Přejít na výpis diskuzí

Falco

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • falco-přispěvek

    falco byl jedinečnej zpěvák,mně osobně se libi jeho pisničky,a rad si je poslechnu,akorat je velikanska skofa že už tu není mezi námi,nu co se da dělat,takovej je život,myslim že kdyby eště žil,pořádně by to tu rozproudil,jojo,falco se stal legendou,ja sam použivam jeho pseudonym,mam ho ako veskery přezdivky,na mailu apod....,chtěl bych byt ako on,a v životě dosahnout všeho,ceho dosahnul již zmiňovany borec,mistr FALCO *4* *4*
  • Na...

    těším mě, že i v českým prostředí se najde neco o Falcovi, ale moc mě nepotěšilo CO se tu najde... Falco patřil k Austropopu a Neue Deutsche Welle, o žádné rakouské vlně sem nikdy neslyšela, ale fajn - může být... Taky nevím esi to co dělal mělo blízko k disku... a nechápu proč je Nachtflug označovaný jako propadák, když bylo - stejně jako Wiener Blut - jedno z jeho nejlepších alb! Jasně, možná se neprodalo tolik kusů CD,ale pro jeho fanoušky to musí být stejně cenný jako Falco3! Myslím, že je taky smutně poukázaný na to, že se snažil prosadit v americe - on se tam prosadil! alles liebe yva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit