Přejít na výpis diskuzí

Garrett Hedlund

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B-day

    Tak dneska má narozeniny :] Dvacáté šesté, tak ať si je užije! ^^ *1*
  • miluju...:-*

    Hééj tá tapeta murtagh je ůžasná moc díky že ste ju sem dali!!
    ♥ ♥ ♥ Jinak je mega:
    ♥ K sežrání♥ ...
    ♥ Krásný ♥ ...
    ♥ Sexy♥ ...
    ♥ A ty očíííčka...♥
    ♥ VRRR...♥
    ♥ ♥ ♥ MILUJU HO :))****♥ ♥ ♥ ♥
  • ?

    Ahoj, nevíte někdo kde přesně Garrettek bydlí? Alespoň město.
    • Re: ?

      V Los Angeles, podle toho životopisu aspoň teda.
      • Re: Re: ?

        Díky
  • Nová RPG hra

    Zdravím chci oznámit že je tu nová RPG hra vítání jsou hlavně elfové,upíři,vlkodlaci atd.Zájemci o tuto hru napište na email Elizabeth.U.Radll@seznam.cz.Děkuji Eliz *1*
  • Světla páteční noci

    Taky se vám zdá, že Garrett Hedlund ve filmu Světla páteční noci není? *7* Protože já se na to koukala a neviděla sem ho tam... *9* ¨Jinak máte pravdu, Garrett je úžasnej *14* A rozbrečela jsem se u Čtyři bratři to bylo fakt dojemný jak umřel... A ta scéna ve sprše... *14* *1* *14*
    • Re: Světla páteční noci

      ale hral tam...len jednu z vedlajsich postav... ale ten film s ami moc nepacil=(
    • maty001

      Re: Světla páteční noci

      Je tam hraje tam Toho syna fodbaloví legendy!!!
    • Re: Světla páteční noci

      Taky sde mi zda ze tam neni:D:D asi jsme slepéé:D:D...jooo...je krááásnej;o)) :-***
  • Klasavec

    Mylislim zě je upa nejkráásnějšííí *14* na krasnoucke očíčka *4* A v Eragonovi je uplně nejkrásnějšíííí:-* ale Eldes je horsi on je zradí :(:( a bude s neho jezdec,který slouží Galbatorixovi:D nebo jak sa to písše.....ale je prostě néééééééj *14* *14* *14* *9* *9*
    • maty001

      Re: Klasavec

      Ale to je blbost já četla knížky a tam hned v 1 Umřel :( *10*
    • Re: Klasavec

      Taaaakže na upřesněnou :)zradí, ale protože nemá jinou možnost. "Dvojčata" ho odvedou ke Galbatorixovi (aaaaaaaaaaaaleeeee neeeeee!!!)který ho donutí přísahat mu ve straověkém jazyce (hmm ani se mu nedivím, silně pochybuju že s ním jednal v rukavičkách) a sáhnout na vejce, které se - jak asi víte - vylíhne. Odteď nemá jinou možnost (poněvač jinak ho ten hajzl mučí)...zdá se, ovšem jak se můžete dočíst v "Brisigr" je tady šance jak to obejít - každý člověk se totiž časem mění, a co platilo na jeho staré "já", nemusí platit na to "já" co je teď. Ale z koverzace mezi Eragonem a Murtaghem vyplívá, že (ač se vám to milé milovnice líbí nebo ne) Murtaghovi se do toho moc nechce, nabídku eragona odmítá. Nepamatuju si přesně proč, ale myslím že s tím mělo co dělat již zmíněné mučení. A taky určitě i to, že Murtagh měl menší štěstí než Eragon na svého (i Eragonova) otce, ktrý ho, jak jistě víte, surově bil. Takže se teď asi celému světu chce pomstít za to, co mu udělal jeho "milující" otec...ale myslím, že se mu to příčí - jen je příliš zmatený a hraje proti němu příliš mnoho věcí, nehledě na to, že kdyby se přidal k vardenům lid by ho asi neměl nejradši - za to, co jim způsobil, co udělal Eragonovi a naví je přece synem Morzana, křipřísežníka...(to Eragon taky, ale o tom skoro nikdo neví, a už vůbec ne běžný Varden...i když vlastně ne, otcem Eragona je někdo jiný..ale je otázkou jestli se to tím nějak zlepšilo - z Eragonovi mámy je tak trochu děvka....:D)...:)))
      • Re: Re: Klasavec

        přečti si Brisingr tam se dozvíš o Eragonovo pravým otci *1*
      • Re: Re: Klasavec

        Diky za objasnění...cšak otec Eragona je Brom ne? *7*
    • Re: Klasavec

      On je nezradi!!! On nebude mit jinou moznost, protoze Galbatorix zjisti jak je jeho jmeno ve Starovekem jazyce, takze nad nim ziska moc... Ale on to tak nechce. Ja teda doufam, ze se to ve ctverce zmeni a ze se zase stane hodny... *4*
      • Re: Re: Klasavec

        doufáám že to dopadne dobre...ale aj tak je nejkrásnějšíí.. *14*
    • Re: Klasavec

      No jo, jenže nemůže za to, že zradil. Když se Galbatorixovi složí přísaha ve starověkém jazyce, nejde neuposlechnout *13*
      Takže je mi ho líto, dělá to proti své vůli :(
  • mikes38

    ...

    jo je vazne strasne krasnej *1* z tech filmu co sem s nim videla se mi nejvic libyl v Eragonovi s tema cernyma vlasama byl vazne best *14* *14* *14* *14*
    • Re: ...

      Hej jo v eragonovi upa krááásneejjj:-*****
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Happy birthday!!!!!!!!
  • stellyone

    Hlavní fotka

    Ta hlavní fotka je příšerná, nedá se změnit? S tmavýma vlasama je mnohem hezčí, v Eragonovi byl skvělej... Jestli to někdo umíte změnit, prosím, udělejte to *3*
    • maty001

      Re: Hlavní fotka

      Nwm co se vám na tý fotce nelíbí ! Já si myslím že je jedno jaký má kdy vlasi je to pořád on s těma jeho krásnýma kukadlama *14* *14* *14* *14*
    • mikes38

      Re: Hlavní fotka

      to asi nejde zmenit *9* ta fotka se sem nahraje sama kdyz se zaklada profil nwm jestli de ted zmenit ja bych rakla ze ne
  • mikes38

    nwm

    ve filmu Eragon vypada uplne vyborne *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit