Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele jestli vám antíci můžu pomoct na vaší velmi těžké cestě sebenalezení a duševního uzdravení, začněte studováním Pravidel českého pravopisu, děláte českému národu veeeeeeelikou ostudu a vaše škola by z vás radost teda neměla, chudinky. A pak bych vřele doporučila školního psychiatra, nestyďte se, že máte problémy. *15* *15* *15* *15*
    • OMG!!!Bože ty jsi taková p í č a ty trapko jedna v y m r d a n á.
      My nejsme žádný šprti jako ty zřejmně teda kromě toho když sedíš u Gunčici se šrotíš ČEJÁK i na h a j z l u???ViĎ určitě, dáš si učebnici češtiny pod postel a spíš pod ní a doufáš, že se to takhle našrotíš!!Bože tahle diskuze není o tom jestli napíšu slovo špatně nebo se překlepnu na klávesnici!!Sama jsi půl hodniny doma přemýšlela co by jsi a jak by jsi na nás zareagovala a nic tě nenapadlo tak ses zamněřila na ČJ a za každý špatně napsaná písmenko nás opravuješ---> jak ubohé, chudáčku. *1* Jak jsem řekla tahle diskuze není o tom jak se našrotím čeják, ale o Gábině.Když jsi tak chytrá běž obdivovat nějakého vědce spojeného s Českým jazykem, když tě čeština tak baví a tak moc jí žereš.Já zde nejsem proto,abych si procvičovala ČJ, ale jsem tu proto, abych řekla svůj názor.Vsadím se, že všichni tady píšete jak jsem napsala něco špatně apod.(víte kolik lidí u nás neumí správně napsat slovo Litomyšl? to akorát tady se sešli všichni premianti teda kormě nás, kteří asi čeják uplně balí.)A myslím si, že už nevíte co by jste na nás jiného našli a na co by jste mohli reagovat a proto píšete to, že napíšem 1 slovo s chybou!!
      Myslím si, že zrovna ty (možná i jiní) nad jedním slovem váháš a přemýšlíš 10 minut!!!!!
      • Myslím, že tou p í č o u v y m r d a n o u můžeš nazvat sama sebe, ty ubožačko, věř mi,že tady nepřemýšlím 10 minut nad tím, co ti mám odepsat na ty tvoje ubohý slinty, píšu to hned z fleku a už vůbec nepřemýšlím nad českým pravopisem, mě čeják vždycky šel a nikdy jsem se ho nemusela učit, šlo mi to úplně samo, takže nezáviď, že jsem chytřejší než ty. A vsadím cokoliv, že na to slovo Litomyšl ses musela podívat na net, jak se to správně píše viď, než jsi to sem napsala. Ty ubožačko, není umění jenom hloupě nadávat a pomlouvat, jak to tady děláte vy, ale taky trochu zapnout mozek a napsat větu správně, ale to je na vás vymatlaný blbečky moc práce, že jo, mozeček to nezvládá...... *3* *3* *3*
        • já z čj wždy: 1! ale nejsem takowý welikánskýý zajebanec, abych se controlowala, jetlti udělám překlep, omg, souhlas Antík *12*
          • No vidíš, já z ČJ taky 1 a navíc můj mozek má dost kapacit i na to,aby to zároveň při psaní všechno zkontroloval, takže smůla co.....
    • AXCajdhvehbq
      • vždyť to říkám, debilové a magoři...... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Dne 30. 5. 2012 od 20.00 hod. proběhne CHAT s Gabčou na fan stránkách www.gabriela-fansite.cz. Podrobnosti budou postupně zveřejňovány na fan stránkách.Nenechte si to ujít!!! *3*
  • Pane Bože!Ona tady bude hlídkovat snad až do tří ráno!!!Tady už to pro mně nemá úroveň----------> se šprtama, kteří tě opraví za každé slůvko fakt NÉ *16* *16* *16* Diskuze na osobnsotech už mně velice přestala bavit!Pojďtě ANTÍCÍ půjdem si najít jinou stránku kde budem Gábinu schazovat.Tady je to na pendrek!!
    :-) Napište klidně, že jsme tupí, blbci a všechny ty pomluvy, ale my je uplně vypustíme z hlavy!!Najdeme si jinou a lepší stránku kam bude GG chodit!! Tak čau zdraví tě tvá Máňa!!
    • čau Máňo, konečně slyším od antíků po dlouhé době inteligentní větu, ano, táhněte všichni na jiný web a tam si dělejte,co chcete. Tahle diskuze ztrácí svou úroveň jenom díky vám, vypatlaným závistivým magorům, takže si stěžuj sama na sebe a ne na nás. Kapiš to? Asi ne, viď, ale možná časem pochopíš, tak bye bye, buzničky. *3* *3* *3*
      • To si myslíte co??Nás jen tak nevypudíte!!A nekopči větu Kapiš to?!!Vymyli si svojí ubožáku!
        • můžu si tady psát co chci a s e r u na to, jestli to přede mnou už někdo napsal nebo ne.
          • To neznáš nic lepšího než sprostou mluvu? a pak říkej, že jsi inteligentní... *7*
            • to víš, že jsem inteligentní, rozhodně víc než ty *4* *4*
        • Hele já nic nekopíruju ty buzno a drž už hubu p í č o z k u r v e n á.
    • *1* LOL
  • 2. Ćs, SuperStar

    Už si skutečně myslím, že to tak bude. Śevčík nějak odpadá, hodně se vyšvihl Lukáš Adamec a ve hře je i Alžbětka, ale pokud si bude držet svůj pěvecký standart, neudělá nějaký nesympatický gesto nebo nebude na ní vytažena nějaká špína, tak vyhraje.
  • JÁ SAMOZŘEJMNĚ VÍM CO JE ZRCADLO, jinak bych to sem asi nepsala néé?? boha jeho.. *6* *7*
    • jen jestli ses nejprv nemusela zeptat rodičů... *15* *15* *15*
      • nn *15*
  • Tak fájn.Asi budu vypadat jako deb*l co neví co chce, ale jsem zpátky proti Gunčici ku*va sak*a škoda, že nevím jak se maží komenty!!Chvilku jsem byla její ,,fanoušek'' ale.....Tohle je moje konečné rozhodnutí(doufám) :Gabriela není člověk, kterého bych mněla ráda.
    A vím, že potom všem bych se nedivila kdybyste mojí žádost zamítli, ale stejně se zeptám MŮŽU BÝT ZPÁTKY ANTIFANOUŠKEM!! Prosím.....:)
    • No..fakt vypadáš jak debil,co neví co chce!sorry...
      • Možná....ale jedno vím jistě:Gabriela je šprnda...:D
        • Aha...tak nechtěj vědět co si ty!
          • Já to vím....chichichi NO PŘECE ANTIFANOUŠEK,né??
            • Ne...
    • Souhlas, tvé rozhodnutí je jen tvé, vítej zpět *3*
      • Díky.......;)
  • skih

    ještě že, díky bohu

    dostala jsem lístky na koncert gábiny, ale radši jsem je spálila, protože na ten koncert bych nikdy nešla...ooou kdybych tam šla byla by to ta největší chyba mýho života ooou
    • Jo a koho to zajímá
      • a koho zajímáš ty?? *6*
    • jo měla jsi m ity lístky rači dát co bych za to dala kdybych mohla na její koncert *4*
      • mno těžko navalit
        • Zacpi si hubu něčím...že tě huba nebolí ...no jo ta závist :P
  • jana291995

    pls posílejte

    Fanoušci Gabči,jestli chcete aby vyhrála tak jí posílejte sms ve tvaru:STAR 9 na číslo:906 06 13
  • emmag

    koncert??! nechtěla bych

    JJ SEŠ ROZUMNÁ.A BYLO TO ASI NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ V TVÉM ŽIVOTĚ.GUNČÍKOVOU ASI TAKY NEMUSÍŠ VIĎ??NO TO JE SUPER VÍTEJ VE SPOLKU.A JÁ BYCH JE ASI TAKY SPÁLILA :-)
  • Zpívá tedy příšerně

    Vzhledově i hlasově mě šíleně nudí a odpuzuje.
    Je jak vychlastaná čtyřicítka co jí ujel vlak.
    Nebo hosteska někde v krčmě.
    • Re: Zpívá tedy příšerně

      to si nějak protiřečíš - nuda/lhostejnost neumožňuje nějaké silné emoce, a odpor takovou emocí je.
      i já jsem z ní měl pocit chladu, odpudivé ambicióznosti a nudné uřvanosti, ale co předvedla včera na závěr 7.finále, to je něco obrovského.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit