Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opožděná reakce

    Sice opožděně, ale nedá mi nereagovat na váš trapný výstup v únorové snídani. Opomenout Mariana Vojtko jako hlavního představitelé Barona bylo od vás velmi nedůstojné a asi cílevědomé. Marian patří mezi špičkové představitelé všech rolí.Jestli máte nějaký osobní důvod ho držet v ústraní a upředňostňovat jenom Dana tak je mi vás velmi líto. Bylo by dobré se také zmínit o chraplavém a velmi nesrozumitelném hlase Pepy Vojtka,který je dobrý jako zpěvák své skupiny, ale role v muzikálech jsou v jeho podání podprůměrné. Jinak jste velmi dobrý a kvalitní režisér, vaše práce je super.
  • Vzkaz

    Nedávno jsem četla rozhovor s Vámi, teda-moc se mi líbí Váš postoj k životu-pokud zde chodíte číst tyto vzkazy chci Vám říci, že Hlídač. č.47 byl úžasný. Nevím co bude, ale zatím je podle mě Vašim nejlepším dílem. Zuzana *14*
  • REBELOVÉ

    Dobrý den pane Renči.Budepokračování Rebelů?Moc doufám,že jo.Je to stašně hezký film,akorát sem vždycky smutná z toho konce..Posím prosím udělejte pokračování..Děkuji..:-)
    • ilonka94

      Re: REBELOVÉ

      Rozhodne souhlasím....bylo by to SUPER...Je to sakt COOL filmeček ♥ *14*
  • Rebelové 2

    Dobrý den pane Renči,chtěla bych se zeptat jestli bude pokračování Rebelů.Určitě by to mělo velký úspěch..Mohlo by to pokračovat jako že se vrátili a Šimona pustili z vězení a měly by spolu děti,jak tam bylo v těch jejich představách... *4*
  • Kontakt

    Dobrý den, prosím o jakýkoliv kontakt na pana Renče. Nemůžu nikde na internetu nalézt ani e-mail ani jiné spojení. Předem děkuji ...
  • Nabídka

    Pane Filipe, zdravím Vás, skládám hudbu a chtěl bych vytvořit hudební složku k Vašemu filmu, vím, že je to troufalé se takhle nabízet, ale jde to jinak? Se srdečným pozdravem Leoš.
    • PROSBA pro Filipa Renče

      PANE FILIPE , prosím ozvěte se mi na roman.senko@seznam.cz / dělal jsem od roku 2003 projket (literární předlohu) a nyní jsem myslím našel i investora ,který by cvhtěl ale váš rukopis ve výrobě. Prosím vás už se na vás pokouším nakontaktovat několi týdnů a bez úspěchú. Kdyby to usnadnilo vaše rozhodnutí tak jsem na čísle 604841087. mnohokrát děkuji Senko
  • NOVÝ FILM

    DOBRÝ DEN,PANE RENČI,MÁM NÁPAD.JESTLI CHCETE NATOČIT FILM O JANĚ BREJCHOVÉ,PŘIJEĎTE SI PRO MNE. OD 15 LET MI ŘÍKAJÍ,ŽE JSEM JEJÍ DVOJNICE.15 UŽ MI PRAVDA NENÍ.ALE MĚL BY JSTE NOVÝ NÁMĚT A SE MNOU BY JSTE BYL SPOKOJEN.TEL Č:739 848 031.JANA B. *5*
  • poptávka

    Zdravím Filipe, Jmenuji se Jindřich Smetana a jsem kameraman. Moje motto je když člověk chce tak dokáže vše. Sám jsem to poznal. Mám za sebou pár let různého natáčení převážně pro tv zpravodajství a rád bych jako kameraman skusil něco dalšího. Můj sen je se dostat třeba k filmu a byť pomocná kamera s Váma něco natočit. Aspoň bych věděl jestli na to mám nebo ne. Asi možná si tuto zprávu nepřečtete ale kdyby ano, budu rád za nějakou odpověď popřípadě na Vás nějaký kontakt. Už jsme se párkrát setkali, když jsem s Váma dělal royhovor pro ČTK ke klipům Besip. S pozdravem Jindřich.
  • Novy klip pro Ministerstvo dopravy

    Dobry den pane Renc,
    Nedavno jsem zhledl Vas posledni klip ke kampani Nemyslis,zaplatis a nemuzu se prestat divit,jak se tohle muze nekomu vubec libit natolik aby to pustili do TV.Rozumnejte mi dobre ja souhlasim se zviditelnovanim soucasnych problemu a jako takovy samozrejme provoz na silnicich v CR je.Nicmene provedeni Vaseho klipu se mi zda radeji amaterske,malo sokujici a zaverecny proslov na pitevne se mi zda smesny!Je to jako pohadka pro deti.Klip mohl klidne koncit, kdyz se auto prevratilo na strechu a nejaky vhodny slogan by udelal vic prace nez Vase komedialni konecna pasaz.
    Ocenuji a uznavam Vasi predeslou praci, nicmene tohle je tak trosku mimo..Mimochodem,nevidel jsem predeslych 6 klipu, ale jsem zvedavy,co jste vymyslel.
    Z uctou,
    Pan Zdenek
  • všechno nej

    všechno nejlepšíííííí k narozkám!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší