Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    mno tak jindy.. *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    *5* Příště *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    hůůů tak zase hovno, no nebyla sem doma.. *9* *9* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    *9* Ježišmarjá, tak to mě štve, protože jsem si nepřečetla včera ani tv program ani tvoje echo, takže jsem ten film neviděla.. *9* *10* To bych si teď nejradši nafackovala, fakt že jo. *9* No tak budu doufat, že Ztracené budou někdy zase opakovat / a to určo budou *3* /. Na Erica musel být zajímavý pohled, člověk si ho pamatuje z PM, kde byl přímo ukázkovým příkladem pohledného a charakterního indiána a tady je zloduch první třídy a strašně ohyzdný. Ale poklonu maskérkám *3* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    No myslím že máš (máme) skvelý vkus *1* *3* Ozaj sú to pekné filmy a skvelý herecký výkon. A DNES 22.15 NA NOVE -ZTRACENÉ- *3* dufam že moc neskoro to nepíšem ale skor som sa ku kompu nedostala aby som dala echo *9* Tak pekný filmový zážitok na Erica ako zloducha.. *15* *14*
  • Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    Jů, mám to stejně jako ty Zuzyko *3* *4* Ericovo tři nejvýraznější role, dle mého názoru *14* Co myslíš? *3*
  • Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    Rozhodne SKINS (červené kože),je to krásny,trochu smutný a vlastne celkom reálný príbeh z rezervácie a Eric tam bol úplne mnam-mnam *14* a potom v Mohykánovi *3* *5* a z youtubky-v tom Big Eden je tiež sweeeeet... *14*
  • Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    já ho viděla jen v Posledním Mohykánovi a tam mi zabrnkal na city dost jsem brečela jak želva *9* *9* *9* *9*
  • Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    V jakém filmu se vám líbil Eric nejvíc a zabrnkal na vaše city? *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    Erika *1* A zas nám to tu nejak zadrhá..Žeby to chcelo dalšiu anketu *7* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    Smích podruhé *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    Tééda mi sme ale športovkyne.. *3* Našla som pred nedávnom badbintonové rakety ešte košíky kúpit a jako za mlada...aj ked neviem či by mi plúca vládali kyslík dodávat *5* a pinpong? Ma nikdy moc nebavilo tú malú loptičku sledovat a nahánat *1* Ako športu by som sa teraz venovala nahánaniu indiánov,al.aspon jedného *15* *14* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    ne to byl klasickej fotbálek evropskej né americkej *13* *3* a ten bambigton nebo jak se to píše jsme jako malý děcka taky hráli a dopadalo to stejně jako u vás *1* nebo jsme hráli tenis a pinčes, ale já se do toho míčku neuměla moc strefovat *9* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    HVIEZDA a nehrali ste to náhodou americký futbal *7* vieš ked tolko toho blízkeho stretnutia so spoluhráčmi *3* *4* a ERIKA dúfam že ee škodoradostný *1* (smiech) *4* Za mlada ma ešte bavil bagminton ale len kým všetky košíky neskončili u susedov al. na streche... *1* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 150 a ideme dáál...

    Aha. *3* Nějak jsem to prve nepochopila. *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    Smích *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    *1* no já jsem se vyhejbala i přímýmu útoku páč když jsem chtěla zaútočit tak jsem se většinou s někým srazila hlavou a to bylo horšejší než rána míčem do nosa *9* a chytat míče jsem neuměla páč jsem měla vždy spomalený reakce... *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

    Hviezda to si mala íst do útoku a vybúrit sa .. *3* Ja som sa bráne vždy vyhýbala aj ked reflexy som mávala vždy dobré *1* *3*
  • Re: Re: Re: Re: 3 nej

    taky jsem hrála fočus ale dostala jsem vždycky míčem do ksichtu takže mě to přestalo brzo bavit *9*
  • Re: Re: Re: Re: 150 a ideme dáál...

    to len taký vtip,že im to odpustím z pneumatík ...*3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší