Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

    jó takže od hýžďovýho svalu počínaje po platfusky konče *3* tak jsme se pochopili navzájem.. *4* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Perlička

    Tak,ked sme si porozumeli a preložili slangové výrazy *3* tak nie chodidlá ale celkovo jeho dlhé nožky,vrátane prdelky *1* *4* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

    Hmm ja aj poslala ešte asi 4 kde je dobre vidiet cukríčka *14* a ešte tu niesú *8* *16*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

    Adam tiž zrovna neni moj typ,a vraj je nejaký divný *7* Eddie vyrástol a spevnel trošku,tuším by aj za hriech stál.. *1* *3*
  • Re: Re: HVIEZDE...

    a zas som o niečo múdrejšia,to musím použit doma,niekomu povedat že má velké platfusy... *4* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: HVIEZDE...

    Veru a to sa vyadrujeme skor spisovne,keby používame viac nárečovo by sme si asi moc nerozumeli*1* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Perlička

    Nemám k tomu co dodat *3* Tu fotku kde je Eric s Adamem jak hrajou znám, ale pochybuju, že ji administrátor uveřejní, protože není ani jednomu pořádně vidět do tváře a zvláště Ericovi ne a takové fotky oni neuveřejňujou.. *13* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

    Taky Eddie už není žádný malý kluk, ale mladý muž *4* *3* K Adamovi se vyjadřovat nebudu, asi s tím fotbalem máš pravdu! *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: HVIEZDE...

    Kam až ta jazyková bariéra může zajít, od chodidel ke chlupům *1* *1* *3*
  • Re: HVIEZDE...

    Platfusy nebo-li perka jsou chodidla *3*
  • Re: Foto...

    Já se nebojím *3* *5* Vlevo stojí herečka Tamara Podemski a tu tlustou producentku jménem neznám *5*
  • Re: Re: Re: Re: HVIEZDE...

    Ved hej,nemá *3* som to tak myslela :že celkovo sú indiáni neni chlupatí *4* *5*
  • Re: Re: Re: HVIEZDE...

    eric nemá chlupatý platfusky *8* *8* *8*
  • Foto...

    Nebojte na tej fotke je s hereečkou a producentkou *1* *1* *5* A kde do prdelky sú dalšie fotky *8* *5*
  • Re: Re: HVIEZDE...

    Ja som z toho zmetená *9* PERKÁ ako zarastené nohy *7* Bo ja som si teda všimla že indiáni strašne málo zarastajú,majú dost hladké nohy aj ruky *1* *3* *5*
  • Re: Re: Re: Perlička

    No skoro nemám čo dodat,si to perfektne vystihla *3* Ja mám tiež takú povahu a koníčky vlastne od malinka,Mám rada hory aj kúsok od nich bývam,za 2 týždne si pojdem po malého malamutíka a o motorke a gitare ani nehovorím *1* A povahovo tiež najradšej sama trávim čas a moc zo ¨súkromného súkromia¨ani nehovorím *4* Človek by povedal že mi nič nechýba a predsa..No a v jednom interviu po Mohykánovi priznal že sa native herci tlačili na ubytovaní a skutočne sa niektorí (bieli)chovali skor nadradene.Osobne si myslím že ich amíci berú a chovajú sa k nim tak ako tu naši k romom.A pritom na rozdiel od naších romov mali aj majú krásnu kultúru a okradli o zem amíci ich a nie naopak.A to nehovorím že napriek asimilácii a kopec vyvraždených si zachovali aj povodné zvyky,kultúru,obrady,náboženstvo aj jazyk.. *5* A filmový priemysel je určite dost špinavý asi aj preto je kopec hviezd na práškoch al.chlaste *9* A s tým priberaním je to moj názor že to tak bolo,Eric povedal že -nechce byt videní len ako sexsymbol-to bolo v int.nejak z roku '98 a v roku 2000 už bol kus chlapa v Big Eden.A ono tie kilečká sa rýchlo naberajú a kedže už nie je ten sladký Uncas tak určite nejakých fans stratil..Ale to neva stále je a aj bude prítažlivý,sympatický a talentovaný ako herec tak aj umelec *14* A malá perlička s Adamom B.spolu hrávali,Adam mal basovku a Eric gitaru (dúfam že foto uverejnia)a v roku 2000 ašte hral na bicie v kapele,Oblubený filmový 'hrdina' je Bugs Bunny a farby-biela,červená a čierna.Tie sú aj na jeho maskách najčastejšie vidiet. *3* *14*
  • Re: HVIEZDE...

    platfusky jsou perka dole *3* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

    To je v pohode *1* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Perlička

    No to je fakt Adam možno tiež rád hrával futbal (ale europský) *1* A Eddie tiež nejako povyrástol,teda myslím tým že spevnel a pribral. *3* Ked ho porovnám zo SKINS a INTO THE WEST tak je omnoho pevnejší ale mu to svedčí *4*
  • HVIEZDE...

    Čo sú platfusy? *7* Ako dlhé nohy?Mne sa páčia jeho nožiská,dlhé,rovné až po zem *3* Ved je aj vdaka nim taký vysoký *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší