Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

    Zlá,zlá holka *13* ... *5*
  • Re: :-))))

    Dábliblice -parohatá- ty si tiež typický protopéd... *1* A zle si čítala ERIKA písala že sprintér a ee striptér *13* A nemyslím že by sa kus chlapa jak on bál manuálnej práce či už vo výstavbe a ak by si ho náhodou raz zamestnala daj vediet,napečem koláčov k obednej prestavke, potom zdúchnem a by ste videli aké méty by nabehal kým by ma chytil.. *1* *1* A single al.ksindl *7* *13* *5* ERIKA SOM RAK,o 3 dni a pár rokov neskor jak Eric.. *14* *4*
  • :-))))

    adios *5* *5* *5* *5* *5*
  • Re: Re: Re: Teda holky

    k jeho nejspis zrovna ne moc mytym haksnam bych se mu nevrhala *13* *5* *5* *5* *5*
  • Re: Re: 3 nej

    *13* *13* ne jako striptera si ho opravdu predstavit nedokazu *5* *5* *5* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Ahojda

    u nas bych ho zaprahla do vystavby poradny luxusni vily makal by jak cernej *3* spis rudej *5* *5* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Ahojda

    ne *14* nikdy.... *5* mam rada materialni veci a jsem zistna... *5* *5* *5* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Ahojda

    upřímně *5* jestli je Erík single nebo ksindl mi je fuk... *5* *5* *5*
  • Re: 3 nej

    To víš, Eric je z rudé rasy *3* *4* A ti uměli dobře běhat *14* Hlavně taky museli umět běhat i na hodně velké vzdálenosti, které dokázali překonávat v relativně krátké době, kvůli lovu, stopování, nebo prostě když byli na útěku před bílými osadníky.. *3* *14* Mohl by se klidně živit jako sprinter *4*
  • Re: Re: Re: Ahojda

    *13* Tééda, ty jseš ale materialistka *8* Vsadím se, že jsi se nikdy do nikoho doopravdy nezamilovala...
  • Re: Re: Re: Re: Ahojda

    *4* On měl vždycky moc pěkný vlasy *3* dál bych dala rty a moc pěkně tvarované obočí *14* Zuzyko, co jseš za znamení?
  • Re: Re: Re: Ahojda

    Dáblica ja nemyslela materialne 3 veci aj ked je pravda že za taký den s Ericom by som aj svoju motorku aj s prilbu dala,možno aj španielku aj tak mi mi moc tie akordy nejdú *1*a aku má Eric moto?Ja videla na jednej foto crossku ERIKA čitala som rozhovor z r.2000 že je single,again Ale čo teraz netuším ani som na nete nič nové nečítala *9* A MOJA 3jka: oči-z toho pohladu som *9* *14* ,zadok *4* a úsmev *14* *3*
  • Re: Re: Ahojda

    jeho kytara, jeho motorka a nemuzu se rozhodnout jestli jeho kozena bunda nebo helma hmm to je dilema.... asi ta helma, bundu mam svou *5* *5* *5* *5*
  • Re: Re: Re: Ahojda

    U nás by moh tak leda na vevrky a pomahal by mi se stavbou stanu *3* nebo třeba toho týpíčka to je fuk *14*
  • 3 nej

    Mno, zamlada vlasy, ty bych mu určitě sebrala *4* *3* Postavu taky neměl k zahození když byl ještě mladej a třetí věc která mi na něm fascinovala byly ty jeho rychlý mety *14* *14* *14*
  • Re: Re: Ahojda

    Ahojda *3* no tu diskuzi jsem taky někde viděla a četla, jsem se musela smát *1* Ale on asi nějakou ženskou má *7* nebo se mýlím ?*5* Jo, Erika si pozvu k nám do lesíka na lov jelenů, medvědů a tak, když mu to v tom Mohykánovi tak šlo *1* *1* Či na skalpování lidí co nemusím, to by měl mít taky v ruce, ne *3* *1* Ha ha, no to jsou vtípky *3*
    3 nej věci na Erikovi? *7* *7* *7* Tak to si mi teď dala, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, beru Erika jako celek, celkově se mi páčí *14* *3* Myslíš 3 charakterový vlastnosti nebo co se týče zjevu?? *4*
  • Re: Pomoooc

    Podle mýho tvrzení prakticky hned, max. do týdne, dýl to není, aspoň všude jinde to tak chodí *3*
  • Pomoooc

    Ešte som zabudla,neviete po akej dobe príde registračný mail?Kua ešte v štvrtok som sa zareg. a nič.Som chcela pár Ericových foto pridat *16*
  • Re: Ahojda

    Čaf kočka,ta tu dlho nebolo vidiet *3* Ach ten bulvár..Sa vážne divím že sa tu neprepiera že je Eric gay,už som na nete takú diskusiu videla (po angl.)Hold ked tak dobre toho gaya zahral *1* Možno sú aj dikusie či nie je čarodej a vrah (alebo aspon násilník v reale) ked mu ta rola Chidena tak dobre sadla v Ztracených *4* A ABY NÁM TU V JÚLI NEMRZLO ČO TAKTO ANKETA? *7* 3 najoblúbenejšie veci na Ericovi? *3* A padám na pivo.. *5* *4*
  • Ahojda

    Koukám, že se to tu docela rozběhlo, přibyl též nějaký ten bulvárek *1* *5* tak co na něj kdo ještě vyhrabete, hmm? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit