Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My fanoušci zase nestojíme o to, abyste tady tu naši diskuzi jebali svými nenávistnými argumenty a jestli si myslíte, že z tohoto fóra kvůli vám odejdeme, tak se šeredně pletete.
    • BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉ bléé bléééé my nikoho k ničemu nenutíme! *16* *15* *15*
  • jsi ubohá

    jsem ročníkem takovým, že na Kroměřížsku a Holešovsku jsem poznal spoustu dobrých skupin,ale kleslas u mně tím, čím se prezentuješ a přesto, že jsem ti jako rodačce držel palce, tak Ti teď prorokuji, že Michal Šeps má u mne náskop 300% Nechápu, když jsi jasná favoritka, proč máš za potřebí se takto ponižovat. Prostě jsi to to jasne prosrala.Jsi baba jako fík, ale tímto jsi Adamcovi dala zelenou.Nechápu Tě...
    • mika.bramburka

      Re: jsi ubohá

      Ze začátku jsem jí měla ráda...Ale pochopila jsem, že je to namyšlená barbie, která se jenom přetvařuje a na to já nehraju ...takže 100% je lepší šoumen Šeps než namyšlená barbie! Sorry toť můj názor!
      • no ten krkavec je teda ůžasnej šoumen phee
      • skih

        Re: Re: jsi ubohá

        dobře ty!!! gooood!!! gg je prostě hrozná- taky můj názor
      • Re: Re: jsi ubohá

        Nezlobte se na mě, ale to pěvecká soutěž, tak nevím čím vás mistr Šeps tak uchvátil? Tím, že pořád tvrdí jak ho to nebaví a jedině reggae je to pravé. Zajímalo by mě, kdo z vás reggae poslouchá. Až ten chlapec dospěje tak ať se o výhru uchází.
        • mika.bramburka

          Re: Re: Re: jsi ubohá

          No pardon..ale čim uchvátila ona? ..Ona zpívá pořád tim jejim rockovim hlasem a už je to nudný...a jenom šepsovi se vyčítalo, že zpívá jeden styl..přitom ona má furt dokola stejnou toninu hlasu...kdyby někdo poslouchal jeji cd hodinu tak z toho stejnyho ječaku zmagoří...beztak jenom uchvátila zmalovanym ksichtem a výstřihem...ničim jinym...
          • čím nás uchvátila....zpěv.hlas.sebevědomí.mile chování hmmmmmm.....
          • Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

            Bože,Vy jste chudáci,co tady na ní plivete za nechutnosti.Už jen ta odvaha!Obdivuji ji v tom,že už sem jen šla a předvedla,co předvedla a dsostala se ž do samotného finále a zaslouženě!.Klobouk dolů!!!!Nejhorší je lidská závist a co Čech,to opravdu závist se vším všudy.Gábi,proto,neztraťe hlavu a na blbce se vy....držím pěsti a opravdu-hlavu vzhůru!!!Jste skvělá a věřím,že budete má favoritka a konečně jim natřete těm chudákům ,kteří Vás tady urážejí prdel!!!pardon,ale jinak to nelze nazvat!Zdraví Alena a že zdravím mamču-DZR.
            • skih

              Re: Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

              hahahahahaááá, nenatřela, nenatřela, nevyhrála to pchéé, je to luky, luky :)
          • Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

            tak já ti něco povim...
            zamysli se nad sebou
            tak se nedívej na superstar když ti tak vadí a už sem asi ani nepiš...děláš si ostudu a je vidět že seš zamindrákovaná/nej
            nedělej si ostudu prosím sme jenom češi a svět je krásnej tak je blbost si ho kazit ste při mě že??? vždyt je spustu jiných i lepších pořadů a uvidíš že uznáš že mám pravdu tak pak napiš papapapa
          • Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

            ty maš asi ksicht sám jebák, tak závidíš!!!!
            rovná jsi jak fošna,tak ty krávo závidíš!!!!
            dívej se každé ráno 1.hod. do zrcadla a říkej--zrcadlo kdo je nejkrásnější já nebo gábina????????? kdybys neměla tak těžký mozek,mohla bys létat jak holubička-ted jsi vprdeli krávo nebeská!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: jsi ubohá

            souhlas!! :)) je pekne trapna a pretvaruje se!! a soutez se snazi vyhrat kratkyma suknema a vystrihem az do...
    • Re: jsi ubohá

      a jak se jako ponižuje..promin ae nepochopila jsem tvůj komentář..myslím si že Gábina zpívá užasně a toho šulina Šepse si strč do p*dele...
  • *15* *15* *15* antíci - zamindrákovaní debílkové *2* *2* *2* *1* *1* *1*
    • upiš se k smrti ale na nás nemáš!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
      • to víš že to tady budu psát třeba 200x denně......hahahaha
        • neopič se po haha, to jsme vymysleli my že se to tady bude psát. Smůla *7*
          • tak to máš smůlu ty......hahahaha a ty jsi vymyslel velký h......
            • Jsme tu 4 na 2 což je good přesila
  • Gábino se SLAVÍKEM se rozluč!!!
    • Prosimtě...to si běž psat někde na elektrárnu a nebo si to říkej sama pro sebe ale nepiš tady kraviny!co si vlastně myslíš?jedině co u tebe panuje je závist toť vše!
  • mika.bramburka

    Bléé

    Doufám, že to ta s přehnaně vysokym seběvědomím a neupřímným projevem nevyhraje !
    • mika.bramburka

      Re: Bléé

      Vypískat jí !!!
      • wauworld

        Re: Re: Bléé

        nalákala uchyláky na zmalovanej ksicht a odhalenou...Ale něco vám řeknu,nešlo posílat hlasy Šepsovi,protože to zase blokli jako už to udělali u Noaha !
        • mika.bramburka

          Re: Re: Re: Bléé

          Bych se nedivila kdyby to naše ,,skvělá´´ Gábinka měla podplacený ...Vždyť se tam vůbec nehodí...je to namyšlená barbie která si hraje na bůhví co...Zlatej Šepsík :)
          • Re: Re: Re: Re: Bléé

            To je názor debila a ubožáka di do hajzlu i s tím tvým šepsem vyhuleným
  • wauworld

    Gratulace....

    ....postoupila se svým tlustým přítelem ,umělejma řasama a minisukní do finále !!
    To už fakt ztratilo úroveň tohleto !!
    • mika.bramburka

      Re: Gratulace....

      To jo ... hlavně, že se tam furt natřásá a hovno z toho.... jenom ten její ksicht už je vokoukanej a protivnej ..
  • Gábina má frňák jako eFko!!!
    Ps.: Nemyslím to vůbec ve zlém!! Nebojte!To jen mezi námi EX antíky viď, anonymko ?? A eFko je někdo kdo má nosánek mooc pěknoučkej jako Gabča !! :D
    • určo jooo, Gabča je super a ten nosánek zajisté sedí. *3*
  • Jenom poznámka pro některé . Toto není fanklub GG ,ten je tady :http://www.gabrielaguncikova.com/ , a ti , kteří neumí psát slušně , mají IQ na úrovni vydlabanýho melouna ( zrovna jsem ho dojedl ) . vaman *1* *3*
    • Máš úplnou pravdu. (PS:asi jsem se do tebe zamilovala.) Lucinka *14*
  • beruska-ml

    Proboha

    Kurnik jí že je 17?? Do teďka jsem si myslela, že je jí mimálně 25:D:D
  • Už dnes je Gabčin klip na webu www.mtv.cz ..uvidíme kdy to dá universal music na youtube *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit