Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gábina v TV vysílání:
    Čtvrtek 2.2.(14,00 - 16,30) ČT 1 pořad „Živě na Jedničce“
    Pátek 3.2.(20,05 – 22,05) JEDNOTKA (STV1) „Legendy popu“
    Sobota 4.2.(10,45 – 12,20) TV NOVA pořad „18 je jen začátek“
    Setkání bývalých „Superstáristů“

    Můžu vám slíbit, že ve všech zmiňovaných TV pořadech bude Gabča zpívat.
  • Nech toho, já jsem pravá Daisy a nevydávej se za mn.Je to ubohý. :'( ale to je jedno já jsem pravá Daisy a Gabrielu jsem mněla ráda, ale tohle jak se vtírá do showbyznysu !!!!! mě úplně odradilo.Je to šprnda!!!
    • A taky umím daleko líp psát na klávesnici a znám český pravopis.... *1* *2* *15*
      • Tak hele, já mám moc povinností a u complu nesedím jako ty celej den.já to rychle napíšu a nekontroluji to a nestrávím tady celou věčnost.dobře uznávám mám tam chyby, ale prostě nemám čas na nějký šprťaření, abych se s.rala se školou i ve volným čase.To fakt né.A jestli ty ano, tak jsi fakt trapačka. :D Já umím psát spisovně, ale tady to prostě nedělám.Mám blbou klávesnici a nehodlám( zřejmně jako ty) strávit u PC (na GG) celý den.
        P.s.: pokud jsi tak dobrá v češtině, nemněl by být problém to vyluštit, Né???? a každýmu normálnímu člověku to dojde co jsem tím myslela(tobě asi né) :DD jsi ubohost :DD
        • P O S E R SE *1* *1* *1*
        • F SE JEN ČUMĚLO, ŽEJO ETHEL?? Jinak super! borcovní!
          • jasně Mili. jenom čuměla a navíc tohle je náš ,,svět''.:D ona sem nepatří.ona kecá furt jen o DVOJCE !!:)
            • jjn *4*
      • č u p k o
        p.s.: nejsem šptr jako ty :) běž se šrotit dělej :) neř bude večer a budeš muset používat umělé světlo, které není vůbec zdravé :DD
        • č*bka se píše s "b", ty socko. *15* *15* Ani nadávat neumíš, tak se do toho nes*r. Jo a ještě jedna věc - GÁBINA BYLA LEPŠÍ NEŽ ADAMEC. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* A nezáviď, že jsem inteligentnější než ty. *15* *15* *15* *15*
          • proč furt sem toho Adamce taháš? ty do něho snad walíš?? omg fakt *5* a daisy z antíků je velmi ale opravdu velmi inteligentní, ale ne šprt, jako někdo... *6* Daisy z Antíků má jasnou převahu, vede
      • Daisy z ANTÍKŮ boduje! *1* Super
    • Nechápu, o co ti jde. Ty jsi asi z ústavu co?? Ne sorry, to je urážka lidí z ústavu.....Mel si tady, co chceš, já jsem sem pod jménem Daisy psala první, přečti si historii. A Gábině přestaň nadávat, akorát jí závidíš, že hezky zpívá a že to někam dotáhla, na rozdíl od tebe. *15* *1*
  • Všichni antíci tady jsou magoři, co ani neumějí psát, se podívejte, jak píšou ty svoje komenty, nějaký eiwowofeifnwwoegnv, to jsou fakt magoři....hahahahaha *15* *15* *15* *15*
    • ORIGINAL VÍŠ? proto závidíš *2*
      • to jo, jste originální magoři a volové, to máte pravdu...... *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • THATS OUR styl!!! the BEST! A TADY JE UPLNĚ VIDĚT jak nervíš! ahahahahahahahaha *5* *5* *5*
      • Já a nervit? Nikdy, rozhodně ne z vás dementní idioti, já se nad váma jen bavím!!!! *15* *15* *15*
  • Gabčiny oficiální webové stránky jsou pod tímto odkazem: http://www.guncikovagabriela.com
    Oficiální webové stránky Gabči a Merylandu pod tímto odkazem:
    http://meryland.blog.cz/
    Ale přece tam není o ní všechno...takže jakékoliv otázky pište zde,ráda odpovím *3*
  • Gábina je THE BEST, je krásná, má krásnou figuru a krásně zpívá a antíci jsou MAGOŘI, zamindrákované padavky, co akorát záviděj.....hahahaha *2* *2* *2* *1* *1*
    • Jsou to dementní lidé!Neumí ani psát natož tak myslet mozkem!Do huby si nevidí a tak.
  • Nazdárek všem, pište si tady ty svý nenávistný komentáře třeba do haleluja, my máme Gabču rádi, přejeme jí úspěšný život a to je to nejdůležitější. Takže pápá. *3* *1* *1*
    • Ano ano taky zdravím, budu si psát, protože tak to opravdu cítím, gabrielu nemám rád, zpívá dobře má silný hlas, který je dobře slyšet. nechápu jak někdo mohl napsat tak sprosté komentáře, ale je mi nesympatická. To je můj názor. Jinak vypadá docela pěkně, když je méně nalíčená. *8*
  • Hele vy zamindrákovaný buzny, už mě to tady s váma nebaví, jdu si lehnout hezky do postýlky a tam se svým přítelem budu dělat ty hezký, roztomilý věci a vám přeju krásnou dobrou noc a nádherné sny, nejlépe o Gábině Gunčíkové, tak good night assholes. *3* *3* *3*
    • Jo díky za hezké sny o Gabči a její rodině! *3* Dobrou nocku!
      • není zač. *3* *3* *3*
  • for RADIKÁLNÍ ZMĚNA!!!zase (skrytá identita):Nevím jestly si kluk nebo holka,ale si tak trapnej až to bolí!Jde vidět že si nevidíš do huby.A že závist je tvou silnou stránkou.Nemusíš to tu spamovat!Ale tak jako nebudu se rozčilovat s nějakou tupou blondýnou nebo vymatlaným klukem!Jinak kolik ti je?
    • adshfjwdffgvwg fwg bléééééé a for jsme si vymysleli my! takže se moc neopič, to vymyslela kasička z antíků! haha *5*
      • slovíčko "for" jsi ty nevymyslela, Angličani a Amíci ho používají několik století, takže máš smůlu, pokus nevyšel. *2* *2* *2* *2* *2* *2* Pokud ovšem nejsi mařena stará 2000 let, to potom možná ano. *15* *15* *15*
        • ALE vkládat to sem joooooo takže *14* bye bye pišuli *8*
          • vkládat a vymyslet je rozdíl.
    • Nejsem žádná blondýna!!A můj věk?No tak ty jsi ten poslední komu bych to dal(a).Spíš ty jsi tak trapnej, že je mi z tebe až zle:(Koliktrát jsem už říkala, že tyhle věci píšu jen pro ANTI.ale né!pořád se zde najdou blbečci, ktří prostě musí reagovat.Jste ubozí a ty konkrétně nejvíc.Bože je tak těždý mně ignorovat!!To se musíte pořád hádat a dohadovat nebo co!Jednou tady někdo napíše, že je tahle diskuze nemá cenu, ale stejně pořád to nás musíte rejpat!Už toho nech laskavě.A ignoruj nás.Ale vím, že se najde debílek, kterej se neudrží a zase bude reagovat. *16* *16* *16*
      • Blodie jsou nejintalligentis *11*
        • Prej blodie *1* *1* *1* nechtěla jsi náhodou napsat blondie??? Ajajaj.
          • šprt šprt šprt *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
            • ne šprt, ale zdravej selskej rozum a trocha inteligence, víš blbečku? *3*
      • Ne tož chtěla jsem jenom vědět kolik ti je,protože se chováš na úrovni 11-15 děcka!To se pleteš!Jo je těžký zrovna tebe ignorovat,tebe co si do huby nevidí!A ty toho nechej a nerýpej zase do Gábiny jo?Nemá to totiž cenu,prostě se smiř s tím,že Gábina je teďka zpěvačka a bude se objevovat všude po TV,párty,oslavách,koncertech atd.Udržet se fakt nedá protože co tu píšeš nemá hlavu a ani patu.
        • Hlavně že nemá ani na pořádný turné!
          • Však se neboj, ona ho bude mít a brzo!!!!! *3*
  • třeba na takovou milušku voborníkovou, na tu gunčica nemá ani náhodou.
    • cože? *1* *1* *1* *1* ...tak na tu mají všeci..už aji Ewa Farna a tak *3*
      • tak to se hluboce mýlíš...ani tu uctu k mrtvým nemáš. *8*
        • Jako kdo? *8*
          • kdo asi...přemýšlej
            • esícko.... *3* ...no jo lidi dokážou jenom ponižovat...
  • jirka70

    Super

    Gábi je nejen krásná,ale i nádherně zpívá. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit