezaújmalo a je dobre že niektoré veci sú stále neodhalené *3* a to myslím všeobecne.Či sa to týka rozných stavieb,malieb,záhad.. a aj toho -popredia- *1* *3*
  • Re: Re: Re: 3 nej

    Nee.. Májovky jsou pro malý děti. *1* Já to mám vyčtený z biografií a encyklopedií *14* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    Mě by taky neutekl *3* *14* Dělala jsem atletiku a běhy mi šly velmi dobře *4* *1* Pozadí měl k nakousnutí, jak to je teď, to si netroufám tvrdit, ale snad nemá moc toho bůčku.. *3* *5* "Popředí" řešit nebudu *13* Myslím si, že určité věci by měli zůstat skryty a dohánět to představivostí a vlastní fantazií *3* *4*
  • Re: Re: Re: 150 a ideme dáál...

    Teď jsem jaksi mimo mísu..
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    Mne sa tiež jeho prdelka páááči,len teraz neviem či viac zamlada ked to take 2 kmínky al.teraz ked nám vyrástol na takého chlapiska *7* *3* Ale ja mám celkovo slabost na chlapské prdky.. *1* *5* a teda ta Ericová...no proste *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    *13* mě se jeho prdka náhodou líbí *8* aspoň v tom Mohykánovi! *4*
  • Re: Re: 150 a ideme dáál...

    No tak ja im to asi odpustím... Z duší... kde parkujú?? *1* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    no stripter lepši asi nie ale to krútenie by určite zvládol,ako pri tanci okolo ohna *4* a handry zo seba vie strhnút každý.Tak v tom by som problém nevidela *3* No radšej si to nebudem ani predstavovat.. *1* *4* A hoci ukážkovo behat vedel,teraz by daleko neutiekol,aspon nie mne... *1* *14* HVIEZDA,no tak tá prdelka je super pohlad *15* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

    otřes otřes otřes jak takový lidi vůbec ještě můžou existovat *8* *16*
  • Re: Re: 3 nej

    odkud tohle všechno víš *7* z Májovek?
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    nahatou prdku měl v Mohykánovi *14* tak ještě aby ukázal předek *14* *3*
  • Re: :-))))

    nápodobně *1* *1* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    Jako myslíš, že by byl Eric lepší striptér než sprinter? *3* *3* *4* Já ho nikdy nějak tancovat a kroutit se neviděla, natož aby ze sebe shazoval hadry *1* Zato můžu říct, že běhat umí přímo ukázkově *14*
  • Re: 150 a ideme dáál...

    Klid *3* Oni teď mají plné ruce práce s novým designem stránek *5* Všimla jsem si, že nový životopisy, fotky, filmy prakticky nepřidávají... *9*
  • 150 a ideme dáál...

    *4* Mimochodom ten regist.mail mi stále neprišiel a už je to dnes týžden!!! *16* Nemožem sem potom nič pridat *8* ADMIN ČO CHRÁPEŠ?? *5* *7*
  • Re: Re: Re: Re: 3 nej

    Ale vieš že som sa nad tou predstavou pousmiala *3* niekde v súkromí samozrejme *4* *3* no čo už so mnou... *14* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

    Ty si mi tedy DÁREČEK! *8* *13*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

    Dle Tvého vyjadřování a názorů v příspěvcích si tu jedinej KSINDL daleko široko JENOM TY *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

    Tebe bych poslala na Sibiř *5*
  • Re: Re: Re: 3 nej

    Já psala SPRINTERA!!! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit