Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gunčíková

    sice Zpívá hezky, má pěknej ksicht, ale podle mě se začíná chovat jako by byla hvězda-a není!!! prostě jí nesnášim
    • Re: Gunčíková

      Cauky,omlouvam se,jen takova vsuvka...nevite nekdo jestli teda jsou spolu s Adamcem??Nebo jak to mezi nimi je??Diiik :)
      • ahoj..ne nejsou spolu *4*
      • Jo jasně, hlavně že se říká že má Luky přítelkyni Petru, se kterou se před finále no to je jedno
        Tak asi těžko s ní chodí...
    • Re: Gunčíková

      NENÍ TO PRAVDA,JE MOC HODNÁ!:-)
      • to máš pravdu! *3* Ako sa opovažuje niekto o Gábi hovoriť že je hnusná??
  • vandasek

    výška =P

    kolik vlastně ona měří??:DD
    • Re: výška =P

      Ve vagíně nebo na kostře ?
      Vždyť je to šeredka z vychlastanym hlasem.
      Ale náctiletý u ní masturbujou.
      • ona se ptala jak je vysoká a ne co si o ni myslíš *10*
      • Re: Re: výška =P

        Hele, nvm kdo si nebo co si, ale asi nemáš uši, nebo ti nefungujou... Jakej vychlastanej hlas? Máš možná ty ne? Zpívá nádherně, má rozsah a hlavně budoucnost. Je krásná, což u tebe říct nedokážu, protože tě neznám, ale takovýhle příspěvky píšou většinou zamindrákovaný dementi s problémama, který nedokážou řešit... Když se ti něco nelíbí, nemusíš to tady takhle blbě vyjadřovat... Už fakt nemam slov tvl...
  • Gábina je fůůj!
    • Ty si fuj!
  • Veliký souhlas.
  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám.

  • Zachvilku tj.17:00 hod. Gabča na Óčku v pořadu face2face.Repríza:zítra v 10:00 hod.
  • Gabčo anglicky nezpívej

    Máš špatnou výslovnost a některá slova v písničkách jsou tak špatně podána.
    • hellraiser

      Re: Gabčo anglicky nezpívej

      Kdyby se měla hodnotit jenom výslovnost, tak z letošního ročníku ČSS by asi neobstál nikdo...je fakt, že Gabča leckdy tu výslovnost nemá ideální (ale zas ne nijak dramaticky špatnou), ale ten výkon to zas tak neruší, aspoň ne tak jako u ostatních.
  • Jo a nevíte náhodou, z jakých Jankovic Gabča pochází? Na mapě mi to ukázalo asi troje Jankovice.Díkas. *4*
    • Ahoj *4* Gabča bydlí v Jankovicích ve Zlínským kraji, tj.u Kroměříže.
      • joooo, moc díky.
        • Není zač! *3*
      • thanks *5* *5*
        • Nemáte zaco *3* jestly se můžu zeptat tak naco to potřebujete? *1*
          • mě zmátla ta mapa,že ukázala jankovice 3x, tak mě jen zajímalo,který to jsou.
            • Jo jo jsou troje... *4*
  • jj, taky souhlas
    P.s.: tyhle komenty jsou mezi námi ,,ANTIFANOUŠKY'' a vy fanošci na to radši nereagujte, jo?? Díky.Nechcem rozpoutávat hádky.
    • Víš co?Vypadni!Toto je náš revír!Fanoušků Gabči!
    • *1* *1* Se tě fakt strašně bojím *15* *15* *15*
  • ukaz svoje dokanaly kozy!!! trojky nádherný....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit