Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Perlička

    jako že se tě líbí jeho dlouhý platfusy? *8*
  • Re: Re: Perlička

    Krucipísek! Až teď jsem narazila ještě na tenhle vzkaz. Inu, s Ericem bychom se k sobě evidentně hodili, taky mám ráda psy a vlky, i když žádného nevlastním a ráda chodím po horách nebo alespoň po nějakých kopcích či se na hory ráda dívám na obrázcích nebo v tv, tak ještě ten lov *3* No, ale to by mě už Eric zaučil *3* *14* Nevěřím, že by si Eric záměrně ničil postavu jen proto, aby ho nebrali fans za sexsymbol *13* Myslím si, že taková náhlá popularita byla na jeho nervy a psychiku dost velký záhul a tlak a že to prostě neunesl a začal se přejídat, on není živelný typ, extrovert od přírody ba naopak a jelikož jsem na tom podobně jako on, dovedu si představit, že to nesl docela špatně, i když z toho pochopitelně mohl mít radost, vzhledem k tomu, z jakých poměrů pocházel. Do toho se mohly přidat další věci a okolnosti, které ho mohl vnitřně žrát, cítil se frustrovaný, bůhví, jestli je se svým osobním životem spokojený, třeba si to představoval jinak, kariéra není nic bez vnitřního pocitu štěstí a radosti *3* A taky nevidíme do zákulisí filmového průmyslu, dle mého se tam také dějou pěkné levoty a možná, že se k Ericovi stejně chovají jakožto k indiánovi jako k méněcenné bytosti. Co jsem měla možnost vyčíst z různých rozhovorů jeho neménně slavných "native" kolegů, mají problém s uplatněním, proto si základají vlastní filmové společnosti a točí nezávislé filmy, tedy pokud mají aspoň trochu toho štěstí. *4* A co sis přeložila v tom starším interview, jako že Eric se vypovídal, že ztratil plno fanoušků kvůli tomu, že přibral pár kilo navíc? *7*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

    A ještě píšu i z hrubkama, jsem si všimla *9* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Perlička

    Tak to teď po sobě čtu a narazila jsem na pěknej nesmysl co jsem napsala *9* Chtěla jsem napsat, že Adam Beach má dobrou postavu od pasu nahoru *1* Dneska píšu samí nesmysly a jsem nějakej mimoň... *9*
  • Re: Re: Re: Perlička

    Mě se na Ericovi líbí jeho štíhlé ruce a dlouhý štíhlý prsty na rukou *3* Jinak Eddie Spears má dobrou figuru - ani křivý nohy nemá,přebytečný sádlo též ne, krásný, štíhlý, ztepilý Indián *3* Adam Beach úplně dokonalý není, má totiž podseklý nohy a podivnou klátivou chůzi, možná že jako malý nosil peřinku, jinak si to vysvětlit neumím. Jinak do pasu dolů vypadá dobře. *3*
  • Re: Re: Perlička

    *1* tak to bola super fotka *1* *3* tú stánku som ešte nevidela,a kedže u nás dnes len prší tak sa asi tiež pohrabem trochu na nete *3* A ešte k tej postave:aj Eddie Spears,Adam Beach.. májú tiež celkom dobrú kostru a sú to indiáni asi to závisí aj po rodičoch..A na Ericovi sa mi tiež páčia jeho dlhé nožiská *14* *3*
  • Re: Perlička

    Erika *13* tak v tomto si ma predbehla,som to chcela napísat dnes že sa volal Ray Dean,tiež som to našla na nete *1* *3* A ešte má moc rád psov aj vlkov pár má a miluje prechádzky v horách aj lov. *4* S tým povodom som si neni istá,raz som čítala že je čistokrvný indián a nemecká rodina si ho len adoptovala aj meno mu zmenila tak ozaj neviem.. *9* A myslím že Eric začal priberat zo začiatku kvoli tomu že ho vetšinou fans brali skor ako ¨sexidol¨a myslím že vela fans aj stratil..Ale tých vlastne fans ani nemožem nazvat *10* Aspon som to dávnejšie našla v jednom interviu a myslím že som to aj dobre preložila *3* A MIMOCHODOM JA POSLALA TÝCH FOTO VIAC TAK ŠUP SEM S NIMI *8* *5* a idem pohladat tie foto čo HVIEZDA doporučila *14* *1*
  • Re: Perlička

    mrkejte *3* http://flickr.com/photos/likkerstore/2701224257/in/set-72157605818106943/ *3* tak na týhle adresečce je hafo fotek z natáčení Mohykána *14* nejvíc mě dostala fotka kde je Eríček vycvaknutej mezi natáčením jak ukazuje na fotografa fakáče *1* *1*
  • Re: Re: ??

    *8* No tak před chvílí jsem se dočetla, že Eric je napůl Inuit a Němec smíšenej se Švédem, tak čert se v tom vyznej! *8*
  • Perlička

    Jo a mám ještě o Ericovi takovou perličku *3* *4* Víte jak se jmenoval do svých 6 měsíců, tedy do doby, než si ho adoptovala jeho nová rodina? Tak to byste neuhádli ... RAY DEAN THRASHER *8* *1*
  • Re: ??

    Přesně, člověka nedělá krásným vzhled, ale duše a to se přirozeně odráží i v osobním vyzařování a charisma *14* Eric měl na indiána perfektní figuru, takovou tu do V, jak mají správně chlapi mít, což většina indiánů nemá, mají moc široký boky ja ženský, kolikrát i podseklý nohy a pneumatiku okolo pasu už odmlada, mají zkrátka odlišný figury od bělochů, každá rasa má totiž jinak utvářené svalstvo *3* Ale co dělal, že teď vypadá jak vypadá to opravdu nevím.. *9* Myslím si, že zrovna zdravému životnímu stylu neholduje, jako ostatně drtivá většina amíků *9* Nevíš, jestli je Eric plnokrevný indián, nebo míšenec *7* Moc mi to totiž není jasné, vím, že jeho pravá matka byla Inuitka a otec údajně Němec, pak že si ho osvojila rodina německého původu, takže by měl být de-fakto napůl Indián napůl běloch, že *3*
  • Re: Re: ??

    Stejně Ti ta registrace přišla nějak pozdě, ale hlavně že už zaregistrovaná jseš *3* *3*
  • Re: ??

    Tak meno mám svoje ako pri regist.tak sa nemusim jedovat... *3* Akurát že to Y a L malo byt velke ale ked to inak nejde.. *8* *5*
  • ??

    Hmm zas tu je zmena?Pri písaní mi tu chýba -políčko od autora *7* alebo že by to bolo tým že DNES mi prišiel ten registr.mail *3* Čo sa týka Hugha tak súhlasím že je sympaták a tiež sa mi páči jeho chovanie v reale k rodine.Ozaj v tvári nieje playboy ale mne sa nikdy taký tý dokonalý krásavci ani nepáčili.Ale proste niečo z človeka musí vyžarovat,ved na rozdiel od Erica má aj dobrú kostru ale aj tak je pre mna Eric naj *14* *4* a ten pohlad... *14* no neni čo dodat *1* *14* *14* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    Tak Hugh Jackman je sympaťák, ale jako chlap se mi nelíbí, teda tělo má pěkný,i když s těma chlupama by něco mohl dělat, ale ta hlava, promiň *5* V obličeji žádný krasavec, ale připadá mi hodný a nemám z něho negativní pocity, proto když s ním dávají nějaký film, tak se podívám, ale jinak ho sama od sebe nevyhledávám. *3* *4* Eric je naprosto odlišný tip, takový nezávislý silný individualista, který se nechce vázat, cigárko, motorka, kytárka a je šťastný, nic víc k životu nepotřebuje. Hugh je víc pro rodinu a neuvěřitelným způsobem lpí na dětech, to se mi na něm líbí *3* Zkrátka každý má negativa a positiva *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    Hmm,tak tie signáli som nevidela ale ked ich už 2x dávali možno ich už ani nedajú *9* Vetšinou filmy opakujú len 2x ked nepočítam slaboduché,bez deja al.kde padne viac nábojov vystrielaných než slov ale hlavne že sú s ¨holywodskymi hviezdami¨... *8* *16* Ešte že existujú tia videá a dvd,si radšej 100x mrknem pekný a dobrý film než 2x nejakú blbost *3* Ma tak napáda,že Van Helsinga som dlho nevidela tak dnes si ho asi mrknem *3* aj ked tam ee Eric *14* aj Hugh je kus *1* *5* xixi *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    Dobrý byl i film Kouřové signály, jestli jsi viděla. ČT2 je dávala jen 2-krát... *10* *10*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    Hej v Ztracených,ho zhodili zo skál...No taký padúchovia vždy nejak podobne končia *1* Ale bola to sranda ho tak sledovat ako zlého čarodeja.. *15* A ozaj kvalitné filmy diskriminujú *16* *8*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    Co se mu stalo, spadnul ze skal? Rudé kůže by mohli dát, byl to krádný a kvalitní film *3* *3* Blbosti televize opakuje pořád, ale filmy které mají myšlenku dají tak jednou dvakrát a dál nic.. *16*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    To určite budú zas dávat,sa mi zdá že to už raz aj na prime dávali *3* A keby Erica nepoznám tak by som sa čudovala kde aj takého ozaj škaredého indiána našli... *15* Ozaj tie maskerky sú fakt šikovné *4* A zas mal Eric tie skaly osudné v tom filme,no haluz *1* Ale najradšej by som bola keby dala čt2 zas -Skins- tú vhs mám takú zodratú že mi to už občas skáče *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší