Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ERIC 4ever

    SKINS som si nahrala asi pred 3mi rokmi,ho davali na čt2.Ma zaujal ten pribeh a že tam hral Eric som nevedela.Ale film to je ozaj skvelý a Eric ako bonus *1* A hned sa mi tam zapačil s tou figurou *3* Len ma štve že Big eden,It waits..nemám *8* aspon že na youtube sa da čo-to pozriet *3* Pár stránok a fotiek to ešte na googli vyhodí ale je to bieda *9* a nech je to tu veselšie- *14* *14* ERIC *14* *14* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Tlustý Američan.

    Jj, máš pravdu. Na BIG EDEN jsem zapomněla, protože jsem takový ty úryvky viděla před delším časem... *1* Ale podívám se na youtube, jestli tam zas něco nepřibylo *14* *14* *14*
  • Eric is best

    Ahoj ja tiež v mohykánovy som videla prvý krát,zo Šarl.pisma si ho nepametam to som videla moc dávno,Squanto,Skins a Ztacené-to dobrá haluz a ten mejkap *1* Na youtube tiež je na čo pozerat,videla si BIG EDEN?Tukni si,je tam toho viac a Eric hrá gaya a tá pusa pri tom tanci... *8* *8* boa a ten film ma dobré komentare vraj ani Skroc.hora sa nan nehrabe ale nemožem to zohnat *16* Indianov mám rada už dlho aj moja prvá kerka bola indianska a chcem si dat nakreslit na prilbu Uncasa al.z Quanta pekný Ericov zaber,pár vlkov,prírodu..Taký indiánský záber. *1* *14* ERIC *14* 4ever *14*
  • Re: Re: HANS MATHESON:)))

    JA SE ALE PTALA NA HANSE MATHESONA... *13* *9*
  • Re: Re: Tlustý Američan.

    ME SE LIBI SKOTSKY FESAK HANS MATHESON *14* *14* *14* TEN JE TAK KRASNEJ *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Tlustý Američan.

    Erika jsem viděla prvně v Posledním Mohykánovi, pak ve filmech Šarlatové písmeno, Rudé kůže a Squanto - Příběh bojovníka *3* Jo a taky jsem ho viděla v seriálu Hawkeye *14* A na youtube v hororu It Waits a v Bury my Heart at Wounded Knee.. *14* Indiánská kultura mě začala hodně zajímat právě díky filmu Poslední Mohykán, doma mám i knížku která je snad ještě po prababičce *1*
  • Re: Re: Re: Tlustý Američan.

    Ahoj ERIKA,ja tiež 4 len nemám čas vypisovat bo na nočnú padám.A mam rada celkovo indiansku kultúru a umenie.A všetci tebou vypísany sú fešáci *4* ale Eric moja srdcofka *4* Len škoda že sa filmy s ním tažko zhanaju a kua drát,nemožem splašit BIG EDEN *16*
  • Re: Re: Re: Tlustý Američan.

    Jo a ještě bych málem zapomněla na Eddiho Spearse *3* *4*
  • Re: Re: Tlustý Američan.

    Zuzyko, napsala si to přesně *3* K tomu není co dodat *4*
    Já jsem zatížená na "native" američany, takže kromě Erika mě napadá ještě takovej Adam Beach, Nathaniel Arcand, Michael Greyeyes a nedávno jsem objevila Davida Midthundera a Seana Wei Maha *14* *3* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Tlustý Američan.

    A kolik filmů si s Erikem už viděla? Já jen čtyři.. *9* *9*
  • Re: Tlustý Američan.

    *8* Tak opelichaná si tu jedine ty!!Čo si ráno neužila prášky že tu také perly píšeš? *16* To že pribral a už nieje len taký 'sladký cukríček' ako v Mohykánovi,to vobec na jeho kvalitach neubralo. *13* A aspon by bolo za čo ho postískat´ *1* By som nemohla fandit´nejakým umelým krásavcom,čo v reále sú vypatlany..Ale Eric je v pohode herec,človek aj umelec,skrátka talentovany a aj fešný chlap *14* A máte ešte nejakých oblúbencov?Ja-HUGHa JACKMANa *4*
  • Re: Re: Re: Tlustý Američan.

    TAK TO JE BLBÉÉ *8* A horšie je že sa dost tažko zhanajú filmy s Ericom a pritom je fakt dobrý herec a nie len cukrík z Mohykána *16* ERIKA -úplne s tebou súhlasím *3* ERIC IS BEST !!! *5*
  • Re: Re: Tlustý Američan.

    No jasan, Rudé kůže, to je klasika *3* Nevím proč má svojí oficiální stránku zavřenou, ale nefunguje už delší dobu *9* či ji zas obnoví, vážně nevím
  • Re: Re: Tlustý Američan.

    ERIC *14* *14* *14* *14* *14* *14* a basta!!!NEVIE NIEKTO PREČO JE JEHO OFIC.STRÁNKA OUT A ČI BUDE FUNGOVAT´? *5*
  • Re: Tlustý Američan.

    Nahodou je stale moc prítažlivý chlap,mne sa viac páči teraz ako v Mohykanovi.Videli ste film SKINS?(červené kože)tak to bol skvelý film a herecký výkon!!A by ma nenapadlo že ERIC ma tolko fans:-))A hra na gitare,jazdi na croske,nosi koženu bundu..kua ma zaluby jak já ale kde nájdem takeho podobného a čo by nebyval v Kanade? *14* *4*
  • Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

    Však já se nad ním taky nerozplývám.. *13* Jen tvrdím, že je to charismatický herec. *5* Nikdo ti tu ani neříká, aby ses nad ním rozplývala.. *13* *13* Jen nechápu, proč sem tedy chodíš, když jenom kritizuješ.
  • Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

    Jo říká. Je to něco, co připravuje ostatní o realistický pohled na člověka.
    Tohoto herce mám ráda ať mladého nabo zralejšího ale nikdy se nad ním nebudu rozplývat, protože neznám jaký je to člověk a zázrakem na světě rozhodně není.
  • Re: Tlustý Američan.

    no tak vypada jak roztekla zmrzlina no a co *8* meni to snad neco na jeho hereckym projevu *7* *10* *8* *16* *5* *13*
  • Eric

    Keď hral Eric v Poslednom Mohykánovi, bol to krásny mladý muž. Teraz je to krásny zrelý muž. A že trochu pribral? Veď nevieme, ako na tom budeme po štyridsiatke my. A keď máme niekoho radi, tak ho máme radi po celý život a nie iba keď je mladý a štíhly.
  • Re: Tlustý Američan.

    Mno, tak je pravda, že Eric nám trochu přibral, ale proč opelichanec *7* *10*
    Chtěla bych vidět Tebe *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit