Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlídač č.47

    Pane Renči,Váš film Hlídač č.47 mě dojal.Seděla jsem v kině, koukala na děj a herce a prožívala to s nimi.Po čase už jsem ani nevnímala,že jsou kolem mě lidi.I když Vás nijak zvlášt´nemusím, za tento film se Vám a lidem ,kteří jo s Vámi dělali hluboce klaním.
  • bezva film

    Hezký den.Viděl jsem Váš film NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ.Filipe,moc moc pěkný.Hrát ve Vašem filmu musí být bezva.

    Zdavím.Petr Janeba *4*
  • 3333

    rebelove2

    Chtela bych se zeptat pana Rence jestli bude nekdy tocit pokracovani rebelu kdyz tak at se koukne a napise sem na diskuzi
  • filip

    ja se jen divim,že Hlídač nevyhrál českyho lva za nejlepší film,je to strasne pěknej film,no aspon že to vyhral karel roden *3*
  • Reklama

    Dobrý den,

    nevím jestli pan Renč navštěvuje tyto stránky, ale zkusit to můžu. Pane Renči mám docela dobrý návrh na reklamu pro jednu prestižní firmu se sportovním oblečením. Myslím si, že by to pro vás mohla být docela zajímavá nová zkušenost. Jestli máte zájem napište na tuhle diskusi a já vám pošlu emailovou adresu.
  • příběh

    Nabídka – náplň seriálového příběhu

    Záměr – vystavět příběh založený na souboru událostí, které se opravdu staly.

    Kostra příběhu:

    Parta nadšenců – sběratelů a pěstitelů kaktusů se vypraví do Mexika, kde chtějí projet známá i neznámá naleziště vzácných druhů kaktusů – zejména Cites 1. (Zapsané v červené knize ohrožených organizmů). I když se všichni domluví, že rostliny se sbírat nesmějí, jeden z party se neudrží a protože se po cestě najde také nový druh, několik rostlin si vykope...

    Během cesty zažívají běžné příhody – úplatnost policistů, vztahy s domorodci, noční „přepad“ protidrogové kontroly, nalezení kaktusů v autě, zatčení, mexické vězení, styl jednání zástupců českého vyslanectví, zajímavé nálezy ..., návrat do vlasti,
    Do toho je možné zamíchat i souběžné příběhy s úřady a inspekcí ochrany životního prostředí MŽP, zabavování exemplářů, ...
    - máte-li zájem, ozvěte se, pracoval bych dál. PP
  • lo.4denulka64

    denisa

    Dobrý den pane renči chtěla bych se Vás zeptat jestli budete počit pokračování REBELŮ měla bych takový návrh na na druhý díl rebelů. Prosím odepište mi alespon jestli se chystáte toči ten druhý díl rebelů předen Vám děkuji za Vaši odpověd.
    Můj eimal je:d.remisova@seznam.cz
  • ..jak se dostat dál? *12*

    Dobrý den...Jsem 13-ti letá holka která by si strašně moc ráda zahrála v nějakém z vašich filmů...a mám 8-mi měsíčního brášku..který je moc rostomilí a zahrál by si také strašně moc rád...loni na jaře jsem zpívala s Ewou Farnou...kde jsem vyhrála v HK v Aldisu..nevim co by vás tak asi o mě mohlo zajímat...zatím naschledanou a doufám že se ozvete štěpánka..moje emailová adresa: Stepulka.kotatko@seznam.cz *4* *3* *15* *9* *8*
  • Námět na film

    Dobrý den, pane Renči,nejprve Vám přeji mnoho úspěchů a pevné zdraví v novém roce 2009! Již delší dobu přemýšlím nad tím, komu říct svůj životní příběh - o životě s postiž. dítětem, o pádu i vzestupu, splnění snu... Scénář mám v hlavě, ale nevím, za kým jít - Vaše filmy jsou skvělé, proto se obracím na Vás a prosím o Váš názor, radu.
    Děkuji a přeji mnoho dalších skvělých filmů! *4*
  • Životní příběh

    Zdravím,Nesnesitelná lehkost bytí něco podobného,ale z 80-90 let pravdivý životní příběh o poznávání světa včetně tajuplné asie (manželka).Je tam od všeho trochu,ale hlavně upřímná životní pravdivost příběhu což lidé dnes již opět začínají ocenovat.Díky P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší