Přejít na výpis diskuzí

Falco

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ungewöhnlich-neobyčejný

    Falco byl skvělý zpěvák*4*.Jak uvedla osoba jménem „kvakva" i jáá patřím mezi mladší generaci a mám ráda jeho písně. Nevím sice proč,ale je v něm a i v jeho písních něco neobyčnýho a to něco to se mi na něm líbí.Viděla jsem i ukázky z toho Filmu mno néé,že by byl špatný bylo to zajinavý,ale moc mě to neuchvátilo.I když ten herec jak hrál Falca tak ho hrál dost dobře, ale protě jáá ho v něm nevidím něco mi tam nesedí.. .A že přeszpívaj jeho písně to se mi taky moc nelíbí i když někdo si myslí že je to lepší,ale jáá si to nemyslím.
  • tanusha84

    Film

    Bola som v kine na film Falco, Verdammt wir leben noch a musim povedat, ze je to vynikajuci film. Vybrali velmi dobreho herca. Velmi mi Falca pripominal. *4*
  • Vienna calling

    Mě po letech zase bere jeho hit
    Vienna calling.
  • :-)

    Jsem ráda, že se na něj nezapomnělo.
    • chickuita

      Re: :-)

      Šak na takovýhohe borce se nezpomíná!!! Kam se na něj hrabou dnešní zpěváci,Falco byl největší umělec a borec a je nespravedlivé,že musel odejít tak brzo,škoda. Byl prostě nej *14* *15* !!!!!!
  • kvakva

    Falco je jednička

    V dobách, kdy mé spolužačky a kamarádky žraly Lunetic, Kelly Family a Hanson, já slintala doma u kabelovky nad klipama Falca.. Asi jsem ňáká divná ;-) . Patřím k mladší generaci a mohu říct, že mí vrstevníci naprosto nevědí, kdo je Falco.. A nebo nesnáší němčinu... *7*
    • Re: Falco je jednička

      ahoj,nelze se tvému nadšení divit.FALCO je ve srovnání s citovanými skupinami o mnoho tříd výš,a k těm co nenávidí němčinu : většinou se jedná o omezence poslouchající např.Kabát a muziku podobné úrovně a jejichž obzor nedosahuje moc daleko od hokeje.
      p.s. byl jsem osobně na FALCOvě pohřbu a vlastním i komplet jeho discografii.

      s pozdravem Petr
      • Re: Re: Falco je jednička

        souhlas *5*
      • Re: Re: Falco je jednička

        jo, taky jsem z mladší generace a Falco je pro mě prostě king. Lunetic a spol verbeš? Nebo kabáti? to nejsou hudebníci ale pouhá snaha na sebe upozornit. Je vážně škoda že Falco není mezi námi, protože jestli už tenkrát měla jeho tvorba takový rozmach a styl, tak mi pověste, jak by asi mohla vypadat dnes... *14* Víte jakou mi dalo práci dát dohromady komplet discografii? Ale vyplatilo se.... *5* Falco bude znám ještě hooodně dlouho
      • Re: Re: Falco je jednička

        no, taky patřm mezi omezence, který poslouchají Kabát a koukají na hokej, ale zároveň mám hodně ráda Falca a jeho písničky *1* *1*
      • Re: Re: Falco je jednička

        Der Kommissar je písnička,která prochází časem zcela bez újmy. Už nástup je úžasný a vždycky mě dostane,i když jsem tu písničku musel od 80tých let slyšet tisíckrát.A Falcův hlas,když zpívá německy,nemá ekvivalent. Falco je zjevení.
      • chickuita

        byl to borec

        Byl to nejlepší zpěvák,dneska jsem poslouchala vienna calling a der kommissar,ty jo řeknu vám velmi dobré písničky!!!! *1* *1* škoda že tu nezůstal dýl,ale aspon má nádhernej hrob...
  • Falco der best

    Byla jsem na filmu a velmi se mi líbil, herec mi ho velice připomínal. Falca už mám ráda od konce 80.let a nemyslím, že ho zná málo lidí... ti, co jsou mého ročníku, ho znají velmi dobře. Nejraději jsem vždy měla Mutter, der man.. a Jeanny.. Myslím, že to je nadčasová písnička! A Falca si jako zpěváka velice vážím, jeho německo-anglická interpretace je super!!! *3* *3*
  • tanusha84

    Bol skvely

    Mam ho velmi rada. Mam doma komplet diskografiu. Najviac sa mi pacia pesnicky Der Kommissar, Jeanny. Ale najvacsou hitovkou je pre mna Out of the dark.
  • Film

    Ahoj momentálně žiju ve Vídni (kouzelné město). Včera jsem byla v kině na Falco- verdammt wir leben noch. Absolutně špičkový film, který mohu vřele doporučit. Po celou dobu jsem měla husí kůži. Skvělý zážitek.
    • Re: Film

      Husí kůži jsem měla asi ve dvou okamžicích. Celkově ten film byl jedna velká repetice a trochu z něj udělal ještě většícho feťáka, než byl. Jinak ale pár záběrů bylo hodně povedených. Viděla jsem i lepší filmy, ale tenhle zas nebyl tak špatný..
    • Re: Film

      Poslyš, já chápu nadšení pro všechno, co je o Falcovi. Ale... také jsem ten film viděla. Ve vídeňské Lüger-City. A... no Manuel Rubey se fakt snažil, ale, nezlob se, já v tom Falca nenašla. Ani náhodou. Ale názor ti neberu. Přijď se podívat ke mně na Blog o Falcovi na http://cominghome.sblog.cz, třeba si o tom podiskutujeme, je tam i mé hodnocení filmu v rubrice Vídeňský deníček. Vítám tě u sebe, přijď. Dagmara, Webmaster
      • Re: Re: Film

        No je pravda,že ve filmu je jasně vidět, že se herec Falcovi úplně nepodobá. Ale už nikdy nebude nikdo vypadat úplně jako Falco a je jasný,že když už nežije tak v tom filmu ho musel někdo hrát. A myslím že Manuel Rubey,to zvládl skvěle i když se Falcovi nějak extra nepodobal. *3*
  • ..jedna písnička rozhodla

    Ahojky, když mi bylo 18, jela jsem s jedním kámošem v Alfa Romeo po D1 asi 210km/hod a on mi pustil právě Falca.. a od té doby mám Falca v oblibě.. bohužel jsem se už nedopátrala co to bylo za osudovou písničku.. třeba mi pomůžete: byla rychlejšího tempa, rockový styl a asi 5x se tam opakoval refrém, který pobízel sešlápnout plyn... *5* tak coooo, víte? *4*
    • Re: ..jedna písnička rozhodla

      jo vím,to byla určitě písnička Rock Me Amadeus. Já osobně miluju všechny joeho písničky,ale zatím jsem jich slyšela jenom šest.
    • Re: ..jedna písnička rozhodla

      podle mě to byla wiener blut nebo der komissar *5* *5* *5*
    • Re: ..jedna písnička rozhodla

      podle mě to mohla být wiener blut nebo der komissar...
    • Re: ..jedna písnička rozhodla

      JJ Out of the dark to je ona nebo ne? *3*
      • Re: Re: ..jedna písnička rozhodla

        Out of the dark neni rychla, to mohlo byt Rock me amadeus, Sound of musik nebo taky Auf der flucht nebo desitka jinych..Mam vsechny alba, tezko soudit co to bylo..Ale nemyslim ze to bylo novodobe Out of the dark..
        • Re: Re: Re: ..jedna písnička rozhodla

          Ty se máš,já bych taky chtěla jeho alba,ale nemám ani jedno.Moc mě to mrzí,to se někdo má.Napiš mi pls. jak jsi ty alba získala,to sis je koupila,nebo ti je někdo vypálil? Odepiš prosím.
    • Re: ..jedna písnička rozhodla

      Out of the dark...ta je best *3*
  • Blog o zpěváku FALCOVI

    VŠEM, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM !!!
    Haló Haló, fanoušci a fanynky zpěváka FALCA !!!
    Zpěvák FALCO vás zve k sobě na stránkách http://cominghome.sblog.cz.

    Nale znete zde hudbu, videoklípky, fotečky a fůru informací, to vše připraveno přesně pro vás. Hansi Hölzel spolu s adminkou blogu se těší na vaši návštěvu. Bývalý Falcofanswelt je zase v provozu, propojeno se stránkami dagmara.webovastranka.cz a dagmara2.webovastranka.cz. Pojďte k nám, u nás je vše, čekáme na všechny Falcomany!!!
    • Re: Blog o zpěváku FALCOVI

      Mrzí mě že tam nepíšou že to byla nejspíš sebevražda poté, co zjistil že jeho dlouholetá přítelkyně má sice dítě které si vysnil, ale že podle testů DNA není jeho..............
      • Re: Re: Blog o zpěváku FALCOVI

        podle lidí, kteří ho dobře znali to nemusela být sebevražda protože byl pod vlivem drog.
      • Re: Re: Blog o zpěváku FALCOVI

        Ivčo, ona to sebevražda s největší pravděpodobností nebyla. Ale je to složitá otázka. Přijď se podívat znovu k nám na blog. Budeme tu otázku rozebírat. Ale... musíme opatrně. V poslední době jsem uvedla foto z Falcova pohřbu a bylo zle, fanoušci brečeli. Ale, ozvi se mi, pokecáme o Falcovi. Zdraví tě Webmaster Dagmara, Blog o Falcovi http://cominghome.sblog,cz *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit