Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluse.cechova
    Vážený pane Renči, četla jsem, že jste se narodil v Praze. Víte však, až kam sahají kořeny Vašich předků? Již několik roků se zabývám rodokmenem našeho rodu a narazila jsem i na Vaše předky.Zdraví MČ
  • Vážený Pane Renči, nevím jak hodně jste v platební neschopnosti, ale přece jen si zkuste oživit paměť
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-nerusit/
    Copak nám to nestačilo?
    Hezký den.
  • Nevíte, prosím, kde bych mohla sehnat film Srdíčko? Děkuji.
  • V Nesmrtelné tetě byl skvělý. Takový krásně vražedný pohled *14*
  • Komix

    Zdravím, za zkoušku nic nedám a možná si to někdy p.Renč přečte takže: vydal jsem komix a stále mě budí jeho hl.hrdina ze sna...z příběhu by měl vzniknout film..tak nevím ;) .. http://123d.xf.cz/
  • námět na film

    Vážený pane režisére, jelikož nemám na Vás kontakt, zkouším se spojit takto.
    Mám pro Vás zajímavý námět na film. Jedná se o český dobrodružný a moderní příběh, který by byl novinkou na trhu.
    Bližší info zašlu po zkontaktování o zájmu. Garantuji profesionalitu a vstřícnost. Děkuji a přeji Vám plno pracovních úspěchů.
    S pozdravem Petr P. 31let
    Dne 04.12.2010
    • Re: námět na film

      kontakt: ppp27@seznam.cz
  • Nemyslis zaplatis

    Dobry den pane rezisere. Nedavno jste mel nehodu, pri ktere jste ridil opily - odmitl jste dechovou skousku a vytahnul jste znamy trik s osobou blizkou. Tim ste u me klesnul az na samy dno. Jeste stale vsak muzete zaplatat diru na vasem prolhanem charakteru, tim, ze se priznate. nestoji Vam tech par penez za to? Uz tak mate z ostudy kabat a cela SR a CR vedi, ze ste chlastal a ridil a boural. A ohrozil, zivoty lidi. Nemyslis? - tak zaplat!
    • Re: Nemyslis zaplatis

      Milý pane režisére. Můžete nám spoluobčanům prosím sdělit, kdy Vám už konečně přestane Janeček mastit kapsu. Dělejte si filmy za své, pokud jste o jejich kvalitách přesvědčen. Díky J.S.
  • :))

    taky mám dneska narozky xD
  • Vše nej...!!!

    Vše nej...!!!
  • narzis

    je v nemocnici

    jsem zjsitila ze ted chudak lezi v nemocnici v brne pokud vim .snad se mu nic horznyho nestalox)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší