Přejít na výpis diskuzí

Hana Zagorová

OSOBNOST 31.12.2006 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá jako Joker....
  • Margita jí zapíná...? to si dělá **********, ne?! *11*
  • Líbám, brzké uzdravení přeji Haničko.
  • milá haničko jste skvělá zpěvačka mám vás moc ráda brzo se uzdravte a přejí hezky nový rok a hlavně zdravíčko
  • Hanička Zagorová,je nej...sluníčkem na světě,od malinka poslouchám její písně,prostě JE NAPROSTO NEZBYTNÉ ABY NEBE BYLO BLANKYTNÉ,Hani zpívej,zpívej,je to krása.
  • Tuto zpěvačku opravdu mám rád její zpěv a krásné texty!

    Pokud jste fanoušci Hanky Zagorové a máte facebook tak se přidejte. Budeme se těšit :)
    www.facebook.com/zagorovahana
  • Vážená paní Haničko Zagorová.Velice se omlouvám že Vás oslovuji tímto způsobem.Chtěla bych Vám poslat osobní dopis a poprosit Vás o radu. Protože neznám vaši adresu,chci Vás poprosit alespoň tímto způsobem, zda byste mi odpověděla kam bych měla dopis adresovat aby Vám byl doručen. Napadlo mne zda by to nešlo třeba přes nějaké divadlo ve kterém vystupujete a kde by Vám mohl být dopis ode mne předán. Nezlobte se že se odvažuji Vás obtěžovat. Moc Vás ale prosím o odpověď. Mnohokrát předem děkuji.
  • Dobrý večer paní Hanko.
    Je mi 56 let, již dlouho poslouchám vaše písničky. Ale co mi vadí, že neumíte stárnout s grácií, třeba jako Libuše Šafránková. Ten váš botox a horní ret, nezlobte se, ale to vám fakt nesluší. Radši vráska navíc, než nehybná ústa a rty jako kačer Donald. Nikdo nevypadá v 65 jako ve 40 letech, ale tohle je komické. Botox do horního rtu je hezký u mladých (a to jen někdy, viz Diana Kobzanová). Ale po padesátce (šedesátce) je to něco hrozného. Možná se v tom cítíce lépe, ale nesluší vám to ani trochu. *13* *9*
  • Dne 14.5 2013 jako 444. v pořadí se vyfotografoval se mnou Zdeněk Troška, který bude mít kulaté narozky 18.5 2013.
    Souznitel v dnu narození Haničky-písničky Kamil Točík. *14* *14* *14*
  • Paní Hanko vy máte krásný hlas ale takový že vás nikdo nenapodobí. Ostatní zpěváci mají nějakého konkurenta co zpívá podobně ale vy ne.
    Zpíváte moc hezky přeji hezký den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit