Přejít na výpis diskuzí

Garrett Hedlund

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlasy

    s tmavýma vlasama je hezčí než se světlíma... o dost řekla bych *1*
  • Garrettek

    Garrett je hrozně krásnej a talentovanej herec, kterej dokáže zahrát všechno. Žeru ho *14*
    Mám o něm fanblog, kdyby jste se chtěli kouknout *1* http://marky-garrett.blog.cz
  • mimi.for.love

    Je nej!

    Garrett je fakt dost dobrej herec, hlavně v Troy nebo Four Brothers.. hrozuně mu to tam sluší *3*
  • nej

    souhlasim s váma naprosto úžasnej herec!můj nejoblíbenější *14* ale škoda že skoro v každym filmu co hraje musí umřít *9* třeba včera jak dávaly Čtyři Bratry-vždycky vim co přijde a stejně se rozbrečim *9*
    nikdo na něj nemá jako na herce i chlapa...nejkrásnější chlap na svetě *14* *14* zbožňuju ho!! *14* *14* *14*
    • Re: nej

      jo a četla si eragona,eldesta.....?v tom posledním díle asi umře!sem to našla na nějakejch americkech stránkách!to je hnus!proč nemůže umřít někdo jinej!
  • Garrett

    Jenej I Love Garrett
    Je úžasnej . Zlatíííííšššššššššš
  • alexe

    Garrett

    Happy birthday Garrett !!!*14* *14* *14* *14* *14* *14* škoda že je mu už 24..... nemůže bejt mladší?!*9*
  • Garrett :)

    Garrett je naprosto skvělej herec! Vážně úžasnej! Dokážezahrát skoro všechno. Nechápu, že má tak málo nabídek na filmy. Například ve filmu čtyři bratři dokázal naprosto skvěle zahrát svou smrt. Obyvkle mě to rozbrečí a to i když si to už skoro umím přehrát před očima a vím co přijde. Jediná role s kterou si moc neporozumněl byl mMrtagh v Eragonovi.
    Jemu jdou spíše ti drsní záporáci než naivní kamarádi... *4*
    • praveze si myslim ze v eragonovi bol uplne uzasni a v roli murtagha si nedokazem predstavit niekoho ineho...a podla mna si prave touto postavou ziskal miliony faniniek(+este tym jackom mercerom)
    • Re: Garrett :)

      podle mě mu to tam (jako v eragonovi) slušelo asi nejvíc...
      • katuska162

        Re: Re: Garrett :)

        Taky Si mylsim Že V Eragonovi Byl Nejlepčí_! *4*
    • kjaneckova

      Re: Garrett :)

      Já si náhodou myslím, že mu to tam moc slušelo
  • pravda

    on je uplne skvelej ja ho mooooosinko zboznuju...je to ten nejlepsi herec ktereho znam.ja sem do neho uplny blazen a doufam ze vy taky, protoze je moooc krasny a super a...... *14* *14* *14* *1*
  • Garrett

    Garrett je prostě boží človíček, je upe nádhernej a pro nás všechny okouzlující. Doufám, že alespoň jedna z nás všech na tomto fóru ho dostane. *14* Je to snad nejkrásnější kluk, kterýho znám a jistě se mnou souhlasíte, když řeknu, že je nejkrásnější na celém světě. Ale bohužel, nebo spíš bohudík ho milujem jen my...tak papa držím paleški *14*
  • ¨Lili

    Garrettek Hedlundek je proste Nejheztčí kluk na celem svete a v celym vesmiru!!!kdo by chtel o nem pokecat nebo ho probrat át mi napise na e-mail Lilife@seznam.cz jo? tak urcite piste priznivci G.Hedlunda *4*
    • Re: ¨Lili

      tak to s tebou totalne souhlasim *1*
      • Re: Re: ¨Lili

        jj- ja taky souhlasim!!! on je primo bozi!! *14* *3* *14* *14* :o*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit