Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Macrophallus

    Macro is crazy !!! *3* *1* *15* *3*
  • Re: FUCK

    *8* ?? *13* *13* *13* M A C R O P H A L L U S STINKS LIKE SHIT !! *5*
  • FUCK

    *13* *13* *13* ZUZYKA AND ERIC STINKS LIKE SHIT !!!! *3* *1* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: FUCK

    *7* _____ *1* MACROPHALLUS STIIINKS LIKE SHIT !!! ! *15* hough *15* MACRO= *9* _____________ *3* *1*
  • Re: Re: Re: Re: FUCK

    *1* ZUZYKA AND ERIC STINKS LIKE SHIT !!! *15*
  • Re: Re: Re: FUCK

    *13* *13* *13* MACROPHALLUS STINKS LIKE SHIT *1*
  • Re: Re: FUCK

    *13* *13* *13* ERIC STINKS LIKE SHIT *1*
  • Re: FUCK

    MACROPHALLUS STINKS LIKE SHIT *1*
  • FUCK

    ERIC STINKS LIKE SHIT *1*
  • Indiánská jména :)))

    ,,Pověz mi náčelníku," ptá se mladý indián, ,,jak to přijde, že běloši mají taková pěkná jména jako je Jack, Bill nebo Dick a my indiáni taková divná?" ,,-Naše jména se ti nelíbí? Copak se ti nelíbí jméno Ranní rosa?" ,,-Líbí." ,,-A divoký bizon?" ,,-Taky" ,,-Tak o co ti jde Smrdutý skunku?"

    *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

    Jasne,že dám vediet ake dvd to budú.A ak by si chcela možme si vymenit maily a sukromne vymenit adresu a by som si dala tu "namáhu"prepalit a poslat Ti tie filmy *3* by nebol problém *4* Skins a Squanta mám len na vhs,Mohykána-dvd ale to určite máš *3* Shania ma tiež indiansku krv,rovnako ako aj Johny Deep,a ten chlap tuším ani nestarne ale tiež ho mám celkom rada,taký pohodák v ošuchaných botách *1* Inak Michael Spears je tiež celkom cukrík,mu tie dlhé vlasy moc svedčia,ale Eric je predsa len naj.. *14* no jo,ja bola vždycky na starších a ten brušný mozol.. *1* *1* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

    Tak potom dej vědět, jaký filmy si od kamaráda převzala *3* za tu flašku vodky to určo stojí *3* Na netu jsem našla pár fotek Erica z filmu o Shanie Twain, ale je to už delší doba a nevím, kde byly... *9* Ale stejně tam vypadal úplně stejně jako např. v hororu It Waits, jenomže měl trošku jiný hadry *1* Ten film může být docela zajímavý, no je to taková americká klasika jak obyčejná dívenka ke štěstí přišla *4* A jako bonus to, že vyrůstala u indiánů *3* Hrál tam i Gordon Tootoosis, je to sice už takový postarší indián, ale je mi sympatický *5*
  • Re: 50ty príspevok...

    Dík *3* Za málo, sice by těch videoklipů mohlo být víc, ale upravuji i jiné osobnosti *1* Mějte se tu *14*
  • 50ty príspevok...

    *3* Tie videoklipy sú super Linette.. *3* celkom to tu oživilo *4* čo som mrkla aj na znamejšie mená,tak to tam nemajú také pestré ako my tu *1* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

    Tak to ozaj netušim kde to našiel *7* Určite viem že na nete,ja ho osobne nepoznám,to kamošov kolega.A kamarat by mi to v nedelu možno aj doniesol,dúfam že aj ten Big Eden *14* Ten film Shania.. som nevidela ale viem o nom,som to niekde čítala že v akých filmoch hral Eric *14* No nechám sa prekvapit cez víkend ale teoreticky by mi mal napalit 4 dvd a bude ma to stát len flašu vodky za ochotu *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

    Teda a kde ho splašil? *8* Kamarád byl asi někde v zahraničí a tam ho sehnal, nebo se mýlím? Dívala ses už na net, jestli se dá BIG EDEN odněkud stáhnout *7* Vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo v angličtině nebo i v jiným jazyce *14* Mám stejně doma už pár filmů, na který jsem nesehnala titulky a tak na to jen koukám, že koukám.. *1* Docela by mě zajímal i film s Ericem, myslím že je z roku 2005 a je to životopisný o zpěvačce Shanie Twain *3* Neviděla si ho někdy? *14*
  • Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

    Tak s tým možem len súhlasit *3* A tých "kritikov" ozaj nechapem,ved ked sa mi niekto nepáči tak ho nevyhladávam a zvlášt nerýpem.Ved 100ludí-100chutí *5* Asi budem mat nejake filmy s Ericom,možno-len to nechcem zakríknút aj Big Eden ale len po anglicky bo to tu ozaj nevyšlo.Si oprášim znalosti a po ruke aj slovník.. *1* Mi to niekde kamarátov kamarát vyštúral a bol zhrozený,že to film o gaykoch *3* tak dúfam že to bude.Budem mat potom papučovú kulturu pred tv *4* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: ERIC 4ever

    Jo, tak to by vážně byla kdyby vypadal jako před lety... *3* Ale co naděláme, občas se tu objeví nějaký kritik, co kritizuje nanejvýš jeho současný vzhled *16* Eric přece není žádný model *13* Ale talentovaný native herec *3* *3* Moc si ho vážím, je to skromný člověk a má moc šikovný ruce jako pravej indián *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: ERIC 4ever

    Ten Big eden mi fakt leží v žalúdku,som ho hladala aj na nete ale nič *16* A by som vedela čo s tým tatˇkom robit *1* *4* Skins u nás tuším tiež nevyšiel na dvd ako B.Eden možno ho raz dajú v tv,občas okrem tých stupidných filmov čo popredu vieš čo bude,sa nájde aj film čo stojí za to vidiet´a nemyslím len filmy s Ericom *14* A tuším tu živo diskutujeme len my *3* ale možno keby bol vyzeral Eric stále jak v mohykánovi to by tu bola debata.. *1* *5*
  • Re: ERIC 4ever

    No to víš, na Erika jsme byli zvyklí jinak, většina ho má zafixovanýho jako Unkase a ve Skins je to už tak trochu obtloustlý taťka *3* Přesto jsem ho poznala hned a ten příběh byl k zamyšlení, prostě kvalitní film. *4* Mrzí mě, že BIG EDEN tu není k sehnání, tenhle film měl dobré kritiky a myslím, že Erik si za roli v tomhle díle odnesl i cenu *3* Horor It Waits nestojí za nic... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit